Stavební dozor

Náplň stavebního dozoru je velmi rozmanitá a zahrnuje celou řadu činností. Hlavním úkolem je zajistit bezproblémový průběh stavby se zpětnou vazbou klientovi či investorovi. Stavební dozor provádí pravidelnou fyzickou prohlídku na staveništi a stará se o kontrolu materiálů, provedených prací. Jinými slovy je to pravá ruka, která vám dopřává klid a stará se o dokončení díla.

Pokud objeví v průběhu výstavby problém, pomůže s jeho vyřešením a doporučí vhodná opatření. Stavební dozor má oprávnění provádět zápisy do stavebního deníku i jednoduchých záznamů o stavbě, ale také se účastní stavebních prohlídek oznámených stavebním úřadem.

Stavební dozor se postará o to, aby celá výstavba probíhala v souladu se zákony, předpisy a technickými normami. Jste to právě vy, kdo pomůže klientům a převezme jejich břemeno na svou hlavu? Vystavte si nabídku.

Podrobné filtrování
Podrobné filtrování

Počet inzerátů:1

DOZORY STAVEB

VybratChudenická 1061/26, Praha, 10200

Kvalitní stavební a technický dozor je základem každé úspěšné stavby./ Specializujeme se na dopravní stavby a stavby rodinných domů./ Plánujete rekonstrukci nebo chcete stavět dům? Pak právě pro vás je naše nabídka výkonu stavebního nebo technického dozoru investora. Technický nebo stavební dozor šetří váš čas, zajistí kvalitní provádění prací, ohlídá dodavatele díla, aby dodržoval technologické postupy, používal kvalitní materiály a plnil podmínky stanovené smlouvou o dílo. Navrhujeme v průběhu provádění stavby i úsporná opatření, lepší technická řešení a snažíme se o to, aby vaše stavba byla realizována v maximální kvalitě./ Sledujeme celý průběh stavby včetně finanancí a zajistíme, aby fakturace Vašeho dodavatele odpovídaly provedeným pracem, rozpočtu a zda jsou fakturované práce provedeny kvalitně. Technický či stavební dozor je Vaše pravá ruka při výstavbě, hájí vaše zájmy, šetří váš čas i peníze. Dále zajistíme výkon koordinátora BOZP a energetický štítek.
invida s.r.o.
+420.7... zobrazit
Telefon
Cena dohodou
  • 1
© 2024, LARADEX, s.r.o. – všechna práva vyhrazena, vyrobily Elevante a eBRÁNA