ÚvodŘemesla a službyZahradaKácení stromůBezpečnostní a zdravotní ořezy stromů

Bezpečnostní a zdravotní ořezy stromů

Cena dohodou
POPTAT

POPIS

Bezpečnostní a zdravotní ořezy stromů se provádí za účelem jejich udržení v kondici. Pomáhá k zachování dobrého zdravotního stavu, vitality i provozní bezpečnosti pro okolí, a stromy tak mohou zůstat na svém stanovišti delší dobu. Pod zdravotní řez stromů patří i odstraňování jejich nemocných částí, které jsou napadeny jmelím, houbami nebo dalšími chorobami, a větví mechanicky poškozených či nadbytečných. A kdy je vhodné zdravotní ořez stromů provádět? Nejvhodnější je doba jejich plné vegetace.

Provádíme také bezpečnostní ořez stromů. Jde o případy, kdy úřad nevydá povolení k pokácení stromu, který ohrožuje osoby a movitý i nemovitý majetek ve svém okolí. Bezpečnostní ořezání stromů zahrnuje odstranění větví suchých, mechanicky poškozených a takových, které se mohou ulomit. Zásahy uskutečňujeme také na stromech poškozených přírodními kalamitami – větrem, sněhem a dalšími povětrnostními vlivy. K bezpečnostnímu ořezu stromů je možné přistoupit kdykoli během roku.

Ořezání stromů nabízíme jak pro soukromé osoby, tak pro města i firmy. Krom ořezů můžete využít i naše služby v oblasti kácení a rizikového kácení stromů, které ohrožují své okolí, a prořezu ovocných stromů včetně kompletní likvidace odpadu.

TECHNICKÉ PARAMETRY

INZERÁTY UŽIVATELE

DOPORUČENÉ INZERÁTY V REGIONU

DOPORUČENÉ INZERÁTY

Kontaktovat přesTelefon
Telefon:+420.7... zobrazit
Počet inzerátů:12
Počet poptávek:0
Hodnocení:
© 2024, LARADEX, s.r.o. – všechna práva vyhrazena, vyrobily Elevante a eBRÁNA