Lámačky dlažby

Hledáte kombinaci brutální síly a chirurgické přesnosti? Ať už se chystáte lámat dlažbu, cihlu, nebo zámkovou dlažbu, potřebujete kvalitní a odolný nástroj, se kterým snadno dosáhnete požadovaného výsledku.Díky speciálně navrženým čepelím a pákovým mechanismům poskytují lamačkyčisté řezy bez rozbití nebo prasknutí dlažby. Ergonomické rukojetipotom zajišťují pohodlné a bezpečné použití, zatímco nastavitelné vedení vám umožní přesné řezání různých velikostí a tloušk dlaždic. Vyberte si v naší nabídce.

Podrobné filtrování
Podrobné filtrování

Počet inzerátů:2

Ruční lámačka zámkové dlažby

VybratHuslenky, 573

Určenína zámkové dlažby
Max. délka lámání330 mm
Max. výška lámání110 mm
Ruční lámačka zámkové dlažby je praktický nástroj používaný v stavebnictví pro přesné a efektivní řezání nebo lámaní zámkové dlažby, cihel a obdobných materiálů. Tento nástroj je obzvláště užitečný při instalaci dlažby, kde je potřeba upravit rozměry nebo tvar jednotlivých kusů. / štípací délka: 330mm / štípací tloušťka: 26-110mm
DeWalt půjčovna
+420.7... zobrazit
Telefon
Cena dohodou

Lamačka zámkové dlažby PRO 013

VybratŠumperk, Okružní 3177

Určenína zámkové dlažby
Hmotnost59 Kg
Lámačka je určena pro lámání zámkové, teracové dlažby a betonových dlaždic. Lámací páka slouží zároveň jako přepravní. Hrubé nastavení výšky se provádí pomocí centrálního čepu, dále klikou. Trojhranný nůž lze snadno otočit o 120°, popř. vyměnit. Lámačka je vybavena pravítkem s dorazem.
STABLO-BOHUMIL PREJDA
stabo@... zobrazit
E-mail
220 Kč / den1000 Kč vratná kauce
  • 1
© 2023, LARADEX, s.r.o. – všechna práva vyhrazena, vyrobily Elevante a eBRÁNA