Shozy stavební suti

Potřebujete efektivní a bezpečný způsob, jak se zbavit suti a odpadu ze stavby? Shozy stavební suti jsou velkou nutností na každém staveništi. Jsou navržené tak, aby usnadnily a zrychlily proces likvidace odpadu. Jejich robustní konstrukce a snadné použití vám umožňují rychle a bezpečně odstranit stavební suť, cihly, dřevo a další materiály. Naše špičkové shozy jsou vybaveny bezpečnostními prvky, které chrání vaše pracovníky a zajišťují, že suť padá přesně tam, kam má. Vyberte si z naší široké nabídky shozy stavební suti a zefektivněte svoji stavební práci. 

Podrobné filtrování
-cm
Podrobné filtrování

Počet inzerátů:3

SHOZY NA SUŤ GEDA

VybratBohosudovská 478, Teplice, 41510

Výška100 cm
Šířka50 cm
Shozy na suť GEDA jsou vyrobeny z otěruvzdorné umělé hmoty. Jsou nehlučné, lehké, snadno přepravitelné. Řetězy a závěsy jsou žárově zinkované. Průměr shozu je 0,5m, výška 1m.
REGALS PŮJČOVNA LEŠENÍ
info@r... zobrazit
E-mail
39 Kč / den

Shozy na stavební suť

VybratPodhoří 404, Ústí nad Labem, 40010

Nabízíme pronájem shozů na suť, násypky, mezinásypky, meziokenní upínky či upnutí na lešení.
ELPA UL, s. r. o.
eliska... zobrazit
E-mail
45 Kč / den

Shozy na suť (Sada 6m )

Vybrat28. října 91/25, Liberec, 46007

Hmotnost20 Kg
Výška600 cm
Sazba do 3 hod - 210,- / Usnadňuje rekonstrukční práce, stavební práce apod. / Umožňuje bezpečnou a čistou přepravu / Zabezpečuje stavební práce / Je požadovaný na staveništi z důvodu zajištění bezpečného a čistého odstranění sutě / Příklady jiného použití shodu: shazování obilovin, shazování uhlí, shazování písku, shazování smetí, shazování sněhu ze střech, likvidace střech /
PEŠEK LIBEREC
+420.7... zobrazit
Telefon
275 Kč / den
  • 1
© 2024, LARADEX, s.r.o. – všechna práva vyhrazena, vyrobily Elevante a eBRÁNA