Nábytek na míru

Podle rozměrů a požadavků. Nábytek na míru vyrobený na zakázku je skvělý v tom, že je přesně takový, jaký si přejete. Tedy alespoň pokud vyberete zkušené a spolehlivé řemeslníky (truhláře, stolaře), kteří odvedou svou práci poctivě. Zatímco v obchodě si musíte vybrat skříň, stůl, postel a další nábytek v již daných rozměrech, v případě výroby nábytku na míru si můžete přesně nadiktovat, jak velká má být skříň, z jakého materiálu chcete desku i podnož stolu a podobně. Mnohdy vám takový nábytek ulehčí život, třeba takové vestavěné skříně nebo kuchyňská linka na míru. A mnohdy ani není jiná cesta, například v atypických interiérech jako je podkroví a podobně. 

Šikovný truhlář dokáže poradit, nábytek navrhnout a také vyrobit. Pokud vás zajímá výroba nábytku na míru, jste na správném místě. Naši inzerenti nabízí své služby i zkušenosti s prací se dřevem. 

Podívejte se na nabídku našich inzerentů, kde naleznete spolehlivé kontakty na firmy a řemeslníky nabízející nábytek na míru. 

Podrobné filtrování
Podrobné filtrování

Počet inzerátů:2

ZAKÁZKOVÁ VÝROBA NÁBYTKU

VybratChudenická 1061/26, Praha, 10200

Nábytek na míru má nesporné výhody. Umožňuje Vám daný prostor využít co nejlépe, což oceníte zejména při pořizování vestavěných skříní či kuchyňské linky, kde často hraje roli každý centimetr./ Naší devizou je vlastní dílna, kde dohlížíme na kvalitu a precizní zpracování a můžeme tak garantovat rychlé dodání. Je vybavena nejmodernějšími technologiemi pro zakázkovou výrobu nábytku. To nám umožňuje zaměřit se při zakázkové výrobě nábytku na detail, vytvářet originální design a dosahovat vysoké kvality. Nabízíme širokou škálu materiálů pro výrobu nábytku./ KVALITA - Chceme dělat věci tak dobré, jak jen mohou být. U zakázkové výroby a realizace interiérů se snažíme dodat výslednému produktu osobitost, která zdůrazňuje nebo doplňuje charakter klienta. Proto špičkový design, kvalita a precizní provedení jsou u nás samozřejmostí.
invida s.r.o.
+420.7... zobrazit
Telefon
Cena dohodou

Truhlářská výroba

Vybratnáměstí Odboje 1843, Dvůr Králové nad Labem, 54401

Naše firma zajišťuje komplexní servis v oboru truhlářství, počínaje osobní konzultací a zaměřením, které poskytujeme zdarma, přes výrobu a konečnou montáží u zákazníka. Vyrábíme z masivního dřeva i z lamina
Stavhaus s.r.o.
+420.6... zobrazit
Telefon
Cena dohodou
  • 1
© 2024, LARADEX, s.r.o. – všechna práva vyhrazena, vyrobily Elevante a eBRÁNA