Motorové a elektrické Pily

Pro práci s dřevem je motorová pila nepostradatelná. Je potřeba na zahradě, v lese, na farmě, stavbě i při údržbě veřejné zeleně. Podobně jako většina zahradní techniky jsou i pily k dispozici na elektrický, akumulátorový a benzinový pohon.

Méně běžné elektrické pily jsou určeny pro občasné využití třeba na zahradě. Vzhledem k absenci výfukových plynů a tiššímu provozu se však dají využít také v interiéru. Jejich limitem je přívodní kabel. U AKU pil starost s kabelem odpadá, ale jsou závislé na baterii a jejím nabití. Nejvýkonnější pily jsou potom ty benzinové. Zvládnou každou výzvu, je však třeba počítat s tím, že jsou hlučnější, produkují výpary, musíte mít k jejich chodu palivo a ochranné pomůcky pro bezpečnou práci. Rozhodující pro výběr pily je rovněž její výkon. Záleží tak, na co ji potřebujete. Zda ke kácení, zpracování dřeva v lese, zpracování palivového dřeva, ořezy stromů či tesařské práce.

Motorové pily dle vaší preference si můžete zapůjčit u našich inzerentů. Půjčovna motorových pil dle lokality, kde si pilu chcete zapůjčit, na megastroj.cz. 

Podrobné filtrování
-
-kg
-kW
Podrobné filtrování

Počet inzerátů:19

Pila elektrická řetězová Stihl - lišta 30cm (1,4kw)

Vybrat28. října 91/25, Liberec, 46007

PohonElektrický
Výkon1,4 kW
Hmotnost4,1 kg
Určení Řetězové
Sazba do 3 hod - 145,- / Elektrická řetězová pila Stihl s lištou o délce 30 cm a výkonem 1,4 kW je výkonný, ale zároveň snadno ovladatelný nástroj určený pro řezání dřeva. Tato pila je ideální pro širokou škálu aplikací, od domácích údržbářských prací až po náročnější řemeslné a zahradnické činnosti. / Výhody: Efektivní Řezání: Vysoký výkon motoru 1,4 kW zajišťuje rychlé a hladké řezání dřeva, což šetří čas a usnadňuje práci. / Přesnost: Lišta o délce 30 cm umožňuje přesné řezy s dobrou kontrolou nad pilou, což je ideální pro detailní práce nebo řezání v omezených prostorách. / Snadná Obsluha: Elektrický pohon znamená nižší hmotnost a snazší manipulaci ve srovnání s benzínovými pilami, což usnadňuje dlouhodobé používání. / Nízké Provozní Náklady: Bez nutnosti kupovat benzín nebo olej na směs, provozní náklady elektrické pily jsou nižší. Navíc údržba je jednodušší díky absenci motoru spalujícího palivo./ Ekologický Provoz: Elektrický motor nevypouští škodlivé emise, což činí pilu šetrnější k životnímu prostředí, a je vhodný pro použití i v uzavřených prostorách. / Okamžitý Start: Pila je připravena k použití ihned po zapojení do zásuvky, bez nutnosti složitého startování./ Použití: Údržba Zahrady a Řezání Dřeva: Ideální pro řezání stromů, větví a přípravu palivového dřeva v domácích zahradách. / Řemeslné a Stavební Práce: Přesné řezání dřevěných konstrukcí, trámů a dalších materiálů při stavebních a řemeslných projektech. / Ořezávání a Tvarování: Pro ořezávání stromů a keřů, tvarování a údržbu zeleně. / Demolice Dřevěných Konstrukcí: Rychlé a efektivní odstraňování dřevěných konstrukcí a materiálů při demolici nebo renovaci. / Domácí a Hobby Projekty: Výroba nábytku, dekorací nebo jiných dřevěných výrobků v rámci domácích projektů a hobby činnosti.
PEŠEK LIBEREC
+420.7... zobrazit
Telefon
220 Kč / den

