Zateplení fasád

Nižší spotřeba energií, ochrana fasády, snížení kondenzace vodní páry či snížení přehřívání budovy v letních měsících. To jsou jen některé z důvodů, proč se rozhodnout pro zateplení fasády domu. Asi největší motivací dnešní doby je s ohledem na současné ceny energií snížení tepelných ztrát. Ty se dokonce mohou, pokud se obvodové zdi správně zateplí, snížit až o 50 %.

Důležité tedy je nejen samotné zateplení fasády, ale i to, kdo zateplení fasád provádí. Vyplatí se proto obrátit se na zkušeného řemeslníka či firmu, která zateplení fasády starého domu provede tak, aby dlouhodobě plnilo svou funkci. Vyberte si firmu na zateplení fasády z nabídky našich inzerentů a zvyšte energetickou účinnost vašeho domu

Podrobné filtrování
-
Podrobné filtrování

Počet inzerátů:9

Provádím zednické a zateplovací práce.

VybratRovná 231, Příbram, 26101

Provádím zednické a zateplovací práce.
Daniel Šic
+420.6... zobrazit
Telefon
1 Kč / m2

Zateplení fasád

VybratŽelezničářů 1068, Kladno, 27201

Stavební práce rekonstrukce bytů a domů na klíč. Dodání a montáž plovoucích a lepených podlah a schodů. Zateplené fasády, malířské práce, obkladačské práce, zednické práce, stěhování, bourací práce atd. Součinnost elektrikáře a instalatéra zajistím. Cenová nabídka zdarma.
Radek Baxa
+420.6... zobrazit
Telefon
Cena dohodou

Zateplení - Stavitelství I.S.M

VybratČistá 214, Čistá, 56956

Chcete snížit své výdaje za energie a zároveň přispět k ochraně životního prostředí? Nabízíme vám špičkové služby zateplování fasád, které zlepší tepelnou pohodu vašeho domova a zvýší jeho tržní hodnotu.
Stavitelství I.S.M s.r.o
+420.7... zobrazit
Telefon
Cena dohodou

Zateplování - Berkela

VybratPráčská 2598, Praha, 10600

Ušetřete energii a zvýšte hodnotu vašeho domu! Hledáte účinný způsob, jak snížit vaše výdaje za vytápění a zároveň vylepšit vzhled vaší nemovitosti? Nabízíme profesionální zateplení fasád, které vám přinese hned několik výhod. Zateplení fasády zvyšuje energetickou účinnost vašeho domu, snižuje náklady na vytápění a zároveň chrání konstrukci budovy před vnějšími vlivy. Získejte nejenom tepelný komfort, ale i nový a moderní vzhled vaší nemovitosti.
Vasyl Berkela
+420.7... zobrazit
Telefon
Cena dohodou

Zateplení fasády

Vybrat258, Libchavy, 56116

Díky zateplení dochází k úspoře energií pro vytápění i pro klimatizace, zateplením můžete ušetřit až 60 % výdajů za vytápění. /Specializujeme se na zateplování fasád, při práci vycházíme z dlouholetých zkušeností v tomto oboru. Zateplujeme fasády panelových domů i rodinných domů, ale také výrobních hal a kancelářských budov. Zateplování fasád realizujeme kontaktními zateplovacími systémy./ Proč zateplovat? Zateplení se vyplatí nejen během zimních měsíců, ale také v létě. V zimě brání úniku nákladného tepla a v létě zabraňuje přehřátí obvodových zdí a interiéru. Díky zateplení dochází k úspoře energií pro vytápění i pro klimatizace, zateplením můžete ušetřit až 60 % výdajů za vytápění. Dalším přínosem je zajištění příjemného vnitřního klimatu, snížení rizika plísní a ochrana obvodových zdí před tepelně-dilatačními pohyby i před povětrnostními vlivy. V neposlední řadě dochází k prodloužení životnosti objektu až o několik desítek let i k získání moderního vzhledu objektu./ Vnější kontaktní zateplovací systém Jednou z nejrozšířenějších technologií zlepšování tepelně-technických parametrů obvodových plášťů budov je vnější kontaktní zateplovací systém, který je známý také pod zkratkou ETICS (External Insulation Composite System). Tento systém se řídí normou ČSN 732901, jedná se o sestavu průmyslově zhotovených výrobků obsahujících výrobcem systému vybrané a určené části. Jednotlivé části jsou vzájemně sladěny, doplňují se a jsou testovány./ Další práce spojené s revitalizací domů V rámci zateplování fasád také zpracováváme projektovou dokumentaci, zajišťujeme dostupné dotace a financování celého projektu a vyrábíme a montujeme zábradlí dle projektu. Dále zasklíváme balkóny a lodžie a zajišťujeme hydroizolace a zateplení střech a hydroizolaci suterénů.
ISOTEP s.r.o.
+420.7... zobrazit
Telefon
Cena dohodou

