Naftová topidla

Mobilní topidla jsou především v zimě nutným vybavením na každém staveništi. A nejen tam. Topidla na naftu poskytují levnou formu vytápění, avšak využívána by měla být jen v prostorech, kde je možnost větrat. Při svém provozu totiž naftová topidla spalují kyslík. Jejich velkou výhodou je, že teplo produkují okamžitě. Vykazují tak okamžitý efekt a mohou být nápomocná také při vysoušení zdiva například na hrubé stavbě.

Pronájem naftového topidla je efektivním řešením, pokud naftové topidlo neplánujete kupovat. Především ve chvíli, kdy ho potřebujete ke krátkodobému užití. Avšak ani dlouhodobý pronájem naftových topidel není problém.

Při výběru naftového topidla je třeba mít jasno, kde bude umístěno. Například naftové topidlo do garáže, tedy dovnitř, by mělo být s nepřímým spalováním, kde je odvod splodin řešen komínem. Topidla s přímým spalováním pak patří na stavby a otevřené prostory. 

Podrobné filtrování
-
-kW
-kg
-l
Podrobné filtrování

Počet inzerátů:4

Naftové topidlo Master B 150 CED ( 44 kW )

Vybrat28. října 91/25, Liberec, 46007

Výkon4.4 kW
Výška45 cm
Průtok900 m3/h
Hmotnost26 kg
Šířka40 cm
Naftová topidla Master s přímým spalováním jsou vysoce výkonným zařízením, které téměř okamžitě vytváří velké množství tepla tam, kde je zapotřebí. Tato topidla vytváří zplodiny, proto se hodí spíše pro otevřené nebo dobře větrané prostory jako jsou: továrny, sklady, staveniště. Naftová topidla s přímým spalováním jsou známy svým vysokým výkonem, spolehlivostí a bezpečností.
PEŠEK LIBEREC
+420.7... zobrazit
Telefon
290 Kč / den

Naftové topidlo GRY 28 WD

VybratOkružní 3177, Šumperk, 78701

Výkon44 kW
Hmotnost15 kg
Napětí220 V
Spotřeba3 l/h
velký průtok vzduchu možnost propojení s doplňkovým pokojovým termostatem dva palivové filtry: filtr olejové nádrže a sací filtr spalovací komora z nerez oceli palivová nádrž s ukazatelem stavu paliva vybaven podvozkem s koly a madly pro snažší manipulaci a transport snadná obsluha a údržba robustní konstrukce s dlouhou životností
STABO-BOHUMIL PREJDA
stabo@... zobrazit
E-mail
320 Kč / den10000 Kč vratná kauce

MASTER B 150 CED-NAFTOVÉ

VybratDukelská 436/15, Jeseník, 79001

Hmotnost30 kg
Průtok900 m3/h
Objem nádrže44 l
Je vhodné k vytápění průmyslových prostor s dobrým odvětráním, skvělé také k vysoušení hrubých staveb. Ohřívač je vybaven elektronickým systémem kontroly plamene s fotobuňkou, motor topidla má tepelnou pojistku proti přehřátí. Standardně je topidlo Master B150 CED dodáváno s podvozkem pro snadnou manipulaci, možnost dokoupit prostorový termostat TH5 s 3 nebo 10 m dlouhým kabelem. Topidla s přímým spalováním jsou vysoce účinná zařízení, která zajišťují konstantní dodávky vysokého objemu ohřátého vzduchu tam, kde je to žádoucí. Ideální pro otevřené nebo dobře větrané plochy, jako jsou továrny, sklady nebo pro staveniště.
NARADI PROFES
+420.6... zobrazit
Telefon
490 Kč / den

TEPELNÝ AGREGÁT 29 kW NAFTOVÝ

VybratRosnice 63, Karlovy Vary, 36017

Výkon2.9 kW
Objem nádrže43,5 l
Hmotnost22 kg
Vnější plášť bez změny teploty, zůstává vždy chladný | Hmotnost: 22 kg | Výkon: 29 kW | Objem nádrže: 43,5 litrů
KARLOMIX-TRADE s.r.o
+420.3... zobrazit
Telefon
Cena dohodou
  • 1
© 2024, LARADEX, s.r.o. – všechna práva vyhrazena, vyrobily Elevante a eBRÁNA