Dlažba

Ven i domů. Hledáte někoho, kdo vám položí dlažbu v koupelně, kuchyni, chodbě, na schodech, kolem bazénu nebo před garáží? Potřebujete zkušeného obkladače koupelny či kuchyně, který nedělá spáry od oka? Vyberte si u nás firmu, která se specializuje na obklady a dlažby. Samotná dlažba je velmi praktická podlahová krytina, například v koupelně jasně vyhrává. Už kvůli snadné údržbě. Dlažbu můžete mít v mnoha dekorech, barvách i velikostech. To otevírá široké možnosti využití. Oblíbená je tak nejen v koupelně, ale i dalších místnostech každého domova včetně garáže, a také venku kolem domu.  

Obkladačské firmy nabízí kompletní obkladačské práce včetně úpravy podkladu. Tedy dlažby a obklady od začátku až do konce. Na základě zkušeností vám profesionální obkladači poradí, jakou dlažbu a obklady vybrat, abyste z výsledku byli nadšení ještě spoustu let. 

Podrobné filtrování
Podrobné filtrování

Počet inzerátů:7

OBKLADY A DLAŽBA

Vybrat5. května 1007, Praha, 14000

Naše firma nabízí také kompletní obkladačské práce, včetně přípravy podkladu, výběru obkladů a dlažeb, řezání a pokládku. Naši technici jsou kvalifikovaní a drží potřebné certifikáty, aby mohli provádět práce v souladu s nejnovějšími normami a předpisy.
SUKHARA MM
myk.su... zobrazit
E-mail
Cena dohodou

Dlažby - Berkela

VybratPráčská 2598, Praha, 10600

Hledáte spolehlivého a zkušeného řemeslníka pro práci s dlažbami a zámkovou dlažbou? Nabízíme vám profesionální pokládání všech typů dlažeb a zámkových dlažeb. Ať už potřebujete novou cestu v zahradě, elegantní chodník kolem domu nebo odolnou dlažbu pro vaše vnitřní prostory, jsme tu, abychom vám pomohli.
Vasyl Berkela
+420.7... zobrazit
Telefon
Cena dohodou

Obkladačské práce, Dlažba - Kafka

VybratVrchlického 560, Třebíč, 67401

Nabízíme pokladačské práce a dlažby. Kvalitní materiály, zkušený tým, přesná realizace. Pro nabídku nás kontaktujte.
Zednictví Kafka
+420.7... zobrazit
Telefon
Cena dohodou

DLÁŽDIČSKÉ PRÁCE PRO PARDUBICKÝ A KRÁLOVÉHRADECKÝ KRAJ

Vybratnáměstí Svobody 1195, Choceň, 56501

Specializujeme se na dlaždičské práce, vytváříme moderní zpevněné plochy nejen ze zámkových dlažeb, mlatu. Postaráme se o dlažbu v okolí RD, vybudujeme příjezdovou cestu či chodník a to kompletně na klíč se zemními pracemi, odvozem sutě, dodávkou kameniva, dlažby, obrubníků apod. Nabízíme i jiné práce: zemní práce, kontejnerová doprava, bourací práce, vyklízení, ruční výkopy, kanalizace.
DLÁŽDĚNÉ PLOCHY
mucha.... zobrazit
E-mail
Cena dohodou

Obklady a dlažby

Vybrat98, Měrotín, 78324

Provádíme obklady a dlažby u venkovních objektů i v interiéru. Dále také osazování zařizovacích prvků koupelen, izolace sprchových koutů a podlah. Provádíme obklady a dlažby novostaveb ale i u starších objektů. Vždy rádi poradíme s výběrem správných materiálů.
Fasady-Pluskal.cz
+420.7... zobrazit
Telefon
Cena dohodou

Pokládka zámkové dlažby

Vybrat251, Petrovice u Karviné, 73572

Typzámková dlažba
Pokládka zámkové dlažby | Vzory a designy: Zámková dlažba umožňuje vytvářet různé vzory a designy, jako jsou pruhy, kruhy, vlny, nebo kombinace různých barev a tvarů dlaždic. | Typy dlaždic: Existují různé typy zámkové dlažby, včetně standardních čtvercových nebo obdélníkových dlaždic, speciálních tvarů pro složitější vzory, a ekologických variant, které umožňují průchod vody a podporují odvodnění. | Příprava podkladu: Důležitou součástí pokládky je příprava podkladu, která zahrnuje vyhloubení, zhutnění a případné vyrovnání terénu. Dále se aplikuje vrstva štěrku a písku, která zajistí stabilitu a odvodnění. | Pokládka: Dlaždice se pokládají ručně nebo s pomocí strojů, přičemž se dbá na rovnoměrné rozložení a dodržování vzoru. Důležité je také zajistit správný sklon pro odvodnění. | Zakončení a spárování: Po dokončení pokládky se mezi dlaždice nanese jemný písek, který se zamete do spár. To pomáhá zafixovat dlažbu a zabraňuje pohybu dlaždic. | Okrajové řešení: Pro stabilizaci okrajů dlažby se často používají betonové obrubníky nebo speciální okrajové dlaždice. | Údržba: Zámková dlažba vyžaduje minimální údržbu, která zahrnuje pravidelné zametání, odstraňování plevelů a občasné čištění tlakovou vodou.
Václav Veber
+420.6... zobrazit
Telefon
Cena dohodou

Příprava pod zámkovou dlažbu

VybratHlavní 1, Stehelčeves, 27342

Přípravy pod zámkovou dlažbu včetně odvozu a návozu materiálu
ABN Trans
+420.6... zobrazit
Telefon
Cena dohodou
  • 1
© 2024, LARADEX, s.r.o. – všechna práva vyhrazena, vyrobily Elevante a eBRÁNA