Zakládání trávníku

Cena dohodou
POPTAT

POPIS

Přemýšlíte, jak založit trávník u novostavby nebo jinde? Se vším vám rádi poradíme – jde totiž o komplexní činnost, pokud má být výsledkem opravdu krásný a trvalý trávník. Před samotným výsevem či položením travního koberce doporučujeme řádnou přípravu půdy pod trávník, tzn. odstranit plevel na ploše totálním herbicidem, následně je třeba zeminu nakypřit a odstranit kameny, kořeny i další materiál, který by překážel při samotném zakládání trávníku.

Postup zakládání trávníku je následující – po odplevení a vyčištění pozemku je potřeba zeminu nakypřit a srovnat. Zemina se poté ještě provzdušní přidáním křemičitého písku. Pak už můžeme přistoupit k rovnoměrnému rozprostření osiva, které zajišťuje secí stroj. Ten zároveň přidává i zakládací substrát plný kvalitních živin pro nový porost. Plocha se následně zválcuje, čímž se zapraví semena do země, a zakryje se textilií, která chrání osivo před splavením vodou.

Kromě samotného založení trávníku vám můžeme nabídnout i další služby – pravidelné i nepravidelné sečení trávníkukomplexní péči o něj a také vám můžeme pomoci s kompletním návrhem a realizací zahrady přímo vám na míru. Obraťte se na nás s každým vaším přáním.

Zajímá vás i cena za založení trávníku? Tuto službu provádíme od 40,- bez DPH za m2 výsevem, položení travního koberce je od 200,- bez DPH za m2. Neváhejte si vyžádat cenovou nabídku.

TECHNICKÉ PARAMETRY

INZERÁTY UŽIVATELE

Kontaktovat přesTelefon
Telefon:+420.7... zobrazit
Počet inzerátů:12
Počet poptávek:0
Hodnocení:
© 2024, LARADEX, s.r.o. – všechna práva vyhrazena, vyrobily Elevante a eBRÁNA