Elektrocentrály

Když zrovna není po ruce elektrická zásuvka nebo je aktuálně nefunkční z důvodu přerušené dodávky elektrické energie, nastupují na scénu elektrocentrály. Mají jednu velkou výhodu, zajistí elektřinu v každé situaci. Tyto přenosné generátory jsou navíc mobilní dají se přemisťovat z místa na místo. Hodí se na stavbě, kde ještě není elektřina, ale i na chalupě, v karavanu nebo ve food trucku. Na řadě míst mohou být připraveny do akce, kdyby takzvaně něco, tedy jako záložní zdroj energie.

Míst, kde využít elektrocentrálu, bychom našli spoustu, protože, co si budeme povídat, bez elektřiny už se dnes neobejdeme. Pokud elektrocentrálu potřebujete jen občas, jednou za rok či jen jednorázově, nevyplatí se ji kupovat. V takovém případě je tu pro vás naše půjčovna mobilních generátorů a elektrocentrál. Pronájem elektrocentrály je praktické řešení, které ušetří nejen pořizovací náklady. Díky půjčovně elektrocentrál se rovněž vyhnete péči o elektrocentrálu a jejímu servisu či opravě v případě poruchy. 

Podrobné filtrování
-kW
-kg
-
Podrobné filtrování

Počet inzerátů:22

ELEKTROCENTRÁLA 6kVa

VybratKarlovy Vary, 63

Výkon6 kW
PohonBenzinový
Hmotnost88 kg
Benzínová jednofázová elektrocentrála | Výkon až 6 000 W | Hmotnost 88 kg | Výstupní hladina hluku: 72 dB
KARLOMIX-TRADE s.r.o
+420.+... zobrazit
Telefon
Cena dohodou

ELEKROCENTRÁLA 5500W

VybratKarlovy Vary, 63

Výkon5.5 kW
Určeníelektrické
Hmotnost84 kg
Stabilní a výkonný elektrický generátor | Výkon až 5 500 W | Hmotnost 84 kg | Výstupní hladina hluku: 95 dB
KARLOMIX-TRADE s.r.o
+420.+... zobrazit
Telefon
Cena dohodou

Elektrocentrála Scheppach 5,5kW

VybratHuslenky, 573

Výkon9.6 kW
PohonBenzinový
Elektrocentrála Scheppach SG 6500 s velmi širokým záběrem použití. Trvalý výkon 5000 W a možnost třífázového výstupu 400 V. Je možné jí napájet elektrospotřebiče odporového (žárovky, kávovary, topná tělesa) i indukčního typu (el. nářadí, čerpadla, ap.) Centrála je vybavena automatickou regulací AVR. / Typ motoru: benzinový, 1-válec, 4-takt, vzduchem chlazený / Objem motoru: 390 ccm / Výkon motoru – maximální: 9.6 kW / Výkon (max./trvalý)-e-centrály: 5,5/3,6 kW / Startování: ruční / Palivo: bezolovnaté / Objem palivové nádrže: 25 l / Objem olejové náplně: 1.1 l / Spotřeba paliva (e-centrály): 2,6 l/kWh / Doba provozu na nádrž: cca 8,5 hod / Regulace napájení: automatická AVR / Výstupní napětí: 3×230V, 1×400V / Výstupní frekvence: 50 Hz / Ochrana proti přetížení: Ano / Ochrana při nedostatku oleje: Ano / Voltmetr: Ano
DeWalt půjčovna
+420.7... zobrazit
Telefon
Cena dohodou

Elektrocentrála 1.4 Kw ENDRESS BHG37/Natural95

VybratKuřim, Otevřená 707/10

Výkon1.4 kW
Hmotnost26 kg
PohonBenzinový
Elektrocentrála 1.4 Kw ENDRESS BHG37/Natural95 s obsahem nádrže 3 litry.
Nářadí Kuřím
+420.6... zobrazit
Telefon
300 Kč / den

Elektrocentrála Gesan G 4000 H, 3,0 kVA, 230 V

VybratPraha, Dobronická 1256

Hmotnost40 kg
PohonBenzinový
Elektrocentrála G4000H je profesionální jednofázová elektrocentrála s výkonem 3 kW, španělského výrobce Gesan využívající kvalitních motorů Honda. Rozměry 630 x 430 x 430 milimetrů.
VDK Praha
+420.2... zobrazit
Telefon
320 Kč / den

