Topenářské práce

Potřebujete do svého domova či komerčních prostor přivést hřejivý pocit? Naši odborníci vám pomohou s instalací radiátorů nebo propojením s vytápěcími zařízeními. A to, ať už jde o moderní technologie, nebo osvědčené metody. Topenářské práce jsou o vytváření teplé atmosféry pro každého, kdo do prostoru vejde. Poptejte si naše topenářské práce a zažijte pocit hřejivé pohody.

Podrobné filtrování
Podrobné filtrování

Počet inzerátů:6

TOPENÁŘSKÉ PRÁCE

Vybrat5. května 1007, Praha, 14000

Můžeme Vám nabídnout širokou škálu služeb, včetně instalace nových topných systémů, jako jsou například podlahové topení, radiátory nebo tepelná čerpadla. Provádíme také opravy a údržbu stávajících topných systémů, včetně výměny vadných částí a čištění.
SUKHARA MM
myk.su... zobrazit
E-mail
Cena dohodou

Instalatérské a topenářské práce

VybratSokolovská 1031, Beroun, 26601

Provádím instalatérské a topenářské práce.
Instalatérství - František Hlaváček
+420.6... zobrazit
Telefon
Cena dohodou

Voda topení plyn

VybratBudějovická 269, Ledenice, 37311

Veškeré práce v oblasti Voda ,topení, plyn .podlahové topení rozvody  opravy  výměny wc bojleru  kotlu ..tepelná čerpadla .Pracujeme po jižních  Čechách ..
Martin Zourek
raul.7... zobrazit
E-mail
Cena dohodou

Instalace topení, voda, odpady

VybratFr. Ondříčka 978, České Budějovice, 37011

Instalujeme topení, voda, odpady, tepelná čerpadla, kotle, solární systémy, klimatizace. Působíme po celých jižních Čechách.
TEPLO-DOMA.CZ
info@t... zobrazit
E-mail
Cena dohodou

Topenářské práce Dušek

VybratNa Dolech 2397, Jihlava, 58601

Nabízíme širokou škálu služeb: - montáž ústředního topení včetně projktů- ocel + měď + plast REHAU + - montáž podlahových vytápění včetně projektů - výměny všech typů otopných těles, včetně výměn vadných radiátorových ventilů - kompletní servis topení a plynových spotřebičů - všechny služby v oblasti topení - rekonstrukce stupaček pro ústření topení v panelových a bytových domech - používání zamrazovacích systémů pro rozvod topení - jsme výhradní servis pro kotle DAKON a JUNKERS
Vladimír Dušek Jihlava
+420.5... zobrazit
Telefon
Cena dohodou

Instalatérské a topenářské práce

Vybratnáměstí Odboje 1843, Dvůr Králové nad Labem, 54401

Instalatérské a topenářské práce jsou nezbytné pro instalaci, údržbu a opravy systémů vodovodu, kanalizace, vytápění a chlazení v domácnostech, komerčních a průmyslových budovách. Tyto práce zahrnují řadu činností: Instalace vodovodních systémů / Montáž topení a chlazení / Kanalizační a odpadní systémy / Údržba a opravy / Instalace ohřívačů vody / Modernizace a renovace / Dodržování předpisů a norem / Poradenství a plánování
Stavhaus s.r.o.
+420.6... zobrazit
Telefon
Cena dohodou
  • 1
© 2024, LARADEX, s.r.o. – všechna práva vyhrazena, vyrobily Elevante a eBRÁNA