Skladové kontejnery

Všichni to známe, úložného prostoru není nikdy dost. Pokud budeme mluvit o stavbě nebo jiném pracovišti, jedná se však spíš o větší skladovací prostory. Ty můžete navýšit nebo vyřešit efektivně. Stačí si pronajmout skladový kontejner! Do něj lze bezpečně uložit stavební nářadí, menší stroje i stavební materiál.

Skladové kontejnery jsou nabízeny v různých provedeních a velikostech. Mohou být s okny i bez, s regály nebo jiným vnitřním řešením, s elektrickou instalací i bez ní, vybaveny jednokřídlými či dvoukřídlými dveřmi. Výhodou je jejich mobilita. Z místa, kde již nejsou potřeba, se mohou odvést zase jinam. Nebo je můžete ve chvíli, kdy je již nepotřebujete, vrátit pronajímateli. V případě volby na pronájem skladového kontejneru (pronájem skladových kontejnerů) tak odpadá starost o nové umístění a skladování kontejneru. 

Vyberte si skladový kontejner k pronájmu. Podívejte se na nabídku našich inzerentů a skladový kontejner si půjčte kdekoli po Česku. K dispozici vám je půjčovna skladových kontejnerů. 

 

Podrobné filtrování
Podrobné filtrování

Počet inzerátů:1

Kontejnery

VybratLukavecká 1732, Praha, 19300

Pronájem kontejnerů 7 až 33 m³. Možnost vybavení regály a elektrickou instalací, naši pracovníci vám pomohou s přepravou a instalací vašeho kontejneru. Možnost pronájmu na různě dlouhou dobu. 33 m³ – 6 m x 2,5 m 7 m³ – 2 m x 2 m
Isermat CZ s.r.o.
+420.7... zobrazit
Telefon
Cena dohodou
  • 1
© 2024, LARADEX, s.r.o. – všechna práva vyhrazena, vyrobily Elevante a eBRÁNA