Elektrocentrála Medved Artos 3010 H, 3,0 kVA

VybratPraha, Dobronická 1256

Výkon3 kW
PohonBenzinový
Hmotnost44 kg
Počet fází1
Jektrocentrála MEDVED výkon 3,0kW -typ ARCTOS 3010H. Jednofázová elektrocentrála MEDVED 3010 H s benzinovým motorem HONDA je špičkové profesionální zařízeni pro nezávislou výrobu el. proudu na bázi benzínového motoru. Díky kombinaci špičkových benzinových motorů HONDA, KOHLER nebo VANGUARD se špičkovým alternátorem SINCRO, a výbornému konstrukčnímu a dílenskému zpracování je zařízení připraveno na dlouhodobý provoz v běžných ale i v nestandardních podmínkách.
VDK Praha
+420.2... zobrazit
Telefon
320 Kč / den

HERON EGM 30

VybratŠumperk, Okružní 3177

Výkon2.8 kW
PohonBenzinový
Hmotnost50 kg
Benzínová elektrocentrála HERON EGM 30 AVR spadá do střední výkonové kategorie elektrocentrál Heron. Elektrocentrála je osazena osvědčeným motorem Heron s ventilovým rozvodem OHV. Elektrická část je vybavena AVR regulací výstupního napětí. Jak je u průmyslových elektrocentrál Heron zvykem, je i tato elektrocentrála osazena v masivním trubkovém rámu. Je to výhodné pro snadné přenášení a ochranu stroje proti poškození. Na výstupu elektrocentrály je jedna fáze o 230 V. S tímto generátorem lze napájet naprostou většinu domácích spotřebičů a velkou část elektrických strojů. Jsou však skupiny strojů, které napájet nelze vůbec, nebo omezeně. Viz tabulka níže. Generátor se tak hodí pro montážní práce, stavebnictví, chaty, chalupy. Lze jí použít i jako záložní zdroj energie. Elektrocentrálu nelze použít pro svářecí agregáty.
STABLO-BOHUMIL PREJDA
stabo@... zobrazit
E-mail
320 Kč / den5000 Kč vratná kauce

HONDA EA 3000

VybratJeseník, Dukelská 436/15

Výkon3 kW
PohonBenzinový
Počet fází1
Hmotnost42 kg
Určenímanuální
Profesionálové na staveništi, řemeslníci nebo opravárenské čety mnohdy potřebují podpůrnou elektrocentrálu nenáročnou na obsluhu a údržbu ke svícení, napájení ručního elektronářadí nebo přístrojů s elektronikou. Tato robustní a odolná "rámovka" EA 3000 AVR má mimořádně pevnou a odolnou konstrukci, spolehlivý start a schopnost dlouhodobě dodávat maximální výkon pro napájení spotřebičů jak v nejtěžších pracovních podmínkách profesionálního použití, tak i v domácích podmínkách např. při nouzových situacích výpadku dodávek el. proudu. Elektrocentrála EA 3000 AVR: ryze profesionální model malé, jednofázové elektrocentrály s regulací výstupu pomocí AVR. Výkonný alternátor pohání profesionální motor řady GX s lehkým startem a to vše ukotveno v pevném ocelovém rámu.
NARADI PROFES
+420.6... zobrazit
Telefon
400 Kč / den

