Řezačky spár

Řezačka spár je výkonným strojem, bez kterého se neobejdete v případě, že chcete dosáhnout precizního řezání betonu, asfaltu, kamene nebo jiných živičných povrchů.Ať už řežete podlahu nebo otvory pro pokládání kabelů, odvodnění či jiné stavební práce, potřebujete spolehlivý nástroj. Díky speciálně navrženým čepelím a výkonným mechanismům poskytují řezačky dokonalé řezy bez poškození materiálu. Jsou vybaveny funkčními komponenty, které zlepšují přesnost během používání a usnadňují jejich ovládání a údržbu. Řezačky spár můžete ovládat ručně (tlačením bez pohybu, s pohybem, s pohonem, s hydrostatem) nebo mohou být řízeny hydraulicky.

Potřebujete-li odvést perfektní výkon, nemusíte si nutně pořizovat novou řezačku na spáry. Řešením, díky kterému ušetříte a navíc do rukou dostanete moderní kvalitní nástroj, je řezačka spár z půjčovny. Vyberte si z nabídky naší půjčovny řezačku, která splní vaše očekávání.  

Podrobné filtrování
-ot/min
-mm
Podrobné filtrování

Počet inzerátů:5

Benzínová řezačka spár Norwit RS 400mm (beton + asfalt )

Vybrat28. října 91/25, Liberec, 46007

Délka řezu400 mm
Hmotnost 105 kg / Sazba do 3 hod - 320,- / Benzínová řezačka spár Norwit RS s průměrem kotouče 400 mm je vysoce výkonné zařízení určené pro řezání betonu a asfaltu. Toto zařízení je navrženo tak, aby splňovalo potřeby profesionálních stavebních prací, kde je vyžadována přesnost a efektivita / Výhody: Vysoká Výkonnost a Efektivita: Díky výkonnému benzínovému motoru a 400mm kotouči umožňuje rychlé a přesné řezání betonu a asfaltu, což zvyšuje produktivitu práce. / Flexibilita Použití: Řezačka je vhodná pro řezání v různých hloubkách, což umožňuje její použití pro široké spektrum aplikací, od drobných oprav po rozsáhlé stavební projekty. / Přenosnost: Přestože je robustní a výkonná, je navržena tak, aby byla relativně přenosná, což umožňuje snadný přesun na různá místa použití. / Snadná Obsluha a Údržba: Ergonomický design a snadno dostupné ovládací prvky usnadňují obsluhu, zatímco konstrukce zařízení zjednodušuje údržbu. / Použití: Stavebnictví a Rekonstrukce: Řezání spár v betonových a asfaltových površích pro instalaci nových komunikací, opravy silnic a chodníků nebo přípravu pro další stavební zásahy. / Demolice: Přesné řezání betonu a asfaltu při demoličních pracích, což umožňuje kontrolované rozebírání konstrukcí. / Instalace a Opravy Inženýrských Sítí: Vytváření přesných řezů pro instalaci nebo opravu potrubí, kabelů a dalších inženýrských sítí pod povrchem. / Zpevňování a Opravy Povrchů: Řezání asfaltu nebo betonu pro zpevnění nebo opravy povrchů, včetně parkovišť, příjezdových cest a letištních dráh. / Krajinné Úpravy a Design Exteriérů: Tvorba dekorativních a funkčních prvků v betonových a asfaltových plochách, jako jsou chodníky, terasy a další krajinářské prvky.
PEŠEK LIBEREC
+420.7... zobrazit
Telefon
485 Kč / den

NTC RZ 172

VybratDukelská 436/15, Jeseník, 79001

Výkon8.7 kW
PohonBenzinový
Max. hloubka řezu170 mm
Otáčky2800 ot/min
Objem nádrže33 l
Řezač spár RZ 172 je představitelem řady EXCLUSIVE. Tato řada řezačů se vyznačuje robustním a stabilním ráme a řadou komfortních prvků, jako je odtlumená rukojeť, ukazatel hloubky řezu, pružinový systém usnadňující spouštění a zvedání kotouče a velká nádrž na vodu. Je určena pro každodenní profesionální nasazení. Motor Honda GX 390 je profesionální čtyřdobý benzínový motor, v této kategorii se jedná o etalon kvality. Verze "cyklón" je vybavena cyklónovým předčističem vzduchu, který zajišťuje zvýšenou ochranu motoru v prašném prostředí. Tento předfiltr nelze na motor namontovat dodatečně. Náhon kotouče je řešen pomocí trojice klínových řemenů. Všechna pojezdová kolečka mají dvojici kuličkových ložisek, která jsou zakryta proti vnikání vody a nečistot z řezání.
NARADI PROFES
+420.6... zobrazit
Telefon
690 Kč / den

Lissmac COMPACTCUT 200

VybratDukelská 436/15, Jeseník, 79001

Výkon8.7 kW
PohonBenzinový
Otáčky2500 ot/min
Max. hloubka řezu180 mm
Se sériovou výrobou plně hydraulických podlahových pil tento produkt nastavil zcela nová měřítka v oboru. Kompaktní konstrukce, vytříbená společnost a vysoký výkon jsou výsledky desetiletí výzkumu a vývoje. Špičková kvalita a skvělý poměr cena/výkon charakterizují celou produktovou řadu podlahových pil LISSMAC GMBH.
NARADI PROFES
+420.6... zobrazit
Telefon
750 Kč / den

NTC RZ 202

VybratDukelská 436/15, Jeseník, 79001

Výkon8.7 kW
PohonBenzinový
Otáčky2500 ot/min
Objem nádrže33 l
Výkonný a osvědčený řezač spár NTC RZ 202 s motorem Honda GX 390 se používá pro řezání živičných nebo betonových povrchů - například před zahájením výkopových prací.
NARADI PROFES
+420.6... zobrazit
Telefon
750 Kč / den

Řezač spár RZ 170 (řezání betonu a asfaltu do tloušťky 0,2m)

Vybrat29, Nové Město, 50351

Použití: Řezače spár řady RZ se používají pro řezání živičných nebo betonových povrchů – typickým příkladem je řezání povrchů před zahájením výkopových prací, oprav vozovek apod. - robustní konstrukce - přesné vedení kotouče - dobré vyvážení stroje - skrápění s nádrží vody nad motorem - přívod vody na obě strany kotouče - měření hloubky řezu - pojezdová kolečka uložená v utěsněných ložiscích - aretace spouštění do řezu
Petrovický s.r.o
+420.7... zobrazit
Telefon
Cena dohodou
  • 1
© 2024, LARADEX, s.r.o. – všechna práva vyhrazena, vyrobily Elevante a eBRÁNA