Rekonstrukce koupelny

Hledáte profíky (firmy na rekonstrukci koupelen), kteří dají vaší koupelně novou tvář? Jakákoli rekonstrukce s sebou obvykle přináší nervy a také spoustu otázek k zodpovězení. Jak rychle proběhne, kolik nepořádku se při ní nadělá, co všechno budu muset uklízet, kolik to bude stát, chci sprchový kout nebo vanu?

Nestresujte se dopředu, vyberte si chytře zkušené řemeslníky, pro které je rekonstrukce koupelen denní chléb a zkušeně vám tak poradí, ujasněte si představu, jak má nová koupelna vypadat, a jen se na ni těšte, bez obav a v klidu. 

Proč rekonstrukce koupelny? Vybavení každé místnosti, včetně koupelny, stárne. Právě v koupelně se zub času, nebo možná spíš zub vody a vlhkosti, podepisuje dvojnásob. A to nejen na vybavení, ale i tom, co není vidět – rozvodech. K tomu všemu plyne život a mění se naše potřeby. Rodina s malými dětmi, mladý pár či senioři mají o koupelně každý jinou představu a především potřeby.

Vytvořte si z koupelny přesně to místo, kde si ráno vesele vyčistíte zuby a dáte sprchu, nebo se večer naložíte do horké vany a budete jen relaxovat. Osvědčená firma na rekonstrukci koupelny už na vás čeká.  

Podrobné filtrování
Podrobné filtrování

Počet inzerátů:5

Rekonstrukce koupelen - Berkela

VybratPráčská 2598, Praha, 10600

Sháníte odborníky na rekonstrukci koupelny? Ať už toužíte po moderní koupelně nebo preferujete klasický styl, naše tým vám pomůže proměnit vaše sny v realitu. Specializujeme se na výměnu obkladů, dlažby, instalatérské práce, montáž koupelnového nábytku a veškerého příslušenství.
Vasyl Berkela
+420.7... zobrazit
Telefon
Cena dohodou

Rekonstrukce koupelen - Kafka

VybratVrchlického 560, Třebíč, 67401

Nabízíme komplexní služby odborné rekonstrukce koupelen. Pro nezávaznou nabídku nás kontaktujte.
Zednictví Kafka
+420.7... zobrazit
Telefon
Cena dohodou

OBKLADY A DLAŽBY - ZDENĚK VOLEMAN

VybratOlomoucká 3896/114, Prostějov, 79601

Pokládka obkladů a dlažeb až do velikosti 160 cm včetně retifikovaných (kalibrovaných).
Zednictví Zdeněk Voleman
+420.7... zobrazit
Telefon
Cena dohodou

Rekonstrukce a realizace koupelen

Vybratnáměstí Odboje 1843, Dvůr Králové nad Labem, 54401

Veškeré práce provedeme rychle, kvalitně a v daném termínu / Realizace koupelen na klíč za dobrou cenu a včas / Rekonstrukce koupelny může být rozsáhlý projekt, který zahrnuje různé aspekty od designu po instalaci - Plánování a Design / Demolice a Příprava / Instalace Vodovodních a Elektrických Prvků / Obklady a Dlažby / Sanitární Zařízení / Nábytek a Skříňky / Osvětlení / Ventilace / Dekorace a dokončovací práce
Stavhaus s.r.o.
+420.6... zobrazit
Telefon
Cena dohodou

Opravy a rekonstrukce koupelen

VybratDobšická 3545/12, Znojmo, 66902

Opravy a rekonstrukce koupelen | Pro více informací - http://www.stavospol-znojmo.cz/index.html
Stavební firma Stavospol Znojmo s.r.o.
+420.5... zobrazit
Telefon
Cena dohodou
  • 1
© 2024, LARADEX, s.r.o. – všechna práva vyhrazena, vyrobily Elevante a eBRÁNA