Revize elektroinstalace

Podrobné filtrování
Podrobné filtrování

Počet inzerátů:4

Revize elektroinstalace

VybratSmrková 147, Kyšice, 33001

Provádíme revize elektrického ručního nářadí, el. spotřebičů, budov, fotovoltaických elektráren a hromosvodů. Revize se provádí zejména ve firmách a státních institucích, ale i pro soukromé účely. Po změření všech hodnot je vyhotovena revizní zpráva a karta spotřebiče s výsledky měření.
DAST Elektro
info@d... zobrazit
E-mail
Cena dohodou

Revize elektroinstalace - Pavel Novák

VybratSojovická 1885, Lysá nad Labem, 28922

Každé elektrické zařízení je nutné občas zkontrolovat, aby bylo bezpečné a mohlo nám spolehlivě sloužit. Pro vyhrazená technická zařízení, mezi něž patří i ta elektrická, platí dokonce vyhlášky a nařízení, která nám ukládají pravidelnou kontrolu těchto zařízení jako povinnost. Při této kontrole jsou nutna provést nezbytná měření, aby byla ověřena správná funkce bezpečnostních prvků, které chrání nejen naše zdraví a životy, ale i majetek. Pozdě pak bycha honit, když díky neodborně provedené elektroinstalaci nebo jejímu špatnému stavu přijdeme k úrazu nebo nám vyhoří byt či chalupa. Technické normy ČSN 332000-6-60 a ČSN 331500, podle níž se revize elekroinstalací provádějí, uvádí i doporučení v jakých intervalech se takové kontroly mají provádět, aby byla zajištěna spolehlivost a zejména bezpečnost elektrozařízení.
Elektroinstalace - Pavel Novák
+420.7... zobrazit
Telefon
Cena dohodou

Revize elektroinstalace

VybratMělnická 397, Libiš, 27711

Revize elektroinstalací a hromosvodů je klíčovým krokem k udržení bezpečí vašeho domova a majetku. Elektroinstalace a hromosvody jsou nezbytnými částmi moderního obydlí, ale pokud nejsou udržovány a pravidelně kontrolovány, mohou představovat vážné riziko pro Vás a Vaši rodinu.
Elektroinstalace Bárta
+420.7... zobrazit
Telefon
Cena dohodou

Zajistíme servis, údržbu a revize elektrických zařízení

VybratKorunní 2569, Praha, 10100

Bezpečnost je pro nás na prvním místě. Zajistíme vám kvalitní a kompletní servis, údržbu a revize elektrických zařízení do 22kV. Postaráme se o: Revize a servis distribučních sítí NN, VN Revize a servis fotovoltaických systémů Revize instalací průmyslových objektů Revize instalací rodinných domů Revize a servis veřejného osvětlení Revize hromosvodů Revize elektrospotřebičů a strojů Revize staveništních rozvaděčů a prozatímních zařízení Revize nabíjecích stanic Výchozí revize elektroinstalace Periodické (pravidelné) revize elektroinstalace Dále nabízíme: Nezávislé posouzení montáže fotovoltaické elektrárny
Voltegra s.r.o.
info@v... zobrazit
E-mail
Cena dohodou
  • 1
© 2024, LARADEX, s.r.o. – všechna práva vyhrazena, vyrobily Elevante a eBRÁNA