Hrubá stavba

Samotný pojem hrubá stavba nemá žádnou přesnou definici, která by byla zakotvena v platných normách. Pokud se naopak řekne hrubá stavba na klíč, tam se to sice zdá být poměrně jasné. I když… někdo si pod tímto pojmem představí i vybavenou koupelnu a kuchyň - zkrátka, ani zde není tak úplně jasno. Obecně tedy můžeme říct, že hrubá stavba je stupeň rozpracovanosti, na kterém se s zhotovitelem s klientem dohodne. Je to dobrou volbou, pokud si chcete některé části stavby dokončit sami a nebo nechcete věnovat čas k proniknutí do všech detailů ohledně budoucího domova. A že jich opravdu je.

  • základy domu (geologický průzkum, projekty, založení stavby, izolace, odpady atd.)
  • obvodové i vnitřní nosné zdivo (v případě pater stropy, schodiště, nadezdívky a štíty)
  • střešní konstrukce
  • komín a spoustu dalšího

V případě částečných realizací může jít o hrubou stavbu např. bez základů. Ty si investor připraví svépomocí. Variabilita je tady opravdu obrovská. Měli by jste však klást nároky na kvalitu, záruku a odbornost, proto byste měli oslovit opravdu spolehlivé firmy a řemeslníky, kteří jsou schopni vám pomoc s hrubou stavbou od A do Z.

Podrobné filtrování
Podrobné filtrování

Počet inzerátů:2

Hrubá stavba

Vybrat258, Libchavy, 56116

Hrubá stavba je kompromisem mezi svépomocnou výstavbou, která je mimořádně náročná na čas, odborné znalosti i zkušenosti a stavbou domu na klíč. Dáváte přednost právě této možnosti? Realizujeme hrubé stavby, které se stanou kvalitním základem celého domu. Aby tomu tak bylo, je nutná vysoká kvalita použitého materiálu i preciznost provedení. Díky profesionálním zaměstnancům, více než 20 letům zkušeností v oboru i stovkám realizovaných staveb se můžete spolehnout na rychlost a kvalitu výstavby hrubé stavby domu. / Od základní desky po střechu - Práce na stavbě začíná zajištěním veškerých zemních prací, zhotovením základové desky a pokračuje obvodovým zdivem a realizací stropů a střechy. Dům je tedy od A do Z připravený k realizaci elektroinstalace, instalatérské a topenářské práce, zařízení koupelen. Na všechny fáze výstavby se vztahuje zákonem stanovená záruční doba, ve které je možné bezplatně opravit vadné části hrubé stavby. Nemáte zájem o kompletní hrubou stavbu, ale jen o její ucelenou část, jako je například základová deska? Neváhejte se na nás obrátit. / Cena hrubé stavby zahrnuje - I v případě hrubé stavby samozřejmě existuje standard. Co vše je součástí tohoto standardu uvádíme ve stručnosti zde: zemní práce, základové konstrukce a hydroizolace základů, obvodové a vnitřní nosné stěny a příčky, konstrukce stropů, komín a střešní konstrukci včetně krytiny, výplně otvorů v obvodovém plášti, možnost provedení fasády. / Cena se stanovuje na základě slepého rozpočtu. Rozsah si dohodneme / Praxe nás naučila nebýt ve specifikaci rozsahu hrubé stavby příliš dogmatický. Proto jsme otevřeni dohodě o našem podílu stavebních prací.
ISOTEP s.r.o.
+420.7... zobrazit
Telefon
Cena dohodou

Hrubá stavba

Vybrat98, Měrotín, 78324

Základy Provádíme betonáže základových patek, pasu a desek včetně armatury, instalace průchodek pro inženýrské sítě, položení kanalizace, uložení zemnících pásů. Izolace proti zemní vlhkosti a radonu. Výkopové práce dle dohody. / Svislé konstrukce Provádíme výstavbu obvodových zdí a příček rodinných domů. Především z pórobetonových tvárnic značky YTONG a POROFIX, pálených cihel značky HALUZ a POROTHERM zděných klasicky na maltu či broušeních zděných na lepidlo nebo pěnu. Betonáže věnců včetně armování samozřejmostí. / Stropy Provádíme montáže betonových stropních prefabrikátů, monolitických stropních konstrukcí včetně armování, šalování… Dále také provádíme montáže systémových stropních prvků značek HELUZ, POROTHERM, YTONG a POROFIX. /
Fasady-Pluskal.cz
+420.7... zobrazit
Telefon
Cena dohodou
  • 1
© 2024, LARADEX, s.r.o. – všechna práva vyhrazena, vyrobily Elevante a eBRÁNA