Rekonstrukce bytového jádra

Bytové jádro. Obvykle zcela miniaturní prostor koupelny a toalety v jednom. Tento celek koupelny a záchodu byl podobně jako puzzle montován do panelových domů, aby urychlil stavbu. Logicky tak dnešním potřebám a především představám o komfortním bydlení nevyhovuje. Je na vašem plánu uprav domova také rekonstrukce bytového jádra? Neváhejte a pusťte se do ní.

Díky rekonstrukci lze prostor rozšířit a změnit rozložení jednotlivých prvků. Výsledek? Koupelna, kde se vám bude mnohem lépe žít. Jedním z klíčových prvků úspěchu je správná firma, která provádí rekonstrukce bytových jader. Na základě zkušeností totiž dokáže rekonstrukce bytového jádra v paneláku realizovat rychle a bez zádrhelu. Za pár dní od začátku rekonstrukce už se tak můžete sprchovat v novém! 

Podívejte se na nabídku našich inzerentů, kde naleznete spolehlivé kontakty na firmy a řemeslníky nabízející rekonstrukce bytového jádra.

Podrobné filtrování
Podrobné filtrování

Počet inzerátů:3

Rekonstrukce bytových jader - Berkela

VybratPráčská 2598, Praha, 10600

Naše firma nabízí komplexní služby v oblasti rekonstrukcí bytových jader. Máme bohaté zkušenosti s renovacemi koupelen, WC a kuchyní. Zajistíme vám moderní, funkční a estetické řešení přesně podle vašich představ.
Vasyl Berkela
+420.7... zobrazit
Telefon
Cena dohodou

Rekonstrukce bytového jádra - Zdeněk Voleman

VybratOlomoucká 3896/114, Prostějov, 79601

Nabízím rekonstrukci bytových jader. Od prvotního návrhu až po finální realizaci, zaručujeme kvalitu, spolehlivost a efektivitu.
Zednictví Zdeněk Voleman
+420.7... zobrazit
Telefon
Cena dohodou

Rekonstrukce bytových jader

Vybratnáměstí Odboje 1843, Dvůr Králové nad Labem, 54401

Veškeré práce provedeme rychle, kvalitně a v daném termínu / Rekonstrukce bytového jádra přináší řadu výhod, které zvyšují pohodlí, funkčnost a celkovou hodnotu bytu : Modernizace a zvýšení funkčnosti / Zlepšení estetiky / Energetická účinnost / Zvýšení hodnoty nemovitosti / Zvýšení komfortu / Úspory v Dlouhodobém Horizontu / Přizpůsobení osobním potřebám
Stavhaus s.r.o.
+420.6... zobrazit
Telefon
Cena dohodou
  • 1
© 2024, LARADEX, s.r.o. – všechna práva vyhrazena, vyrobily Elevante a eBRÁNA