Zeminové válce

Potřebujete rovný povrch pro stavbu či opravu silnice, pro výstavbu letištní plochy, pro základy vašeho domu, pro výstavbu parkoviště a podobně? Efektivně a rychle ho docílíte s využitím zeminového válce. Tedy stroje používaného k zhutňování a vyrovnávání zeminy, štěrku, asfaltu nebo jiných povrchů. Zeminový válec si přitom nemusíte hned kupovat. Vyplatí se poptat jeho pronájem v půjčovně zeminových válců

Zeminové válce jsou k dispozici v různých velikostech a výkonech, aby vyhovovaly různým potřebám a typům povrchů. Některé zeminové válce mají také vibrační funkci, která pomáhá zlepšit zhutnění materiálu a dosáhnout vyšší úrovně kompakce neboli stlačení. 

Zvolte si zeminový válec dle vašich potřeb. Podívejte se na nabídku našich inzerentů.

Podrobné filtrování
-kW
-kg
-m
-m
-m
-mm
Podrobné filtrování

Počet inzerátů:3

Vibrační válec CAT CS-583E

VybratLitoměřická 272, Štětí, 41108

Hmotnost16000 kg
Šířka běhounů2134 mm
Použití: Stavba a Opravy Silnic: Hutnění asfaltu a dalších materiálů při stavbě nových silnic nebo opravách stávajících. / Výstavba Letištních Ploch: Používá se pro hutnění povrchů na letištích, kde jsou požadavky na kvalitu a rovnoměrnost hutnění velmi vysoké. / Zakládání Staveb: Pro hutnění základů a podkladů pod budovy a jiné konstrukce. / Výstavba Parkovišť a Hřišť: Hutnění povrchů pro parkoviště, sportovní hřiště a podobné aplikace. / Hutnění Země a Štěrku: Pro hutnění zeminy a štěrku při různých stavebních a inženýrských projektech. / Pracovní parametry - Provozní hmotnost 16t/ Šíře běhounu 2134mm/ Statické zatížení 46,2kg/cm/ Příslušenství - Amplituda 0,9mm, 1,8mm/ Frekvence 23,3 - 30Hz
SSAD Stavební stroje a doprava s.r.o.
+420.6... zobrazit
Telefon
Cena dohodou

Ammann ASC 150

Vybrat33, Kněžmost, 29402

Výkon119 kW
PohonDieslový
Šířka2,4 m
Šířka běhounů2,2 mm
Hmotnost17520 kg
Výška3 m
Délka 5,7 m
Stroj určený k hutnění různorodých povrchů Standardní provedení s ježkový válcem, vhodný pro hutnění jílových zemin, hlinitých zemin a směsných zemin K dispozici ježkový běhoun, vhodný pro hutnění jílových zemin, hlinitých zemin a směsných zemin Možnost přepínání tzv. malé a velké vibrace Maximální míra zhutnění dosažena v minimálním počtu pojezdů.
Stavby Lítkovice s.r.o.
+420.7... zobrazit
Telefon
Cena dohodou

Ammann ASC 50

Vybrat33, Kněžmost, 29402

Výkon52,6 kW
PohonDieslový
Šířka1,54 m
Šířka běhounů1400 mm
Hmotnost4930 kg
Výška2,48 m
Délka 4,03 m
Stroj určený k hutnění různorodých povrchů Standardní provedení s ježkový válcem, vhodný pro hutnění jílových zemin, hlinitých zemin a směsných zemin K dispozici možnost montáže hladkého běhounu (komunikace, asfalt)
Stavby Lítkovice s.r.o.
+420.7... zobrazit
Telefon
Cena dohodou
  • 1
© 2024, LARADEX, s.r.o. – všechna práva vyhrazena, vyrobily Elevante a eBRÁNA