Lámačky dlažby

Hledáte kombinaci brutální síly a chirurgické přesnosti? Ať už se chystáte lámat dlažbu, cihlu, nebo zámkovou dlažbu, potřebujete kvalitní a odolný nástroj, se kterým snadno dosáhnete požadovaného výsledku.Díky speciálně navrženým čepelím a pákovým mechanismům poskytují lamačkyčisté řezy bez rozbití nebo prasknutí dlažby. Ergonomické rukojetipotom zajišťují pohodlné a bezpečné použití, zatímco nastavitelné vedení vám umožní přesné řezání různých velikostí a tloušk dlaždic. Vyberte si v naší nabídce.

Podrobné filtrování
-Kg
Podrobné filtrování

Počet inzerátů:3

Lámačka zámkové dlažby

Vybrat28. října 91/25, Liberec, 46007

Určenína zámkové dlažby
Hmotnost30 Kg
Sazba do 3 hod - 145,-/ Lámačka zámkové dlažby je speciálně navržený nástroj pro přesné a efektivní řezání zámkové dlažby, betonových kostek a podobných materiálů. Tento nástroj je nezbytný pro práci v oblastech, kde je potřeba dlažbu upravit na specifický tvar nebo velikost, a to bez poškození okolních kostek nebo dlaždic. Lámačka je ideální pro stavební a zahradnické projekty, kde je důležitá přesnost a estetický vzhled.
PEŠEK LIBEREC
+420.7... zobrazit
Telefon
220 Kč / den

Lamačka zámkové dlažby PRO 013

VybratOkružní 3177, Šumperk, 78701

Určenína zámkové dlažby
Hmotnost59 Kg
Lámačka je určena pro lámání zámkové, teracové dlažby a betonových dlaždic. Lámací páka slouží zároveň jako přepravní. Hrubé nastavení výšky se provádí pomocí centrálního čepu, dále klikou. Trojhranný nůž lze snadno otočit o 120°, popř. vyměnit. Lámačka je vybavena pravítkem s dorazem.
STABO-BOHUMIL PREJDA
stabo@... zobrazit
E-mail
220 Kč / den1000 Kč vratná kauce

Ruční lámačka zámkové dlažby

VybratHuslenky 573, Huslenky, 75602

Určenína zámkové dlažby
Max. délka lámání330 mm
Max. výška lámání110 mm
Ruční lámačka zámkové dlažby je praktický nástroj používaný v stavebnictví pro přesné a efektivní řezání nebo lámaní zámkové dlažby, cihel a obdobných materiálů. Tento nástroj je obzvláště užitečný při instalaci dlažby, kde je potřeba upravit rozměry nebo tvar jednotlivých kusů. / štípací délka: 330mm / štípací tloušťka: 26-110mm
DeWalt půjčovna
+420.7... zobrazit
Telefon
Cena dohodou
  • 1
© 2024, LARADEX, s.r.o. – všechna práva vyhrazena, vyrobily Elevante a eBRÁNA