Renovace nábytku

Ze starého nové. Renovace nábytku je jako kouzlo. Když se vezme za správný konec, dokáže oživit takové kousky nábytku, u kterých už byste nečekali, že mohou být ozdobou vašeho domova. Renovace starého nábytku navíc šetří peníze i přírodu. Je totiž levnější než koupě nového nábytku a snižuje množství odpadu a spotřebu nového dřeva.

Jak na to? Do renovace nábytku se můžete pustit svépomocí. Chce to nejprve posoudit, v jakém stavu nábytek je, a říct si, co je třeba opravit. Většinou je vhodné odstranit starý nátěr, obrousit povrch do hladka, zpevnit v případě potřeby konstrukci a potom nanést nový nátěr nebo nábytek nalakovat. To je jen stručný postup, vždy záleží na konkrétním kusu. Pokud se na renovaci nábytku necítíte, není nic snazšího, než nábytek svěřit do péče odborníkům

Pokud hledáte odborníky zabývající se renovací nábytku, jste na správném místě. Naši inzerenti nabízí své služby i zkušenosti v oboru renovace dýhovaného nábytku, renovace starožitného nábytku či renovace zahradního nábytku. 

Podívejte se na nabídku našich inzerentů, kde naleznete spolehlivé kontakty na firmy a řemeslníky nabízející renovaci nábytku. 

V kategorii nejsou žádné inzeráty. Buďte první.

© 2024, LARADEX, s.r.o. – všechna práva vyhrazena, vyrobily Elevante a eBRÁNA