HONDA EG 5500AVR

VybratJeseník, Dukelská 436/15

Výkon5.5 kW
PohonBenzinový
Hmotnost48 kg
Počet fází4
lektrocentrála HONDA EG 5500 - ryze profesionální model velké, jednofázové elektrocentrály s regulací výstupu D-AVR. Výkonný alternátor pohání profesionální motor řady GX s lehkým startem a to vše ukotveno v pevném ocelovém rámu s objemnou palivovou nádrží na 24 l paliva, částečným odhlučněním a přehledným ovládacím panelem. Tato robustní, benzínová elektrocentrála střídavého napětí je svým výkonem určena převážně "profíkům" pro napájení spotřebičů typu osvětlení, ručního elektronářadí, elektromotorů, menších svařovacích agregátů nebo i přístrojů s citlivou elektronikou. Svými rozměry se hodí do pojízdných autodílen, opravárenských vozů pro práci v terénu nebo na staveniště při zakládání staveb a podobně nebo i jako záložní zdroj pro napájení kanceláře nebo domácnosti vybavené elektronikou. Celá soustava je uložena na pružných silentblocích ve vyztuženém rámu, svařeném z ocelových trubek o průměru 25 mm. Ten zajišťuje mimořádnou ochranu soustavy proti případnému poškození a zároveň slouží jako transportní madlo pro snadnou manipulaci. Vzhledem ke své hmotnosti je možné elektrocentrálu opatřit transportním kolovým podvozkem nebo jeřábovým závěsem. Proto, aby alternátor produkoval napětí 230V / 50Hz, je motor opatřen automatickým, mechanickým regulátorem otáček tak, aby při jakémkoliv odběru proudy byly otáčky motoru konstantní ve výši 3000 ot./min. Ovládání elektrocentrály je velice snadné a jednoduché a veškeré ovládací prvky jsou přehledně uspořádány na ovládacím panelu. Elektrocentrála je opatřena zásuvkami 1x CEE (32A 230V), 1x CEE (16A 230V) a 1x Schuko (16A 230V).
NARADI PROFES
+420.6... zobrazit
Telefon
400 Kč / den

HONDA SP 3 H

VybratJeseník, Dukelská 436/15

Výkon2.8 kW
PohonBenzinový
Hmotnost50 kg
Určenímanuální
Elektrocentrála SP 3 H: základní model jednofázových rámových elektrocentrál s regulací výstupu kondenzátorem. Výkonný alternátor pohání profesionální motor řady GX s lehkým startem. NEJMENŠÍ RÁMOVKA Tato malá, benzínová elektrocentrála střídavého napětí je svým výkonem určena převážně pro napájení malých spotřebičů typu osvětlení nebo ručního elektronářadí. Svými kompantními rozměry a nízkou hmotností se hodí do pojízdných autodílen, opravárenských vozů pro práci v terénu stejně jako do domácích podmínek. Celá soustava je uložena na pružných silentblocích v rámu, svařeném z ocelových trubek o průměru 20 mm. Ten zajišťuje dostatečnou ochranu soustavy proti případnému poškození a zároveň slouží jako transportní madlo pro snadnou manipulaci. Proto, aby alternátor produkoval napětí 230V / 50Hz, je motor opatřen automatickým, mechanickým regulátorem otáček tak, aby při jakémkoliv odběru proudy byly otáčky motoru konstantní ve výši 3000 ot./min. Elektrocentrála je opatřena zásuvkami 2x Schuko (16A 230V).Ovládání elektrocentrály je velice snadné a jednoduché. Stačí natankovat, elektrocentrálu postavit na vodorovnou plochu, zkontrolovat olejovou náplň motoru, nastartovat zatažením za rukojeť ručního startéru, počkat pár vteřin na ustálení chodu motoru a do příslušné zásuvky připojit napájený spotřebič. Elektrocentrála splňuje veškeré nároky na elektrickou bezpečnost a je opatřena ochrannými prvky jako je ochrana motoru proti úniku oleje nebo alternátoru proti přetížení. Robustní a pevná konstrukce rámu spolehlivě tlumí působení vibrací od motoru na podklad. Snižuje se tak hlučnost elektrocentrály a práce je potom příjemnější. Údržba elektrocentrály je zcela nenáročná a spočívá v základní údržbě benzínového motoru.
NARADI PROFES
+420.6... zobrazit
Telefon
400 Kč / den

Elektrocentrála Medved Grizzly 7030, 7,0 kVA

VybratPraha, Dobronická 1256

Hmotnost79 kg
PohonElektrický
Zdroj stabilního a spolehlivého třífázového nebo jednofázového zdroje elektrické energie. aplikace v náročných provozech, ve výstavbě, havarijním, nouzovém a krizovém nasazení a dále všude, kde je nutná přítomnost stabilního a spolehlivého třífázového i jednofázového zdroje elektrické energie.
VDK Praha
+420.2... zobrazit
Telefon
470 Kč / den