Elektrická řetězová pila Makita model UC3551A

VybratŠejbalové 890/4, Praha, 15200

Příkon2 kW
PohonElektrický
Hmotnost5,5 kg
Rychlost řezu14,5 m/s
Profesionální řetězová pila s koncepcí snadné obsluhy a údržby. Pozvolný rozběh a omezovač proudu. Beznástrojová výměna a napínání řetězu. Ergonomicky tvarovaná pogumovaná rukojeť. Automatické mazání řetězu s možností regulace. Velká kovová opěrka umožňuje přesné řezání. Rozměry (DxŠxV): 505 x 201 x 220 mm
PŮJČOVNA NÁŘADÍ.ORG
+420.7... zobrazit
Telefon
250 Kč / den

Elektrická pila ocaska Bosch GSA120

Vybrat28. října 91/25, Liberec, 46007

PohonElektrický
Výkon1,2 kW
Hmotnost3,7 kg
Určení Pily ocasky
Sazba do 3 hod - 190,- / Elektrická pila ocaska Bosch GSA 120 je výkonný a robustní nástroj určený pro řezání širokého spektra materiálů, od dřeva přes kov až po plast. Díky svému designu a technologii je ideální pro různé profesionální aplikace v oblasti stavebnictví, demolice, renovace a mnoha dalších. Tato pila ocaska kombinuje výkon, odolnost a přesnost, což z ní činí cenný nástroj pro řemeslníky, stavební pracovníky a domácí kutily./ Výhody: Výkonný Motor: S výkonem 1200 W zajišťuje Bosch GSA 120 dostatečnou sílu pro rychlé a efektivní řezání, což šetří čas a zvyšuje produktivitu. / Univerzální Použití: Pila je schopná řezat různé materiály, což ji činí všestranným nástrojem pro mnoho aplikací. / Přesnost a Kontrola: Variabilní rychlost a ergonomický design umožňují uživatelům přesné řízení řezu, což je důležité pro kvalitní a bezpečné řezání. / Rychlá Výměna Pilových Listů: Systém SDS umožňuje rychlou a snadnou výměnu pilových listů bez použití dalších nástrojů. / Odolnost: Robustní konstrukce a kvalitní materiály zajišťují dlouhou životnost nástroje i při intenzivním používání. / Bezpečnost a Uživatelský Komfort: Pila je navržena s ohledem na bezpečnost a pohodlí uživatele, což zahrnuje protiskluzovou rukojeť a minimalizaci vibrací. / Použití: Demoliční Práce: Řezání dřevěných konstrukcí, odstranění starých rámování a dveří, nebo řezání kovových trubek a profilů. / Stavebnictví a Renovace: Příprava materiálů, řezání izolačních materiálů, plastů a dřeva pro instalace a úpravy v rámci stavebních a renovačních projektů. / Výroba Nábytku a Truhlářství: Přesné řezání dřeva a dřevotřísky pro výrobu nábytku a dalších truhlářských výrobků. / Záchranné a Hasičské Operace: Rychlé řezání překážek a vytváření přístupu v nouzových situacích. / Zahradní a Venkovní Práce: Řezání větví, dřevěných plotů a dalších materiálů pro údržbu a úpravy v zahradách a na venkovních prostranstvích.
PEŠEK LIBEREC
+420.7... zobrazit
Telefon
275 Kč / den

