Přeprava materiálů

Když se staví, bourá a rekonstruuje, vyklízí starý nábytek, když se upravuje zahrada, hloubí bazén, kácí stromy a podobně, vzniká spousta odpadu. Zbavte se ho naráz a využijte služeb firem i soukromníků, kteří nabízí odvoz suti a likvidaci dalšího odpadu. Nechte si přistavit kontejner a veškeré nepotřebné materiály i věci nechte odvézt některou ze specializovaných firem našich inzerentů. Naleznete u nás pronájem kontejnerů na odvoz suti a rovněž možnost vyklizení objektu, demoliční práce včetně naložení suti a další. 

Co všechno můžete poptat kromě odvozu stavební suti tedy cihel, omítky, betonu, dlažby, střešních tašek a podobně? Například odvoz zeminy (výkopy, bazény, základy,...), odvoz stavebního odpadu (igelit, papír, dřevo, polystyren, plast, železo), odvoz domovního odpadu (koberce, lina, sedačky, nábytek, elektro), odvoz bio odpadu (listy, větve, tráva, stromy) a jiné. Projděte si nabídku a objednejte si odvoz všeho, co potřebujete.   

Podrobné filtrování
-
-m3
Podrobné filtrování

Počet inzerátů:14

Nejrychlejší kontejnery Kladno - Bikramka.cz

VybratŠulcova 232, Kladno, 27201

Objem korby14 m3
NEJRYCHLEJŠÍ KONTEJNERY KLADNO a okolí, odvoz odpadů, dovoz materiálů, autodoprava. Pomůžeme vám s jednorázovým i pravidelným odvozem suti, zeminy, komunálního odpadu, bio a dalších odpadů. Dovoz sypkých stavebních materiálů, převoz strojů a techniky, kontejnerová autodoprava, vyklízení, nakládání kontejnerů ručně i strojově. Povolení k nakládání s odpady. Veškeré informace a ceníky na www.bikramka.cz
Bikramka.cz s.r.o.
+420.6... zobrazit
Telefon
2650 Kč / den

AUTODOPRAVA IVECO TRAKKER 8x4 - BandWork

VybratKpt. Poplera 308, Vysoké Mýto, 56601

Nabízíme autodopravu sypkých hmot, kamenů, suti a mnoho dalších materialu osmikolou IVECO TRAKKER 450, v případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.

BandWork s.r.o.
+420.7... zobrazit
Telefon
Cena dohodou

Hákové kontejnery

VybratŽihobce 24, Žihobce, 34201

Prodám hákové kontejnery různých typů a provedení - suťové, skladové, valníkové, objemové, plata, atd. Další info po telefonu nebo mailu.
Ing.Petr Mišák
misak-... zobrazit
E-mail
Cena dohodou

Nákladní automobil typu sklápěč

VybratLukavecká 1732, Praha, 19300

Nabízíme pronájem sklápěčů pro stavební firmy i soukromníky pro přepravu stavebních materiálů a odvoz suti a stavebního odpadu. - Užitečné zatížení: 920 kg - S jednoduchou kabinou
Isermat CZ s.r.o.
+420.7... zobrazit
Telefon
Cena dohodou

Kontejnerová doprava Plzeň

VybratDomažlická 1123, Plzeň, 31800

Objem korby12 m3
Doprava/převoz hákovým nosičem kontejneru- suť, písek,beton,zemina,komunální odpad.Převoz strojů. Možnost přistavení kontejneru!
HF sped s.r.o
+420.6... zobrazit
Telefon
Cena dohodou

Kontejnerová doprava

Vybrat98, Měrotín, 78324

Kontejnery na suť / Kontejnery velkoobjemové
Fasady-Pluskal.cz
+420.7... zobrazit
Telefon
Cena dohodou

Odvoz a likvidace odpadu

VybratFrýdecká 223, Ostrava, 71900

Objem korby12 m3
Výška ložné plochy1800 cm
Šířka ložné plochy2000 cm
Délka ložné plochy3800 cm
Doprava / převoz / kontejner suť - likvidace odpadu / bagr / minibagr / minirypadlo, provedeme zemní a výkopové práce. Velikost kontejneru 3, 4 a 12m3, nosnost 3,7t. Cena 35,-/km.
OurWorkNess Development s.r.o.
pujcov... zobrazit
E-mail
Cena dohodou

Nákladní doprava TATRA

Vybrat56, Bartošovice, 74213

Nabízíme odvoz zeminy, sutí, stavebních materiálů.. Nákladní auto TATRA T815 S3 Nákladní auto MAN 6x6 S3 + tandem Meiler
recyklace staveb
techni... zobrazit
E-mail
Cena dohodou

avie kontejner

VybratDukelská 62, Braškov, 27351

avie kontejner 3,5
Autojeřáby Plošiny Kladno
+420.6... zobrazit
Telefon
Cena dohodou

Nákladní doprava 12tun / přeprava sypkých a jiných materiálů

Vybrat36, Horosedly, 39804

Objem korby5 m3
ZAJISTÍM a PŘIVEZU beton, sypké a jiné materiály - AUTODOPRAVA - PŘEPRAVA - DOVOZ - ODVOZ - STĚHOVÁNÍ Maximální užitná hmotnost nákladního automobilu = 7000 kg. Třístranná sklápěčka.. Písek, Příbram a okolí... 30kč/km
TranslogCzech s.r.o.
+420.6... zobrazit
Telefon
Cena dohodou

