Benzínové sekačky

Benzínové sekačky na trávu jsou obecně brány jako nejvýkonnější. Hodí se tak na větší zahrady a travnaté plochy o větší rozloze. Podle plochy, kterou plánujete sekat, zvolte ideální výkon, jaký by sekačka na trávu benzínová měla mít. V prodejně i půjčovně sekaček vám rádi poradí, jaká benzinová sekačka je pro vás ideální. 

Benzínové sekačky s pojezdem i bez jsou hlučnější než ty elektrické nebo AKU, navíc je třeba doplňovat palivo. Tyto nevýhody jsou však vyváženy jejich již zmíněným výkonem a tím, že sekačky na trávu benzínové nejsou závislé na místním zdroji energie. Jeden příklad pro ilustraci: Na plochy větší než 1 000 metrů čtverečních je benzínová sekačka s pojezdem tou nejvhodnější. 

Chcete si půjčit sekačku? Podívejte se na nabídku našich inzerentů. 

 

Podrobné filtrování
-kg
Podrobné filtrování

Počet inzerátů:4

Benzínová sekačka s košem a pojezdem Hecht

Vybrat28. října 91/25, Liberec, 46007

PohonBenzinový
Hmotnost30 kg
Sazba do 3 hod - 120,- /
PEŠEK LIBEREC
+420.7... zobrazit
Telefon
240 Kč / den

Benzínová sekačka Honda HRX 537 Profi

Vybrat28. října 91/25, Liberec, 46007

PohonBenzinový
TypRotační
Hmotnost45 kg
Sazba do 3 hod - 210,- / Šířka záběru 53 cm / Výhody: Výkonný Motor: Motor Honda je známý svou spolehlivostí, vysokým výkonem a efektivním spalováním, což zajišťuje hladký chod sekačky i v náročných podmínkách. / Variabilní Rychlost Pojezdu: Systém variabilní rychlosti umožňuje uživatelům přizpůsobit rychlost sekačky své chůzi, což zvyšuje pohodlí a efektivitu sekání. / Velká Kapacita Sběrného Koše: Velký sběrný koš snižuje potřebu častého vyprazdňování, což umožňuje efektivnější a rychlejší práci. / Versamow Systém: Inovativní systém sekání umožňuje uživatelům snadno přepínat mezi sběrem trávy do koše a mulčováním, což zlepšuje zdraví a vzhled trávníku tím, že tráva zůstává na trávníku jako přírodní hnojivo. / Nastavitelná Výška Sekání: Možnost jednoduchého nastavení výšky sekání dává uživatelům flexibilitu pro dosažení požadované délky trávníku.
PEŠEK LIBEREC
+420.7... zobrazit
Telefon
330 Kč / den

Benzinová sekačka PM-480

VybratDukelská 436/15, Jeseník, 79001

PohonBenzinový
Záběr480 mm
Hmotnost28 kg
Objem koše60 l
Benzinová sekačka PM-480 silný 4-taktní motor Briggs & Stratton stabilní a pevné ocelové šasi výškově nastavitelné držadlo práce bez velké námahy díky kuličkovým ložiskům kol centrální nastavení výšky sečení
NARADI PROFES
+420.6... zobrazit
Telefon
450 Kč / den

DOLMAR PV 3936

VybratDukelská 436/15, Jeseník, 79001

Centrálně nastavitelná pracovní hloubka Bezúdržbové elektronické zapalování 15 pevně mnotovaných dvojnožů ze speciální oceli Bezpečnostní vypínač Velkoobjemový záchytný koš Kola na kuličkových ložiscích Dolmar je celosvětově nejstarší výrobce benzinových motorových pil a profi motorových strojů.
NARADI PROFES
+420.6... zobrazit
Telefon
450 Kč / den
  • 1
© 2024, LARADEX, s.r.o. – všechna práva vyhrazena, vyrobily Elevante a eBRÁNA