Tepelná izolace fasády minerální vatou

Vybrat98, Měrotín, 78324

Tento typ izolace se řadí mezi tradiční způsoby, jak efektivně, levně a jednoduše zateplit obydlí. Dá se provádět u starších domů i novostaveb, častěji u zděných budov, nicméně ani u moderních dřevěných domů není žádný problém. V kostce řečeno – proces spočívá v nalepení izolačních desek na obvodovou stěnu, které se tam mechanicky ukotví a následně se omítají tenkou vrstvou probarvené omítky. / Jak se postupuje? Celý proces lze rozdělit do osmi částí. Nejprve je nutno připravit podklad, protože desky se mohou lepit pouze na dostatečně soudržnou, pevnou a rovnou plochu, která je zbavena prachu, mazu a dalších nečistot. Nejčastěji se proto omývá vodou pod vyšším tlakem, která dokáže vyčistit i ty nejmenší mezery, kam by se například kartáč či hubka nedostaly. / Následně se zakládá fasáda – nejčastěji se používá soklový profil s okapničkou, který splňuje požární normy (dnes se využívají též plastové lišty, jejichž výhodou je, že netvoří tepelný most a ani se vlivem tepla neroztahují). Poté přichází na řadu minerální izolace s podélnými vlákny. Ta se lepí pouze po obvodu s vnitřními body tak, aby styčná plocha byla nejméně 40 %. / Po vyschnutí a vytvrdnutí lepidla, což trvá asi 1 den, následuje odstranění nerovností brusným hladítkem a kotvení desek pomocí talířových hmoždinek. Všechny hrany se potom musí vyztužit k tomu speciálně přizpůsobenými profily. Zvláštní pozornost je věnována prostoru okolo dveří a oken, kde pracovník provede diagonální zpevnění pruhem tkaniny, který zajistí přenesení zvýšeného napětí. / Aby bylo možno bez problémů nanést omítku, provádí se penetrace, která sníží a sjednotí savost výztužné vrstvy. Pokud chcete, aby měla Vaše omítka výraznější barvu, je možno přidat do penetračního nátěru barvu požadovaného výsledného odstínu. Po dvou dnech přichází na řadu vyztužení základní vrstvy pomocí zatlačení skleněné síťoviny do vrstvy štěrkové hmoty. / Konečné úpravy Posledním krokem je provedení finálních povrchových úprav. Nátěr zhotovíme dle přání zákazníka, využíváme pastovitých omítek (silikátový, silikonový, případně akrylátový typ), které se vyznačují svou voděodolností a schopností udržet si dlouhou dobu žádaný odstín barvy. K nahlédnutí dostanete vzorník barev, ze kterých si jistě vyberete. / Jsme přesvědčeni, že budete s naší prací spokojeni. Naši zaměstnanci jsou ve svém oboru profesionálové a odpoví Vám na všechny případné dotazy či nejasnosti.
Fasady-Pluskal.cz
+420.7... zobrazit
Telefon
Cena dohodou

