Zimní údržba

Zimní měsíce mnohdy bývají pro řidiče, chodce někdy i odvážné cyklisty velkou výzvou. Jakmile udeří mrazy, napadne sníh nebo se vytvoří ledovka, může být na silnicích i chodnících nebezpečno. Potřebujete, aby byly veškeré komunikace ve vaší čtvrti, obci, městě, okolí čisté a schůdné za každého počasí? Poptejte řešení u firem, v jejichž popisu práce je zimní údržba komunikací, to jest zimní údržba silnic a zimní údržba chodníků. 

Na naší stránce naleznete inzeráty firem, které jsou na zimní údržbu i další úklid komunikací vybavené tou správnou technikou. Možná dokonce sídlí ve vašem okolí. Spojte se s nimi a buďte připraveni na každý rozmar počasí

Podrobné filtrování
Podrobné filtrování

Počet inzerátů:3

Zimní údržba

VybratHorní Tošanovice 1, Horní Tošanovice, 73953

V rámci našich služeb provádíme také zimní údržbu komunikací pro obce, města, parky i areály. Na sníh jsme připraveni velkými stroji na silnici i malými na chodníky. Žádné z těchto míst by se nemělo zanedbávat, protože za vzniklá zranění nese odpovědnost jejich odpovědný majitel.

Zimní údržba není jen o odklizení sněhu ale také o solení cest, které je zajišťuje proti zamrznutí. Proč se používá zrovna sůl? Směs soli s ledem má totiž nižší teplotu tání – kolem 21 °C. Pokud je teplota v okolí vyšší než zmíněná, začne tato směs tát, vzniklá břečka se pak z komunikace snadno odstraní.

Zajímá vás ceník zimní údržby komunikací? Obraťte se na nás s vaší poptávkou, navrhneme komplexní řešení přímo pro vaší potřebu.

Přečtěte si také náš článek o tom co všechno obnáší údržba komunikací.

KaposGreen
+420.7... zobrazit
Telefon
Cena dohodou

Zimní a letní údržba

VybratSmetanova 683, Chabařovice, 40317

Naše stavební a dopravní stroje mají tak široké využití, že díky několika technickým doplňkům, můžeme jejich využití neustále rozšiřovat a přizpůsobovat potřebám našich zákazníků. / Zimní a letní údržba - Pro údržbu firemních areálů, parkovišť, příjezdových cest a obecných komunikací jsme doplnili naše přídavná zařízení k teleskopickému manipulátoru zn. New Holland o sněhovou radlici, posypové zařízení a čistící (zametací) zařízení. Kombinace těchto zařízení zabezpečí, že Váš areál a příjezdové cesty k němu budou vždy čisté, průjezdné a bezpečné./ Ocelová sněhová radlice s gumovou odpruženou lištou je upevněna na přední části manipulátoru, má šířku 3 m a dokáže odhrnout sníh do výšky 70 cm. Posypové zařízení na sůl je upevněno v zadní části stroje a je ovládáno elektronicky přes digitální panel umístěný uvnitř kabiny řidiče. Obsah zásobníku je 100 kg a obsáhne 1 - 6 m šířky rozmetací plochy. Čistící zařízení pro komunikace skládající se ze zametače a plechového krytu na sběr prachu má rozsah 2,8 m a s průměrem kartáče 0,7 m vyrobeného z PPN/ocele umožňuje rychlé a čisté odstranění nečistot z upravovaného povrchu./ Stavební přídavné zařízení - Míchací lopata pro teleskopický manipulátor je určena pro rychlou a efektivní výrobu vysoce kvalitního betonu i v nepříznivých podmínkách. Výpust o průměru 150 mm zabezpečuje přesné dávkování betonu. Výsuvné rameno manipulátoru zas přepraví vyrobený beton na Vaši stavbu až do výše 13,5 m. / Nízké náklady na výrobu betonu a manipulační schopnosti ve spojení s teleskopickým manipulátorem předurčují toto zařízení k širokému uplatnění ve stavebním průmyslu.
ZDEMAR Ústí nad Labem s.r.o.
+420.6... zobrazit
Telefon
Cena dohodou

Zimní údržba komunikací

Vybrat251, Petrovice u Karviné, 73572

Zimní udržba komunikací | Údržba zimní komunikace je klíčová pro zajištění bezpečnosti a plynulosti dopravy v zimních měsících.
Václav Veber
+420.6... zobrazit
Telefon
Cena dohodou
  • 1
© 2024, LARADEX, s.r.o. – všechna práva vyhrazena, vyrobily Elevante a eBRÁNA