Pila benzinová řetězová Stihl MS 211 - lišta 37cm

Vybrat28. října 91/25, Liberec, 46007

Hmotnost4,3 kg
Délka lišty37 cm
PohonBenzinový
Typuniverzální
Sazba do 3 hod - 210,- / Benzínová řetězová pila Stihl MS 211 s lištou o délce 37 cm je středně výkonný nástroj, který kombinuje vysokou efektivitu s pohodlnou manipulací. Navržená pro široké spektrum použití, od domácích údržbářských prací až po mírně náročnější aplikace, nabízí tato pila řadu výhod pro uživatele, kteří hledají spolehlivý a univerzální nástroj pro práci s dřevem. Výhody: Vysoká Efektivita a Výkon: S motorem, který poskytuje optimální výkon pro řezání, zajišťuje MS 211 rychlé a čisté řezy bez nadměrného úsilí. / Pohodlná a Bezpečná Manipulace: Ergonomický design a anti-vibrační systém minimalizují únavu uživatele a zvyšují bezpečnost při práci. / Snadná Údržba: Díky systému rychlého napínání řetězu a snadnému přístupu k vzduchovému filtru je údržba pily jednoduchá a nevyžaduje speciální nástroje. / Ekologický Provoz: Motor s technologií snížení emisí spalin Stihl 2-MIX zajišťuje ekonomičtější spotřebu paliva a nižší emise, což je šetrnější k životnímu prostředí. / Univerzální Použití: S lištou o délce 37 cm je pila dostatečně všestranná pro řezání dřeva pro topení, ořezávání stromů, menší výřezy a jiné běžné úkoly. / Použití: Údržba Nemovitostí a Zahrady: Řezání palivového dřeva, ořezávání stromů a keřů a další běžné údržbářské práce. / Stavebnictví: Příprava materiálu pro malé stavební projekty, včetně řezání trámů, prken a dalších stavebních dílů. / Lesnictví a Péče o Les: Prořezávání mladých stromů, odstraňování poškozených nebo nemocných větví a jiné práce spojené s údržbou lesa. / DIY a Řemeslné Projekty: Výroba nábytku, dekorací a dalších projektů z dřeva pro kutily a řemeslníky. / Záchranné a Čistící Akce: Rychlé odstranění popadaných stromů a větví po bouřkách nebo jiných přírodních událostech.
PEŠEK LIBEREC
+420.7... zobrazit
Telefon
320 Kč / den

Motorová pila Stihl MS 251

VybratJagellonská 494/7, Plzeň, 30100

Benzínová řetězová pila MS 251 má motor STIHL 2-MIX o výkonu 2,2 kW (3,0 k). Díky ovládání jednou pákou můžete základní funkce, jako je startování a zastavení přístroje, provádět jednou rukou. Díky tomu můžete s řetězovou pilou pracovat pohodlněji a bezpečněji, protože pravou ruku můžete mít stále na rukojeti.
ANVERON spol. s.r.o.
+420.7... zobrazit
Telefon
350 Kč / den

Pila benzínová řetězová Stihl MS 390 - lišta 40cm

Vybrat28. října 91/25, Liberec, 46007

Hmotnost5,9 kg
Délka lišty40 cm
PohonBenzinový
Typuniverzální
Sazba do 3 hod - 255,- / Benzínová řetězová pila Stihl MS 390 s lištou o délce 40 cm je silný a robustní nástroj určený pro náročnější řezací práce. Tento model je oblíbený mezi profesionály i pokročilými domácími uživateli díky svým výkonům, spolehlivosti a všestrannosti. / Výhody: Vysoký Výkon: Díky silnému motoru poskytuje MS 390 dostatečnou sílu pro rychlé a efektivní řezání, což je ideální pro práci s tvrdým dřevem a v náročných podmínkách. / Odolnost: Robustní konstrukce a kvalitní komponenty zajišťují dlouhou životnost a spolehlivost i při intenzivním používání. / Snadná Údržba: Pila je navržena s ohledem na jednoduchou a rychlou údržbu, což umožňuje uživatelům snadno čistit a měnit komponenty. / Všestrannost Použití: Díky liště o délce 40 cm je pila dostatečně univerzální pro řadu aplikací, od řezání palivového dřeva po kácení stromů. / Použití: Kácení Stromů: Silný motor a dlouhá lišta činí MS 390 vhodnou pro kácení stromů v lesnictví a péči o lesní porosty. / Příprava Palivového Dřeva: Efektivní řezání a rozdělování dřeva na menší části pro topení v domácnostech a komerčních prostorách. / Stavebnictví: Řezání dřevěných konstrukcí, trámů a prken pro stavební a řemeslné práce. / Ořezávání a Prořezávání: Prořezávání silnějších větví a údržba stromů v zahradách, parcích a veřejných prostranstvích. / Záchranné Práce: Použití v záchranných a hasičských operacích pro odstranění překážek a přístup k ohroženým oblastem.
PEŠEK LIBEREC
+420.7... zobrazit
Telefon
385 Kč / den