Elektrocentrála Gesan G 8/10 TF H, 8,0 kVA

VybratPraha, Dobronická 1256

Hmotnost80 kg
PohonBenzinový
Elektrocentrála Gesan 8/10 TF H je profesionální stroj s osvědčeným motorem Honda Hmotnost: 80 kg, Maximální výkon: 9kVA a Motor: Honda GX390, ruční startování.
VDK Praha
+420.2... zobrazit
Telefon
480 Kč / den

HERON EGM 68

VybratŠumperk, Okružní 3177

Hmotnost77 kg
Počet fází1
PohonBenzinový
Elektrocentrála benzínová 15HP, elektrický start, 7,0kW, HERON, EGM 68 AVR-1E Vynikající model se silným motorem, chytrou elektronikou a jednofázovou krytou zásuvkou 230V s jištěním 26A je nekompromisním pomocníkem všude, kde je potřebný vysoký výkon jednofázového proudu. Ideální pro sváření, výborně se uplatní ve stavebnictví, při montážních pracích, jako záložní zdroj pro firmy a domy, do mobilních servisních středisek nebo vozů, jako alternativní zdroj proudu v dílně a v přírodě.
STABLO-BOHUMIL PREJDA
stabo@... zobrazit
E-mail
480 Kč / den15000 Kč vratná kauce

ELEKTROCENTRÁLA 3-FÁZOVÁ 5500/3300W

VybratKuřim, Otevřená 707/10

Počet fází3
Hmotnost85 kg
PohonBenzinový
Výkon5 kW
ELEKTROCENTRÁLA 3-FÁZOVÁ 5500/3300W s 4-taktní nádrží, vzduchem chlazeným. Jmenovitý proud 7.2A/13A.
Nářadí Kuřím
+420.6... zobrazit
Telefon
500 Kč / den

HONDA SP 6 H AVR

VybratJeseník, Dukelská 436/15

Výkon6 kW
PohonBenzinový
Počet fází1
Hmotnost70 kg
Určenímanuální
Elektrocentrála SP6H je jednofázová, vysoce odolná elektrocentrála rámové konstrukce. Alternátor o max. výkonu 6,0 kVA je poháněn moderním jednoválcovým benzínovým spalovacím motorem Honda GX390 výkonové kategorie 13 HP. Celek je zakomponován do robustního, ocelového, trubkového rámu a usazen na gumových silentblocích. Elektrocentrála je dodávána ve dvou provedeních regulace - Kapacitní a AVR s ručním startérem nebo elektrostartem. Svojí konstrukcí je určena především k napájení celého spektra elektrospotřebičů ~ 230V/50Hz a je přímo určena převážně řemeslníkům a profesionálům z oblasti stavebnictví a opravárenství. Standardně je elektrocentrála opatřena dvoupólovým alternátorem NSM s 1x CEE (32A 230V) a 1x Schuko (16A 230V) zásuvkami. Elektrocentrálu lze za příplatek opatřit transportním kolovým podvozkem nebo zemnícím kolíkem. Stejně tak díky své jednoduché a nenáročné konstrukci dobře slouží i hobby uživatelům k napájení ručního nářadí, elektromotorů a svícení a jiných spotřebičů
NARADI PROFES
+420.6... zobrazit
Telefon
550 Kč / den

HONDA ECT 7000 F

VybratJeseník, Dukelská 436/15

Výkon7 kW
PohonBenzinový
Hmotnost77 kg
Tichými a spolehlivými motory s dlouhou životností a nízkou spotřebou Sychronními alternátory, schopnými zvládnout vysoké pracovní nasazení při zachování vysokého stupně účinnosti Konstrukce elektrocentrály Honda nevyžaduje za podmínek ČSN ISO 8528-8 uzemnění Všechny elektrocentrály Honda vyhovují bez výhrad platným bezpečnostním, ekologickým a hygienickým předpisům Na všechny elektrocentrály Honda je poskytována záruka 5 let Honda uspokojí jakéhokoliv uživatele dostatečným elektrickým proudem v požadované kvalitě Standardní provedení regulace napětí pomocí kondenzátoru (kapacitní regulace) Při odběru třífázového proudu regulace pomocí kompoudního transformátoru (kapacitní regulace) AVR (Automatic Voltage Regulator) umožňuje svou kvalitou výstupního napětí napájení i elektronického zařízení Cyklokonvertor zajišťuje přesný průběh napětí a frekvence Invertor jako nejvyšší stupeň regulace elektrického výstupu zajišťuje za všech podmínek ideální průběh křivky výstupního napětí pro zvláště náročné uživatele.
NARADI PROFES
+420.6... zobrazit
Telefon
550 Kč / den