Demoliční práce včetně odvozu a možnosti uskladnění

Vybrat251, Petrovice u Karviné, 73572

Demoliční práce včetně odvozu a možnosti uskladnění | Demoliční práce jsou procesem odstraňování staveb nebo jejich částí, což je často nutné v rámci rekonstrukcí, obnovy infrastruktury nebo urbanistických změn. Tento proces vyžaduje pečlivé plánování.
Václav Veber
+420.6... zobrazit
Telefon
Cena dohodou

Odvoz stavební sutě, betonu, zeminy a odpadu

VybratNa vyhaslém 815, Kladno, 27201

Spolehlivě zajistíme tyto služby: odvoz zeminy (výkopy, bazény, základy,...)odvoz stavební sutě (cihla, omítka, keramika, beton, dlažba, střešní tašky,...)odvoz stavebního odpadu (igelit, papír, dřevo, polystyren, plast, železo,...)odvoz domovního odpadu (koberce, lina, sedačky, nábytek, elektro,...)odvoz bio odpadu (listy, větve, tráva, stromy,...) Odvoz odpadu | Zajistíme pro vás kompletní odvoz stavební sutě a odpadu v Praze a okolí a dále na Kladně a jeho širokém okolí. Odpadu a sutě vás zbavíme v kterýkoli den, včetně víkendů. Vaše stavba se tak nebude zbytečně protahovat a vy se klidně můžete věnovat dalším pracem.| Kontejnery na odpad Po domluvě s vámi vám přistavíme kontejner na požadovaný druh a množství odpadu. Kolik stavební sutě nebo odpadu odvezeme? Tolik, kolik bude potřeba. Vlastníme několik různě velkých kontejnerů na různé druhy odpadu, tudíž není problém odvézt téměř jakékoli množství stavební sutě a stavebního odpadu. Máme více kontejnerů, proto pro nás není problém kontejner po naplnění ihned vyměnit za další prázdný kontejner a vaše stavba se tak nebude zbytečně protahovat.
Autojeřáby Jurkovič s.r.o.
+420.7... zobrazit
Telefon
Cena dohodou

Vyklízení objektů

VybratHlavní 1, Stehelčeves, 27342

Úklid černých skládek, vyklízení, byty, domy, průmyslové i komeční objekty, zahrady, lesy… | Odvoz stavební suti a odpadu, likvidace pneumatik – osobní i nákladní. | Zajistíme kompletní vyklízení domů, bytů, objektů, atd. Odvoz stavební suti ze staveb a pozemků. | Zajistíme přistavení kontejnerů pro odvoz stavební sutě a komunálního a domovního odpadu na větších i menších stavbách, rekonstrukcích rodinných domků a bytů i jiných objektech. | Provádíme vyklízení a nakládání sutě do přistavených kontejnerů strojem UNC | Vlastní vybavení pro odvoz odpadu | Pro odvoz odpadu máme špičkovou a výkonnou techniku a zařízení – kontejnerové dopravní prostředky Provozujeme kontejnerovou dopravu s vozidly : jezdíme po celém Kladně ,Slaný, Praha a části Prahy západ a okolí. | Sklápěč Multicar a Avia | Kontejnerové nákladní vozidlo Avia A 31.1 JNK | Kontejnerové nákladní vozidlo Daewoo Avia D90 a D75 | Kontejnerové nákladní vozidlo Iveco EURO III JNK | Nákladní vozidla mají kontejnerové vany o objemu 3 m3 až 12 m3 | Naše kontejnerové nákladní vozidla používáme pro odvoz odpadů, sutě a dovoz písku, štěrkù, zeminy, betonu a dalších stavebních materiálů. Možno naložení miny bagrem nakladač UNC.
ABN Trans
+420.6... zobrazit
Telefon
Cena dohodou

Odpady a sutě

VybratHlavní 1, Stehelčeves, 27342

Objem korby12 m3
Odvezeme: veškeré stavební odpady a sutě, včetně zeminy, listí, nebo trávního porostu, železný odpad, dřevo a další odpady. | Typy kontejnerů: kontejnery 3m3, 3,6m3 (na stavební a komunální odpady) | kontejnery 5m3, 9m3, 11m3, 12m3 (na stavební a komunální odpady) | velkoobjemové kontejnery o velikosti do 12m3 (vhodné především pro města, obce nebo podniky) | Zapůjčíme vám kontejnery i dlouhodobě na dobu neurčitou, včetně vývozu naší technikou. Máme individuální a příznivé ceny. Nabídneme vám i vyklízení půdních prostor u rodinných domů pomocí zhozové techniky přímo do kontejneru. Vyklízení pozůstalostí, domy byty i komerční a průmyslové objekty. | Odpady sou následně odvezeny a uloženy na skládce odpadů.
ABN Trans
+420.6... zobrazit
Telefon
Cena dohodou
  • 1
© 2024, LARADEX, s.r.o. – všechna práva vyhrazena, vyrobily Elevante a eBRÁNA