Voda, Topení, Plyn - Plynoservis

Cena dohodou
POPTAT

POPIS

Montáž plynového rozvodu

Provádíme montáže potrubních rozvodů vody a také plynu, včetně dodávky trubek, tvarovek, armatur, kompenzátorů či atypických dílů. Součástí montáže plynových rozvodů je také instalace plynových kotlů. Dodáváme a instalujeme i různé plynové spotřebiče, jako jsou plynové či kombinované sporáky, plynová topidla, ohřívače teplé užitkové vody a další. Při montáži, výměně či rekonstrukci plynových rozvodů používáme kvalitní materiály, jako jsou měděné trubky, ocelové svařované trubky nebo i moderní a odolné trubky plastové.

Montáž plynových topidel

Předností plynových topidel je jejich velká účinnost, čistý vzduch a také rychlá instalace bez potřeby instalace rozvodů vody. Pro majitele plynového topidla znamená jeho použití poměrně nízké náklady. Plynová topidla jsou určena k vytápění jak obytných místností, tak i nebytových prostor, dílen, skladů a dalších prostor. Teplo z nich se rychle rozšíří do prostoru celé místnosti. My dodáváme a instalujeme plynová topidla vyrobená z nekorodující slitiny a odolná veškerým povětrnostním vlivům, takže můžeme zaručit jejich dlouhou životnost. Můžete si vybrat z několika typů podle daných podmínek. Jedním z nejlepších plynových topidel jsou nástěnné plynové přímotopy, což jsou otopná tělesa nezávislá na rozvodech vytápění, která jsou zároveň samostatnými topidly. 

Ostatní plynařské práce

Zaměřujeme se na klasický plynoservis, servis plynových kotlů všech značek, revize plynu včetně porevizních oprav, dodáním a instalací kotlů a jiných plynových spotřebičů. Provádíme non-stop a havarijní servis a plynové rozvody nejen montujeme, ale pokud to jejich stav vyžaduje, tak je také opravujeme, rekonstruujeme a vyměňujeme za nové. Objednat si u nás můžete plynofikaci rodinného domku či bytového domu, ale i školky, školy, úřadu, obchodu či jiného objektu.

TECHNICKÉ PARAMETRY

INZERÁTY UŽIVATELE

DOPORUČENÉ INZERÁTY

Kontaktovat přesTelefon
Telefon:+420.6... zobrazit
Počet inzerátů:3
Počet poptávek:0
Hodnocení:
© 2024, LARADEX, s.r.o. – všechna práva vyhrazena, vyrobily Elevante a eBRÁNA