Elektrocentrála/svářečka Medved DC 220, 220A

VybratPraha, Dobronická 1256

Hmotnost91 kg
PohonBenzinový
Elektrocentrála/svářečka Medved DC 220, 220A s integrovaným svařovacím invertorem je určena pro aplikace, kde je nutné provádění svářecích prací bez dostupnosti elektrické energie a rozvodné sítě. Elektrocentrála se svářečkou v sobě spojuje výhodu obojího. Svařování tímto zařízením má lepší vlastnosti oproti využití samostatné elektrocentrály a invertoru. Má větší výkon, lepší vlastnosti, zabírá méně prostoru a snižuje náklady na údržbu a dlouhodobý provoz. Pro svařování s touto elektrocentrálou lze použít všechny typy elektrod.
VDK Praha
+420.2... zobrazit
Telefon
570 Kč / den

Elektrocentrála MEDVED ARCTOS 8010V 6,0kW

VybratKuřim, Otevřená 707/10

Elektrocentrála MEDVED ARCTOS 8010V 6,0kW s objemem nádrže na 6 litrů, na kolečkách 4-taktní. Výkon alternátoru maximálně 6000W.
Nářadí Kuřím
+420.6... zobrazit
Telefon
600 Kč / den

Elektrocentrála Medved Maximus 13540, 13,5 kVA

VybratPraha, Dobronická 1256

Hmotnost143 kg
PohonElektrický
Zdroj stabilního a spolehlivého třífázového nebo jednofázového zdroje elektrické energie. aplikace v náročných provozech, ve výstavbě, havarijním, nouzovém a krizovém nasazení a dále všude, kde je nutná přítomnost stabilního a spolehlivého třífázového i jednofázového zdroje elektrické energie. Rozměry DxŠxV: 900x700x650[mm] foto je ilustrační
VDK Praha
+420.2... zobrazit
Telefon
950 Kč / den

Elektrocentrála Atlas Copco QAS 28, 25 kVA

VybratPraha, Dobronická 1256

Hmotnost975 kg
Elektrocentrála Atlas Copco QAS 28, 25 kVA s jmenovitým výkonem 25KVA, jmenovitým proudem 36A a s jmenovité napětím 400V.
VDK Praha
+420.2... zobrazit
Telefon
1450 Kč / den

Elektrocentrála Atlas Copco QAS 38, 34 kVA

VybratPraha, Dobronická 1256

Hmotnost1166 kg
PohonElektrický
Elektrocentrála Atlas Copco QAS 38, 34 kVA s elektrickým pohonem a jmenovitým výkonem 34 KVA. Stroj má také typ chlazení w, váží 1166 kilogramů a je to modelová řada QAS.
VDK Praha
+420.2... zobrazit
Telefon
1550 Kč / den

Elektrocentrála Atlas Copco QAS 60, 50 kVA

VybratPraha, Dobronická 1256

Hmotnost1725 kg
Generátory QAS jsou vyrobeny pro použití na více místech a navrženy tak, aby je bylo možné pravidelně přesouvat. Ať už jen o několik metrů nebo o stovky kilometrů, můžete si být jisti možnostmi jejich snadného, bezpečného pohybu i zaručeným výkonem, a to i v těch nejdrsnějších podmínkách. Díky tomu je řada QAS ideální pro použití v oblasti pronájmu a pro náročné stavební použití. S rozměry 2730x1100x1795 milimetrů.
VDK Praha
+420.2... zobrazit
Telefon
2450 Kč / den
  • 1
© 2023, LARADEX, s.r.o. – všechna práva vyhrazena, vyrobily Elevante a eBRÁNA