Akumulátorová řetězová pila Kärcher model CS 400/36 Bp

VybratŠejbalové 890/4, Praha, 15200

Napětí36 V
Délka lišty40 cm
Hmotnost5 kg
Rychlost řezu23 m/s
S profesionální aku řetězovou pilou CS 400/36 vám půjde údržba zeleně dobře od ruky. Prořeže mladé stromky, pokácí uschlé dřeviny a odstraní i popadané větve. Řetěz vyvine rychlost až 23 m/s, takže precizně nařeže i tvrdší dřevo. Pila se také automaticky promazává – olej naléváte do praktické průhledné nádržky. Pohon zařízení obstará 36V baterie Kärcher, takže vás při práci neobtěžují benzínové výpary. Kromě toho ušetříte za pohonné hmoty. Pila při řezání téměř nevibruje, navíc je oproti benzínovým přístrojům také tišší. Díky ergonomické konstrukci se i dobře drží. Bezpečný provoz pak zajišťuje mechanická brzda, která při zpětném rázu ihned zastaví řetěz.
PŮJČOVNA NÁŘADÍ.ORG
+420.7... zobrazit
Telefon
400 Kč / den

Drážkovačka Makita SG 150 dvoukotoučová, průřez max. 4,5cm

Vybrat28. října 91/25, Liberec, 46007

Hmotnost7 kg
Max. hloubka řezu 450 mm / Sazba do 3 hod - 265,- / Drážkovačka Makita SG 150 je dvoukotoučová profesionální elektrická drážkovačka, která je určena pro efektivní vytváření drážek v betonu, zdivu a dalších stavebních materiálech. S maximálním průřezem drážky 4,5 cm nabízí tento nástroj kombinaci vysokého výkonu, přesnosti a uživatelského komfortu. / Výhody: Vysoký Výkon: S dvěma kotouči a silným motorem poskytuje Makita SG 150 rychlé a efektivní řezání, což umožňuje rychlé vytváření drážek v tvrdých materiálech. / Přesnost: Přesné nastavení šířky a hloubky drážek zajišťuje, že výsledky práce budou konzistentní a splňují specifikace projektu. / Prachový Sběrač: Integrovaný systém sběru prachu minimalizuje uvolňování prachu do prostředí, což zlepšuje pracovní podmínky a snižuje potřebu čištění. / Uživatelský Komfort: Ergonomický design a relativně nízká hmotnost snižují únavu uživatele a umožňují dlouhodobé používání bez nepohodlí. / Odolnost: Robustní konstrukce a kvalitní materiály zajišťují, že drážkovačka vydrží náročné podmínky na staveništi a bude sloužit po dlouhou dobu. / Flexibilita: Možnost použití různých typů kotoučů umožňuje přizpůsobení nástroje pro specifické materiály a úkoly. / Použití: Elektroinstalace: Vytváření drážek pro uložení elektrických kabelů a vodičů v zdech a podlahách. / Instalace Vodovodů a Topení: Vytváření drážek pro potrubí vodovodů a topení, což umožňuje jejich efektivní zakrytí a integraci do stavebních konstrukcí. / Renovace a Rekonstrukce: Použití při renovacích a rekonstrukcích pro integraci nových systémů do existujících staveb bez nutnosti rozsáhlé demolice. / Stavebnictví: Vytváření drážek pro různé účely v novostavbách, včetně umístění bezpečnostních systémů a datových kabelů. / Práce s Kamennými a Betonovými Materiály: Řezání drážek v kamenných a betonových površích pro dekorativní účely nebo pro instalaci stavebních prvků.
PEŠEK LIBEREC
+420.7... zobrazit
Telefon
430 Kč / den

DOLMAR PS-460 C

VybratDukelská 436/15, Jeseník, 79001

Výkon2.2 kW
PohonBenzinový
Hmotnost5,5 kg
Ideální stroj k využití na farmě i zahradě, dostatečně výkonný pro práci v lese ke kácení a zpracování palivového dřeva. Snadné ovládání a příjemnou práci zajišťují výkonný motor s velkým kroutícím momentem. Spojení ergonomického designu, vysoké kvality materiálu a pečlivé strojírenské propracovanosti vám zajistí vysokou životnost. Konstrukčně řešené stejně jako profesionální modely PS-4600 a PS-5000, proto nabízí vysoký komfort obsluhy díky následujícím přednostem výrobku: kovová kliková skříň, sdružená páčka sytiče, dvoukomorový vzduchový filtr, přístupné řetězové kolo pro pohodlnou výměnu řetězu, tlumení vibrací díky stabilním ocelovým pružinám, které jsou odolné proti oleji a benzínu. Kryt motoru z hliníku.
NARADI PROFES
+420.6... zobrazit
Telefon
450 Kč / den

