Řezačky spár

Řezačka spár je výkonným strojem, bez kterého se neobejdete v případě, že chcete dosáhnout precizního řezání betonu, asfaltu, kamene nebo jiných živičných povrchů.Ať už řežete podlahu nebo otvory pro pokládání kabelů, odvodnění či jiné stavební práce, potřebujete spolehlivý nástroj. Díky speciálně navrženým čepelím a výkonným mechanismům poskytují řezačky dokonalé řezy bez poškození materiálu. Jsou vybaveny funkčními komponenty, které zlepšují přesnost během používání a usnadňují jejich ovládání a údržbu. Řezačky spár můžete ovládat ručně (tlačením bez pohybu, s pohybem, s pohonem, s hydrostatem) nebo mohou být řízeny hydraulicky.

Potřebujete-li odvést perfektní výkon, nemusíte si nutně pořizovat novou řezačku na spáry. Řešením, díky kterému ušetříte a navíc do rukou dostanete moderní kvalitní nástroj, je řezačka spár z půjčovny. Vyberte si z nabídky naší půjčovny řezačku, která splní vaše očekávání.  

Podrobné filtrování
-ot/min
-mm
Podrobné filtrování

Počet inzerátů:4

Řezač spár RZ 170 (řezání betonu a asfaltu do tloušťky 0,2m)

VybratNové Město, 29

Použití: Řezače spár řady RZ se používají pro řezání živičných nebo betonových povrchů – typickým příkladem je řezání povrchů před zahájením výkopových prací, oprav vozovek apod. - robustní konstrukce - přesné vedení kotouče - dobré vyvážení stroje - skrápění s nádrží vody nad motorem - přívod vody na obě strany kotouče - měření hloubky řezu - pojezdová kolečka uložená v utěsněných ložiscích - aretace spouštění do řezu
Petrovický s.r.o
+420.7... zobrazit
Telefon
Cena dohodou

NTC RZ 172

VybratJeseník, Dukelská 436/15

Výkon8.7 kW
PohonBenzinový
Max. hloubka řezu170 mm
Otáčky2800 ot/min
Objem nádrže33 l
Řezač spár RZ 172 je představitelem řady EXCLUSIVE. Tato řada řezačů se vyznačuje robustním a stabilním ráme a řadou komfortních prvků, jako je odtlumená rukojeť, ukazatel hloubky řezu, pružinový systém usnadňující spouštění a zvedání kotouče a velká nádrž na vodu. Je určena pro každodenní profesionální nasazení. Motor Honda GX 390 je profesionální čtyřdobý benzínový motor, v této kategorii se jedná o etalon kvality. Verze "cyklón" je vybavena cyklónovým předčističem vzduchu, který zajišťuje zvýšenou ochranu motoru v prašném prostředí. Tento předfiltr nelze na motor namontovat dodatečně. Náhon kotouče je řešen pomocí trojice klínových řemenů. Všechna pojezdová kolečka mají dvojici kuličkových ložisek, která jsou zakryta proti vnikání vody a nečistot z řezání.
NARADI PROFES
+420.6... zobrazit
Telefon
690 Kč / den

NTC RZ 202

VybratJeseník, Dukelská 436/15

Výkon8.7 kW
PohonBenzinový
Otáčky2500 ot/min
Objem nádrže33 l
Výkonný a osvědčený řezač spár NTC RZ 202 s motorem Honda GX 390 se používá pro řezání živičných nebo betonových povrchů - například před zahájením výkopových prací.
NARADI PROFES
+420.6... zobrazit
Telefon
750 Kč / den

Lissmac COMPACTCUT 200

VybratJeseník, Dukelská 436/15

Výkon8.7 kW
PohonBenzinový
Otáčky2500 ot/min
Max. hloubka řezu180 mm
Se sériovou výrobou plně hydraulických podlahových pil tento produkt nastavil zcela nová měřítka v oboru. Kompaktní konstrukce, vytříbená společnost a vysoký výkon jsou výsledky desetiletí výzkumu a vývoje. Špičková kvalita a skvělý poměr cena/výkon charakterizují celou produktovou řadu podlahových pil LISSMAC GMBH.
NARADI PROFES
+420.6... zobrazit
Telefon
750 Kč / den
  • 1
© 2023, LARADEX, s.r.o. – všechna práva vyhrazena, vyrobily Elevante a eBRÁNA