Příkopové rýhovače

Čeká vás pokládka inženýrských sítí, zemních kolektorů k tepelným čerpadlům nebo závlahových systémů? Ulehčete si práci díky příkopovému rýhovači. Tato přídavná zařízení jsou využívána k hloubení rýh pro vodovodní přípojky i kabelové vedení. Některé dokážou udělat rýhu až do hloubky 1,5 metru. Pracovat s nimi můžete v běžné zemině, pokud je povrch tvrdší, lze použít řetězový příkopový rýhovač. Příkopový rýhovač přitom dokáže vytvořit úzké rýhy s rovnými hranami. Usnadní a zefektivní i vaši práci. 

Příkopový rýhovač obvykle montovaný na bagr, nakladač, rypadlo či rypadlonakladač seženete v různých velikostech. Ekonomicky dostupným a praktickým řešením je půjčovna příkopových rýhovačů. Toto přídavné zařízení lze zapůjčit samostatně i spolu se strojem. Záleží na půjčovně a vaší preferenci. Montáž příkopového rýhovače je snadná, ale doporučujeme ji svěřit do rukou kvalifikovanému a proškolenému personálu. 

Vyberte si příkopový rýhovač dle vašich potřeb. Podívejte se na nabídku našich inzerentů.

Podrobné filtrování
Podrobné filtrování

Počet inzerátů:1

Rýhovač Vermeer RTX 1250

Vybrat33, Kněžmost, 29402

Hmotnost8500 kg
Záběr220 mm
Hloubka rýhy1800 mm
Víceúčelový kolový stavební stroj vhodný pro vyhloubení drážky Zadní část osazena řetězem a šnekem pro výkop drážky široké 22 cm a hluboké až 180 cm Přední část osazena podkopovým rypadlem pro kamenité povrchy a dále naklápěcí radlicí pro zahrnutí rýhy Vyhledávaný stroj pro efektivní vyhloubení rýhy pro pokládku kabelů, potrubí a následné zahrnutí rýhy
Stavby Lítkovice s.r.o.
+420.7... zobrazit
Telefon
Cena dohodou
  • 1
© 2024, LARADEX, s.r.o. – všechna práva vyhrazena, vyrobily Elevante a eBRÁNA