Zateplení fasády budov polystyrenem

Vybrat98, Měrotín, 78324

Pokud jste majitelem staršího domu, případně stavíte nový, rozhodně nesmíte zanedbat zateplení. Zateplení pomocí polystyrenu patří mezi nejčastější a vysoce efektivní způsoby, jak si levně a snadno zajistit v domě příjemné klima a současně ušetřit za energie. Naši zaměstnanci jsou Vám v tomto ohledu plně k dispozici, poradí a zodpoví Vám veškeré dotazy. Vhodnou volbou zateplení totiž můžete snížit náklady na vytápění až o 40–60 %. / Jak proces zateplení probíhá? Nejdříve se musí připravit hladký, pevný a rovný povrch, ke kterému se mohou přilepit samotné desky. Je nutné, aby dostatečně přilnuly, proto se podklad omývá nejčastěji vodou stříkanou pod vysokým tlakem (často pomocí tzv. vapky), pomocí níž lze očistit veškerý prach, maz či nečistoty. / Poté přichází na řadu fasáda (velmi častým typem je fasáda soklového profilu s okapničkou vyhovující požárním normám, nicméně do popředí se dostávají plastové lišty, které jsou odolné vůči vyšším teplotám a neroztahují se) a na ni přijde vrstva polystyrenu, jež se přilepí v řadě bodů tak, aby styčná plocha činila alespoň 40 % celkového povrchu. / Následujícího dne je možné pokračovat (tvrdnutí lepidla vyžaduje totiž asi 24 hodin), musí se odstranit veškeré nerovnosti, aby bylo možné bez problémů nanést omítku. Ještě před tím se provádí penetrace. Jestliže chcete použít výraznějších barev, je vhodné přidat do nátěru požadovaný odstín. Následně nanášená barva pak lépe kryje a působí sytějším dojmem. / Dokončení prací Polystyrénové desky jsou řezány elektrickou řezačkou, takže nedochází ke zbytečnému znečišťování okolí. Poslední vrstva se zhotovuje podle přání zákazníka pomocí pastovitých omítek – silikonových, silikátových či akrylátových. Nejčastěji pracujeme se značkami WEBER a SALITH, které se u našich zákazníků těší velké oblibě pro svou dlouhou dobu životnosti a vysokou odolnost vůči vnějším vlivům. / Proč volit naši společnost? Naši zaměstnanci jsou ve své práci skutečnými odborníky. Můžete se spolehnout na jejich profesionalitu, ochotu, příjemné vystupování a kvalitně odvedenou práci. Těšíme se na spolupráci s Vámi!
Fasady-Pluskal.cz
+420.7... zobrazit
Telefon
Cena dohodou

Zateplení fasád

Vybratnáměstí Odboje 1843, Dvůr Králové nad Labem, 54401

Zateplení fasády domu má řadu výhod, které se týkají energetické účinnosti, komfortu bydlení i estetiky. Mezi hlavní přínosy patří: Úspory energie a nákladů / Zvýšení komfortu / Zvýšení hodnoty nemovitosti / Snížení emisí skleníkových plynů / Zlepšení akustické izolace / Ochrana stavební konstrukce / Zlepšení Vzhledu Budovy /
Stavhaus s.r.o.
+420.6... zobrazit
Telefon
Cena dohodou

Těsnění prosklených fasád, panelových spár

VybratLipová 5, Chotoviny, 39137

Těsnění prosklených fasád, panelových spár, výměna fasádních celků Pro více informací - https://vyskovepraceandel.cz/
Výškové práce Anděl
+420.6... zobrazit
Telefon
Cena dohodou
  • 1
© 2024, LARADEX, s.r.o. – všechna práva vyhrazena, vyrobily Elevante a eBRÁNA