Drcený kámen

Stavba, rekonstrukce, úpravy zahrad a cest. Tam všude je třeba drcený kámen, který vzniká umělým drcením kamenů. Rozlišujeme širokou škálu jeho variant, a to nejen podle druhu kamene, ale také podle velikosti zrn, která při drcení vzniknou. Jejich velikost je pak jedním z parametrů účelu využití. Drcený kámen se používá jako základ pod zámkovou dlažbu, jako přísada do betonových směsí, lze využít pro úpravu chodníků a cest, přidává se do drenážních vrstev a podobně. Volit můžete i drcený kámen ozdobný, který se používá jako okrasný prvek zahrad, parků a dalších zelených ploch. 

Drcený kámen objednejte u firem z našich stránek nabízejících prodej drceného kamene a dalších stavebních materiálů. Zkušeně poradí, jaký drcený kámen potřebujete a doporučí jeho nejvhodnější podobu a variantu. 

Podrobné filtrování
Podrobné filtrování

Počet inzerátů:2

Prodej kamenné dlažby a kamene

VybratŽelezniční 548, Olomouc, 77900

Nabízíme široký sortiment kvalitní kamenné dlažby a kamene, ideální pro všechny typy stavebních a dekoračních projektů. Produkty jsou pečlivě vybírány s důrazem na vysoké standardy kvality a estetiky, zahrnující širokou škálu materiálů, barev a vzorů, které dokonale doplní jak exteriérové, tak interiérové prostory. Ať už realizujete nový projekt nebo renovujete stávající, náš tým odborníků je připraven poradit s výběrem nejlepšího řešení, aby vyhovovalo vašim specifickým potřebám a představám.
OPTILOG JM s.r.o.
Cena dohodou

Okrasné kameny

VybratHlavní 1, Stehelčeves, 27342

Okrasné kameny do květináčů, nebo kolem domů, vhodné na zahradu okolo jezírka atd. | Vytvořit si krásnou zahradu neznamená jen vysadit květiny, živé ploty, stromy… ale praktická zahrada může obsahovat i prvky kamene. Okrasné kameny můžou byt kulaté menší i větší frakce, velikosti a mohou též být i s ostrou hranou tvaru.
ABN Trans
+420.6... zobrazit
Telefon
Cena dohodou
  • 1
© 2024, LARADEX, s.r.o. – všechna práva vyhrazena, vyrobily Elevante a eBRÁNA