Pila benzínová vyvětvovací Stihl HT 103 270-390 cm

Vybrat28. října 91/25, Liberec, 46007

PohonBenzinový
Hmotnost7,2 kg
Sazba do 3 hod - 385,- / Délka max. 390 cm / Benzínová vyvětvovací pila Stihl HT 103 s nastavitelnou délkou od 270 do 390 cm je speciálně navržena pro ořezávání a péči o stromy ve výškách, kde je těžké nebo nebezpečné použít standardní řetězovou pilu. Tento nástroj kombinuje výkon benzínového motoru s flexibilitou teleskopického ramene, což uživatelům poskytuje řadu výhod a široké spektrum použití. / Výhody: Dosah do Velkých Výšek: Nastavitelná délka od 270 do 390 cm umožňuje bezpečné řezání větví bez potřeby žebříků nebo výškové techniky. / Výkonný a Spolehlivý Motor: Benzínový motor Stihl zajišťuje dostatečný výkon pro řezání i silnějších větví s hladkým a rychlým průběhem řezu. / Pohodlná Obsluha: Ergonomický design a vyvážení pilu usnadňují manipulaci a minimalizují únavu při práci. / Flexibilita Použití: Díky teleskopickému rameni lze pilu snadno přizpůsobit různým pracovním úkolům a výškám. / Snadná Údržba: Pila je navržena s ohledem na snadnou údržbu, což zajišťuje její dlouhodobou spolehlivost a výkon. / Bezpečnostní Funkce: Vybavena bezpečnostními prvky, jako je brzda řetězu a ochrana proti zpětným rázům, které chrání uživatele během práce. / Použití: Ořezávání Stromů: Ideální pro ořezávání větví a údržbu stromů v zahradách, parcích a lesních porostech. / Péče o Ovocné Sady: Používá se pro formování a prořezávání ovocných stromů k podpoře zdravého růstu a zvýšení výnosů. / Lesnictví: Odstranění poškozených nebo nemocných větví ve smyslu prevence a údržby lesních porostů. / Komerční a Městská Údržba: Použití ve veřejných prostorách, jako jsou městské parky a zelené pásy, pro udržení bezpečnosti a estetiky. / Záchranné Akce: Může být také využita při záchranných a čistících operacích po bouřkách nebo přírodních katastrofách pro rychlé odstranění popadaných větví a stromů.
PEŠEK LIBEREC
+420.7... zobrazit
Telefon
495 Kč / den

