Prořez ovocných stromů

Cena dohodou
POPTAT

POPIS

Plodí vaše ovocné stromy málo nebo mají malé plody? Pak potřebují odborný prořez! Svěřte je do rukou našich odborníků, kteří jim budou věnovat maximální péči, a vaše stromy budou opět plné kvalitních plodů.

Prořez ovocných stromů provádíme ale i v dalších případech – jestliže se větve v době plození lámou, neváhejte se na nás obrátit. Předejdete tak velkému poškození stromu. Odstraníme také tzv. vlky – neplodné větve, které pro strom nemají přidanou hodnotu a pouze ho oslabují. Během řezu ovocných stromů a keřů zhodnotíme jejich zdravotní stav a doporučíme vhodné ošetření, případně i pokácení a náhradní výsadbu.

Je třeba vybrat také správné období, kdy řezat ovocné stromy. Vhodná doba se určuje podle druhu ovocného stromu a zpravidla se provádí dvakrát do roka, a to v zimě či předjaří, poté v létě před nebo po sklizni. Zimním/jarním řezem podpoříme růst výhonů, vytvarujeme či zmladíme stromy, letním se zbavíme výhonů a zbytečně dlouhých větví. Správná doba prořezávaní stromů i jeho provedení je stěžejní pro bohatou úrodu.

Cena prořezu ovocných stromů prováděná našimi profesionály se pohybuje od 450,- bez DPH / 1 hod. Závisí na počtu ošetřovaných stromů, jejich konkrétním stavu a velikosti. Obraťte se na nás s poptávkou, rádi vám vytvoříme cenovou nabídku na míru.

TECHNICKÉ PARAMETRY

INZERÁTY UŽIVATELE

DOPORUČENÉ INZERÁTY V REGIONU

DOPORUČENÉ INZERÁTY

Kontaktovat přesTelefon
Telefon:+420.7... zobrazit
Počet inzerátů:12
Počet poptávek:0
Hodnocení:
© 2024, LARADEX, s.r.o. – všechna práva vyhrazena, vyrobily Elevante a eBRÁNA