Písek

Vlastní pláž nebo rozlehlé dětské pískoviště? Ať už potřebujete písek na cokoli, jsou tu pro vás firmy nabízející prodej písku. Kontakty na ně naleznete na našem portálu. Zvolit můžete i dovoz písku a jen počkat, až vám ho firma doveze na místo určení. Ve většině případů nabízí firmy i další sypký stavební materiál jako například štěrk, zeminu a podobně. 

Písek však rozhodně není jen ten, který zná člověk z pláže. Obecně rozlišujeme písky betonářské, kopané, křemičité a říční. Ty betonářské jsou vhodné na betonování. Jemný kopaný písek se používá pro malty a omítky. Křemičitý písek je vhodný k zasypání zámkové dlažby i dalšímu vyrovnání terénu a využití naleznete i na zahradě, kde vám pomůže vytvořit perfektní trávník. 

Písek (prodej i dovoz) objednejte u firem z našich stránek. Zkušeně poradí, jaký písek potřebujete a doporučí jeho nejvhodnější podobu a variantu. 

Podrobné filtrování
Podrobné filtrování

Počet inzerátů:2

Prodej a dovoz písku

VybratNa vyhaslém 815, Kladno, 27201

Zajistíme dovoz materiálů přímo na Vaší stavbu, nebo k vám domů na zahradu. Dovezeme prakticky jakékoliv množství a jakýkoliv materiál, který si objednáte. Jsme spolehliví, co slíbíme také splníme. Dodržujeme termíny. | Vozíme tyto druhy písku: zásypový písek (0/8)betonářský písek (0/4)maltový písek (0/1)křemičitý písek (bílý)
Autojeřáby Jurkovič s.r.o.
+420.7... zobrazit
Telefon
Cena dohodou

Prodej a dovoz písku

VybratHlavní 1, Stehelčeves, 27342

Písek betonářský praný třídění 0-4 mm vhodný na betonování. | Písek maltový frakce 0-1 , 0-2 , 0-4 mm vhodný k omítání nebo zdění. | Písek zásypový kopaný ,hlinitý, tříděný 0-4 , 0-8 mm – není vhodný k betonování a zdění. | Vhodný k zásypu inženýrských sítí nebo vyrovnání terénu. | Písek slévárenský/křemičitý, bílý frakce 0-2 mm vhodný jako posyp zámkové dlažby. | Písek betonářský 2x praný.Štěrkopísek je tvořen částicemi ,které jsou již rozdrceny silou vody. Štěrkopísky jsou těženy z vody nebo z těžební stěny. Na třídící lince jsou dále roztříděny na různé velikosti (frakce).
ABN Trans
+420.6... zobrazit
Telefon
Cena dohodou
  • 1
© 2024, LARADEX, s.r.o. – všechna práva vyhrazena, vyrobily Elevante a eBRÁNA