Rekonstrukce bytu

Koupili jste starý byt, zdědili jste ho po prarodičích nebo prostě chcete změnu v tom stávajícím? Chcete z něj vytvořit váš vysněný domov nebo ho využívat jako zdroj příjmů a pronajímat ho? V tu chvíli přichází na řadu rekonstrukce. Když se vezme za správný konec, nemusí vám vůbec dělat vrásky na čele. Základem úspěchu je profesionální firma na rekonstrukce bytů. 

Spolehliví a zkušení řemeslníci, projekty na míru, rekonstrukce částečné i kompletní, to všechno nabízí firmy na rekonstrukce bytů. Zajistí pro vás rekonstrukci bytového jádra, rekonstrukci kuchyně i podlah. Zkrátka všeho, na co si jen vzpomenete. Chcete bydlet hezky, rychle a za férovou cenu? Vyberte si profesionální firmu, která se postará o rekonstrukci bytu od A do Z.  

Podrobné filtrování
Podrobné filtrování

Počet inzerátů:4

Komplet rekonstrukci bytu

VybratDomanovická 2480, Praha, 19016

Nabízíme veškeré stavební a montážní práce v interiéru. Provádíme stavební úpravy a rekonstrukce bytových i komerčních objektů. Pro více informací neváhejte nás kontaktovat
MarTam
+420.7... zobrazit
Whatsapp
Cena dohodou

Rekonstrukce bytu - Kafka

VybratVrchlického 560, Třebíč, 67401

Nabízíme kompletní služby pro rekonstrukci bytů. Individuální přístup, profesionální realizace. Pro konzultaci a nabídku nás kontaktujte.
Zednictví Kafka
+420.7... zobrazit
Telefon
Cena dohodou

Rekonstrukce bytů - Zdeněk Voleman

VybratOlomoucká 3896/114, Prostějov, 79601

Chcete nový vzhled pro váš byt? Nabízíme kompletní rekonstrukce bytů od návrhu až po realizaci. Spolehněte se na nás pro kvalitní práci, která oživí váš domov a přizpůsobí se vašemu stylu.
Zednictví Zdeněk Voleman
+420.7... zobrazit
Telefon
Cena dohodou

REKONSTRUKCE A REVITALIZACE

Vybrat5. května 1007, Praha, 14000

Poskytujeme kvalitní a komplexní služby, které zahrnují nejen samotnou rekonstrukci, ale i revitalizaci a modernizaci stávajících budov. Ať už se jedná o rodinné domy, byty, chaty, nebo komerční prostory.
SUKHARA MM
myk.su... zobrazit
E-mail
Cena dohodou
  • 1
© 2024, LARADEX, s.r.o. – všechna práva vyhrazena, vyrobily Elevante a eBRÁNA