Pila benzínová řetězová Stihl MS 462 Profi - lišta 63cm

Vybrat28. října 91/25, Liberec, 46007

Hmotnost7,5 kg
Délka lišty63 cm
PohonBenzinový
Typuniverzální
Sazba do 3 hod - 385,- / Benzínová řetězová pila Stihl MS 462 Profi s lištou o délce 63 cm patří mezi nejvýkonnější a nejlehčí pilu ve své třídě určenou pro profesionální použití. Je navržena speciálně pro náročné podmínky a dlouhodobé používání, což ji činí ideální volbou pro lesní hospodářství, kácení stromů a další profesionální aplikace. / Výhody: Vysoká Výkonnost: Díky pokročilému motoru a optimalizované konstrukci poskytuje MS 462 vysokou řeznou kapacitu a efektivitu, což umožňuje rychlé a hladké řezy. / Lehká Konstrukce: Přestože je to výkonná pila, je jednou z nejlehčích v své třídě, což zvyšuje mobilitu a snižuje únavu při práci. / Odolnost a Spolehlivost: Robustní design a použití kvalitních materiálů zajišťují dlouhou životnost pily i při intenzivním používání v náročných podmínkách. / Snadná Údržba: Systém rychlého uvolnění pro vzduchový filtr a další komponenty usnadňuje pravidelnou údržbu a minimalizuje čas strávený servisem. / Pokročilé Bezpečnostní Funkce: Včetně systému proti vibracím, brzdy řetězu a ochrany proti zpětnému rázu pro maximální bezpečnost uživatele. / Použití: Profesionální Lesnictví a Kácení Stromů: Ideální pro kácení velkých stromů, přípravu těžebních ploch a správu lesních porostů. / Práce v Zahradách a Parcích: Ořezávání velkých stromů, úprava zeleně a odstraňování poškozených nebo nebezpečných větví. / Stavební Práce a Demolice: Řezání dřevěných konstrukcí, průchody pro instalace a demolice starých dřevěných budov. / Záchranné Operace: Použití v záchranných a hasičských operacích pro rychlé odstraňování překážek a přístup k postiženým oblastem. / Těžké Řemeslné Práce: Řezání tlustých dřevěných trámů, výroba dřevěných konstrukcí a další náročné řemeslné aplikace.
PEŠEK LIBEREC
+420.7... zobrazit
Telefon
540 Kč / den

Elektrická řetězová pila Florabest FKS 2200

VybratKralupská 2451, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, 25001

PohonElektrický
Určení Řetězové
Hmotnost5,3 kg
Příkon 2200 W. Pila má plynulý náběh díky funkci soft start a vysoký výkon řezání, motor je uložen na kuličkových ložiscích. / Přesnou práci a tichý chod zajišťuje bezvibrační chromovaný řetěz Oregon. Kryt řetězu a oleje jsou součástí balení. / Celková dálka lišty 46 cm, užitná délka lišty 40 cm, rychlost až 15,3 metrů za sekundu, tloušťka řetězu 1,3 mm, hmotnost 5,3 kg
SOS PŮJČOVNA
+420.6... zobrazit
Telefon
Cena dohodou

Aku řetězová pila flex volt

VybratHuslenky 573, Huslenky, 75602

PohonAKU
Určení Řetězové
Hmotnost4,42 kg
Technické parametry: Typ baterie XR FLEXVOLT Li-Ion / Napájecí napětí 54V / Kapacita baterie - Ah / Délka lišty 40 cm / Blokovací vypínač ANO / 2. Handle ANO / Okno hladiny oleje ANO / Kapacita oleje 110-120ml L / Protiskluzová rukojeť ANO / Hmotnost 4.42 kg
DeWalt půjčovna
+420.7... zobrazit
Telefon
Cena dohodou

Teleskopická aku pila Dewalt

VybratHuslenky 573, Huslenky, 75602

Napětí18 V
PohonAKU
Kapacita akumulátoru5 Ah
Hmotnost4,3 kg
Délka napájecího kabelu3 m
Typnůžky na trávu a keře

Teleskopická aku pila DeWalt s napětím 18V je praktický a výkonný nástroj určený pro řezání ve výškách, jako je stříhání větví stromů nebo keřů. Díky kombinaci akumulátorového napájení a teleskopického designu je tato pila ideální pro údržbu zahrad a další venkovní práce, kde je potřeba dosáhnout do vyšších míst. / Hmotnost (včetně 5Ah akumulátoru v kg): 4,3 / Nádržka na olej: 115 ml / Akumulátor: 18V / 5 Ah / Max. pracovní délka: 3 m

DeWalt půjčovna
+420.7... zobrazit
Telefon
Cena dohodou

Benzínová pila STIHL MS170 1,2kW

VybratHuslenky 573, Huslenky, 75602

Výkon1.2 kW
PohonBenzinový
Délka lišty30 cm
Hmotnost4,1 kg
Objem nádrže0,25 l
Zdvihový objem cm³ 30,1 / Výkon kW 1,2 / Hmotnost kg 1) 4,1 / Hmotnost na jednotku výkonu kg/kW 3,4 / Délka lišty cm 30 / CO2 g/kWh 969 / Hladina akustického tlaku dB(A) 2) 100 / Hladina akustického výkonu dB(A) 2) 111 / Hodnota vibrací vlevo m/s² 3) 6,9 / Hodnota vibrací vpravo m/s² 3) 6,4 / Dělení řetězu 3/8 ” P / Typ řetězu STIHL Oilomatic PMM3 / Objem palivové nádrže l 0,25 / Otáčky při maximálním výkonu ot./min 10.00
DeWalt půjčovna
+420.7... zobrazit
Telefon
Cena dohodou

