Voda, topení, plyn - Topenářský servis

Cena dohodou
POPTAT

POPIS

Podlahové vytápění

Tento typ topení má mnoho výhod. Především je všeobecně známo, že teplý vzduch stoupá vzhůru, takže díky podlahovému topení se rychle a rovnoměrně vytopí celý interiér. Dalšími přednostmi podlahového topení jsou:

  • nízké pořizovací a provozní náklady, rychlá montáž a dlouhá životnost
  • maximální pohodlí, bezúdržbovost a čistota v interiéru
  • nízká prašnost, což vyhovuje alergikům, protiplísňové a antibakteriální účinky, vysušení mokrých stěn a lepší kvalita vzduchu

Jelikož systémů podlahového topení je celá řada, poradíme vám, jaké podlahové topení by pro váš dům bylo ideální. Podlahové topení je velice efektivní, neboť úspora energie je v porovnání s radiátory ústředního topení až 25%. Na podlahové topení lze položit jak dlažbu, tak plovoucí podlahu, vinyl či jiné podlahové krytiny. My vám zaručíme jeho dlouhou životnost bez nutnosti údržby. V neposlední řadě je důležitým faktorem také zvýšení tržní hodnoty vaší nemovitosti.

Rozvody pro radiátorové vytápění

Více než v rodinných domech se radiátorové vytápění používá v bytových domech, ve školách, na úřadech a všude tam, kde je hlavním zdrojem tepla společná kotelna, případně městská teplárna. V těchto případech je třeba realizovat rozvody pro radiátorové vytápění. Naše firma montuje tyto rozvody jak do nových objektů, tak do rekonstruovaných. Rozvody rovněž opravujeme nebo vyměňujeme za nové, pokud to jejich stáří a opotřebovanost vyžaduje.

Nejprve doporučíme vhodný materiál na potrubí a také osvědčené armatury s ohledem na typ a stavební provedení daného objektu. Také doporučíme vhodné trasy pro rozvod potrubí, aby jeho funkce byla optimální a bez zbytečných tepelných ztrát. Po vyřešení těchto přípravných prací následuje napojení radiátorů na zdroj tepla. Po dokončení provedeme tlakovou zkoušku a vystavíme protokol.

Výměna kotlů (elektrických, plynových, uhelných, peletkových)

Majitelé rodinných domů topí ve svých domácnostech nejrůznějšími topidly, ale k nejčastějším patří kotle na pevná paliva a kotle na elektřinu nebo plyn. Z pevných paliv tvoří stále významný podíl uhlí, ale také dřevo nebo peletky. Pokud je váš kotel již zastaralý, využijte kotlíkovou dotaci poskytovanou státem. My vám pomůžeme nejen s vyřízením žádosti o dotaci, ale hlavně vám poradíme, jaký kotel by pro váš dům byl ideální. Starý kotel demontujeme, odvezeme a nahradíme jej novým, který nainstalujeme, odzkoušíme a vysvětlíme vám způsob jeho obsluhy a údržby. Totéž platí pro ekologičtější a také na obsluhu pohodlnější kotle elektrické a plynové.

Tepelná čerpadla

Tyto zdroje tepla představují nejmodernější a nejefektivnější způsob vytápění. Tepelná čerpadla se dělí podle využívaného média. To znamená, že například tepelné čerpadlo země/voda odebírá teplo z podzemí a předává je otopné vodě. My vám poradíme, jaké tepelné čerpadlo by pro vaše potřeby bylo ideální. Vysvětlíme vám, že vložená investice je sice poměrně vysoká, ale vrátí se vám cca po pěti letech a dále budete už jen šetřit peníze, které byste jinak vynaložili za elektřinu, plyn, uhlí či dřevo.

Ostatní topenářské práce

Bez tepla v domě se žádný majitel neobejde. My realizujeme jak nové topné systémy, tak rekonstrukce topení. Navrhujeme kompletní systémy vytápění na míru pro jakýkoliv objekt.

TECHNICKÉ PARAMETRY

INZERÁTY UŽIVATELE

DOPORUČENÉ INZERÁTY V REGIONU

DOPORUČENÉ INZERÁTY

Kontaktovat přesTelefon
Telefon:+420.6... zobrazit
Počet inzerátů:3
Počet poptávek:0
Hodnocení:
© 2024, LARADEX, s.r.o. – všechna práva vyhrazena, vyrobily Elevante a eBRÁNA