Frézy na podlahy

Potřebujete proměnit obyčejný podlahový materiál v dokonalý, hladký a profesionálně vypadající povrch? Vypůjčte si frézu na podlahystroj speciálně navržený pro obrábění, tvarování a dokončování podlahových materiálů, ať už se jedná o dřevo, beton, či jiné materiály. 

Máme pro vás bohatou nabídku těchto strojů od základních modelů pro domácí použití až po profesionální stroje pro komerční projekty. V nabídce naší půjčovny naleznete tyto položky: podlahová fréza na beton, fréza na podlahové palubky i fréza na plovoucí podlahy či fréza na podlahy klik-klak. A to včetně podlah, kde je přítomno podlahové topení. Vstupte do světa kvalitního obrábění podlah s našimi frézami a objevte rozdíl, který dokážou udělat. 

Podrobné filtrování
-Kg
Podrobné filtrování

Počet inzerátů:2

Fréza podlahová VON ARX FR

VybratŠumperk, Okružní 3177

Výkon2.2 kW
Hmotnost50 Kg
Napětí220 V
Šířka20 cm
Univerzální fréza na čištění povrchů, odstraňování vodorovného dopravního značení, frézování betonu, živice, stěrek, apod. na malých a středních plochách, vzhledem k druhu pohonu spíše ve vnitřních prostorách. Buben frézy je možné osadit různými typy nástrojů. Výměna bubnu trvá pouhé 2 minuty, proto je snadné rychle změnit způsob používání.
STABLO-BOHUMIL PREJDA
stabo@... zobrazit
E-mail
1700 Kč / den10000 Kč vratná kauce

Bubnová Bruska/Fréza na beton a asfalt FB 200 (záběr 200mm)

VybratLiberec, 28. října 91/25

Výkon2.2 kW
Hmotnost42 Kg
Bubnová fréza FB-200 představuje multipreparační systém vyznačující se kvalitou, spolehlivostí, výkonností a produktivitou. Používá se na zdrsňování povrchů, frézování, drážkování, čištění, odstraňování nánosů, nátěrů, značení a mnoho dalších aplikací dle použitého nástroje. FB-200 je lehká fréza na beton pro malé až střední plochy. Nízké těžiště stroje umožňuje rychlé a rovnoměrné frézování. Stroj může být osazen různými typy lamel upevněnými na unašecích hřídelích. Stroj slouží k opracování asfaltu, betonu, kamene, podlahové dlažby, potěrového cementu, stěrek, barev aj., za účelem frézování povrchů na požadovanou výšku, úběru materiálu nebo odstranění zvětralých a přebytečných vrstev. Bezprašný provoz Nastavování hloubky frézování pomocí stavěcího kolečka Masivní rukojeť Úplná řada nástrojů Tlumící silentbloky zpříjemňují ovládání Výstup pro vysavač na odsávání prachu ø 38mm Stop tlačítko pro rychlé zastavení motoru Možnost osazení nástavcem na frézování těsně u st
PEŠEK LIBEREC
+420.7... zobrazit
Telefon
1880 Kč / den
  • 1
© 2023, LARADEX, s.r.o. – všechna práva vyhrazena, vyrobily Elevante a eBRÁNA