Hodinový manžel

Práce všeho druhu. Sháníte řemeslníka, který dokáže vyměnit prasklou žárovku, smontovat skříň i vyčistit ucpané odpady? V tom případě je přesně tím, koho potřebujete, hodinový manžel. Jeho specializací jsou drobné opravy i běžná údržba v domácnostech, firmách i objektech poskytování služeb. Takový hodinový manžel toho umí opravdu dost a pomůže všude tam, kde je třeba. Vymění nefunkční zásuvky, zapojí spotřební techniku, třeba zbrusu novou pračku, postará se o dokončovací stavební práce, malování, sekání trávy a mnoho dalšího. A výhoda? Je to manžel jen na hodinu! Nebo spíš na tak dlouho, jak ho budete potřebovat.

Vyberte si hodinového manžela, který operuje ve vašem okolí a zavolejte mu nebo napište, s čím potřebujete pomoci. Lze sjednat jak jednorázovou opravu či službu, tak dlouhodobou výpomoc a údržbu, například zahrady a podobně. 

Podrobné filtrování
Podrobné filtrování

Počet inzerátů:4

Soukromník s rodinnou řemeslnou tradicí - hodinový manžel

VybratBellušova 1867, Praha, 15500

  • - malování pokojů včetně přípravy a oprav omítek, sádrování, penetrování, akrylování
  • - lepení ozdobných lišt a dekorací, tapetování
  • - drobné zednické práce, štukování, opravy dlažby a obkladů, spárování,
  • - silikonování kolem van a sprchových koutů
  • - další řemeslnické práce, ...

Hodinový manžel Martin Prokeš
+420.7... zobrazit
Telefon
350 Kč / hodina

Hodinový manžel - Znojmo a okolí

VybratPražská 1743, Znojmo, 66902

OPRAVY V DOMÁCNOSTI VŠEHO DRUHU · ZEDNICKÉ PRÁCE · PODLAHY · MONTÁŽ NÁBYTKU · OBKLADY · INSTALACE SPOTŘEBIČŮ · STĚHOVACÍ A VYKLÍZECÍ PRÁCE A MNOHÉ DALŠÍ...

Možná doma jen nemáte správné nářadí, možná vám na to chybí čas nebo nálada a třeba jsou určité činnosti prostě nad vaše síly. Však všichni nemusíme umět všechno. Já z rozbité skříňky, upadlé kachličky nebo nepoložené podlahy hrůzu nemám, tak to nechte na mě.


Nejblíže k vám budu mít v rámci Znojma a jeho okolí. Pokud hledáte hodinového manžela mimo Znojmo, ale pořád v rámci Jihomoravského kraje, klidně zavolejte a domluvíme se.

Erik Uttendorfský - Hodinový manžel
+420.6... zobrazit
Telefon
Cena dohodou

Hodinový manžel Otrokovice

Vybrattř. Tomáše Bati 90, Otrokovice, 76502

Odvoz starého nábytku ,  vyřazených elektrospotřebičů, elektroniky, nepotřebných věcí ... do kontejneru. Převoz osob - taxi - svatby, večírky, párty, jakékoliv další. Stěhování a převoz objemnějších věcí. Malířské a montážní práce, elektrikářské práce. 
Robert Horák - hodinový manžel
+420.6... zobrazit
Telefon
Cena dohodou

Montážní práce

VybratLuční 1128, Bechyně, 39165

Montážní práce | Pro více informací - novypra@seznam.cz
NOVYPRA
+420.7... zobrazit
Telefon
Cena dohodou
  • 1
© 2024, LARADEX, s.r.o. – všechna práva vyhrazena, vyrobily Elevante a eBRÁNA