Motorová pila Husqvarna

VybratHuslenky 573, Huslenky, 75602

Výkon2.1 kW
Objem nádrže0,45 l
Rychlost řezu23 m/s
Hmotnost4,9 kg
Typprofesionální
Snadno se startuje i při pomalejším zatažení za startovací šňůru, má výklopná víčka nádrží. Motor X-Torq znamená nižší spotřebu paliva a sníženou úroveň emisí. | Díky funkci automatického vracení spínače z polohy STOP do pohotovostní polohy a viditelné hladině palivové směsi v nádrži je ovládání pily jednodušší. Aby bylo vždy zajištěno snadné startování, je pila vybavena systémem Smart Start a palivovou pumpičkou. | Zdvihový objem válce: 45,7 cm3 / Výstupní výkon: 2,1 kW / Maximální otáčky motoru při zatížení: 9000 ot./min / Objem palivové nádrže: 0,45 litru / Spotřeba paliva: 481 g/kWh / Rychlost při volnoběhu: 2700 ot./min / Kroutící moment, max.: 2,4 / 6300 Nm / ot./min / Objem olejové nádrže: 0,26 litru / Typ olejového čerpadla: Stálý průtok / Ekvivalentní hladina vibrací (ahv, eq) přední / zadní rukojeti: 1,9 / 2,6 m/s2 / Hladina akustického tlaku u ucha obsluhy: 103 dB(A) / Garantovaná hladina akustického výkonu (LWA): 114 dB(A) / Rozteč řetězu: .325 / Rychlost řetězu při 133 % maximální rychlosti výkonu motoru: 23 m/s / Doporučená délka vodící lišty, min-max: 33 - 50 cm / Hmotnost (bez řezného nástroje): 4,9 kg
DeWalt půjčovna
+420.7... zobrazit
Telefon
Cena dohodou

Pila na cihly Alligator AKU

VybratHuslenky 573, Huslenky, 75602

Napětí54 V
Typprofesionální
PohonAKU
Aku pila Alligator je vysoce účinný nástroj, speciálně navržený pro řezání cihel a dalších stavebních materiálů. Tato pila, která je poháněna akumulátorem, nabízí mobilní a flexibilní řešení pro řezání na staveništích nebo v dílnách. Akumulátorová / délka zdvihu: 40 mm / hloubka řezu: 430 mm / počet akumulátorů: 1 / aku systém 54 V / regulace otáček: až do 2 400 ot./min.
DeWalt půjčovna
+420.7... zobrazit
Telefon
Cena dohodou

Stavební pila Aligator 430mm 230V

VybratHuslenky 573, Huslenky, 75602

Výkon0.9 kW
Příkon1.7 kW
Délka lišty43 cm
Napětí230 V
Hmotnost5,5 kg
Stavební pila Aligator s průměrem kotouče 430 mm a napájením 230V je specializovaný nástroj určený pro řezání různých stavebních materiálů, jako jsou cihly, beton, dlaždice, kamenné a keramické materiály. Tento typ pily je navržen pro přesné, efektivní a rychlé řezání, a je ideální pro stavební práce, renovace a řemeslné projekty / Příkon: 1 700 W / • Výkon: 900 W / • Hmotnost: 5,5 kg
DeWalt půjčovna
+420.7... zobrazit
Telefon
Cena dohodou

Motorová pila - STIHL

VybratMyslivecká 369, Staňkovice, 43949

Délka lišty40 cm
Typprofesionální
Plátek - 40cm | Motorová pila STIHL vhodná k řezání všech dřevěných materiálů.
NOK Půjčovna
+420.7... zobrazit
Telefon
Cena dohodou
  • 1
© 2024, LARADEX, s.r.o. – všechna práva vyhrazena, vyrobily Elevante a eBRÁNA