Ventilátory

Chce to vzduch? Chlazení, větrání i sušení zvládnou nejlépe profesionální ventilátory. Potřebujete-li na staveništi, v dílně, tovární hale, kanceláři nebo doma využít ventilátor, je nejsnazší cestou, která vám ušetři čas i peníze, půjčovna ventilátorů.

Ventilátory dokážou odvádět teplo z místnosti, zlepšovat cirkulaci vzduchu v uzavřených prostorech a zlepšovat kvalitu vzduchu. Z místa odvedou také prach, zápach i dým. Mobilní ventilátory mohou být vybaveny hadicí, která umožňuje přivádět vzduch i zvenku do špatně větraných místností. Obvykle jsou ventilátory na elektriku nebo je pohání akumulátor. 

Vyberte si ventilátor dle vašich potřeb a místa, kde ho využijete. Podívejte se na nabídku našich inzerentů a ventilátor si kdekoli po Česku půjčte. Je to rychlé, levné a ekonomické. 

Podrobné filtrování
Podrobné filtrování

Počet inzerátů:1

Akumulátorový ventilátor Makita model DCF102

VybratŠejbalové 890/4, Praha, 15200

Ventilátor s možností použití akumulátorů nebo síťového adaptéru Možnost nastavení 3 stupňů rychlosti vzduchu Možnost nastavení automatického vypnutí stroje za 1, 2 nebo 4 hodiny Průměr ventilátoru 330mm Bezpečnostní kovový kryt vrtule Tichý chod Výkon zařízení je stanoven v souladu s normou IEC60879: 1986 (coor. 1992) Možnost nastavení úhlu ventilátoru Doba použití na jedno nabití (18V/3,0Ah max): 280/340/600 min
PŮJČOVNA NÁŘADÍ.ORG
+420.7... zobrazit
Telefon
80 Kč / den
  • 1
© 2024, LARADEX, s.r.o. – všechna práva vyhrazena, vyrobily Elevante a eBRÁNA