Vysokotlaké myčky

Vysokotlakové myčky se staly nepostradatelným nástrojem pro každého, kdo chce udržovat svůj domov, zahradu nebo vozidlo v bezchybném stavu. Díky své schopnosti odstranit nejtvrdší nečistoty a usazeniny za použití vysokého tlaku vody nabízejí rychlé a efektivní řešení čištění. Vapky zvládnou mnohem víc než speciální čističe. Poradí si i s roky usazenou špínou a navrátí materiálu původní čistotu. Snadno a rychle. Ať už potřebujete vyčistit zahradní nábytek, fasádu domu, nebo auto, vysokotlaková myčka vám poskytne výsledky, které překonají vaše očekávání. Prozkoumejte naši širokou nabídku myček různého typu, průtoku, tlaku nebo výkonua najděte tu pravou pro vaše potřeby.

Podrobné filtrování
-kW
-m
-l/h
-bar
-cm
Podrobné filtrování

Počet inzerátů:13

Karcher Puzzi 10/1 čistič koberců a čalounění

Vybrat28. října 91/25, Liberec, 46007

TypPřenosné
Tlak2,5 bar
Výkon4 kW
Hmotnost 10kg / Průtok vzduchu: 54 l / s / Podtlak: 220/22 mbar/kPa / Nádž na čistou/špinavou vodu: 10/9 l / Nástřikové množství: 1 l / min / Nástřikový tlak: 1 bar / Zpětný tlak: 2,5 bar / Výkon čerpadlo: 40 W / Plošný výkon: cca 20 - 25m2/hod. / Max. teplota vod: 50 °C / Max. příkon: 1250 W / Rozměry (d x š x v): 710 x 330 x 440 mm / Sazba do 3 hod - 210,- / Výhody: Efektivní Hloubkové Čištění: Karcher Puzzi 10/1 efektivně odstraňuje nečistoty, skvrny a alergeny z koberců a čalounění díky silnému sacímu výkonu a efektivnímu čisticímu systému. / Rychlé Sušení: Tento model minimalizuje dobu potřebnou k vyschnutí čištěných ploch, což umožňuje rychlejší opětovné použití čištěných prostor. / Snadná Obsluha: Puzzi 10/1 je navržen pro jednoduchou a intuitivní obsluhu, což zahrnuje snadné naplnění a vyprázdnění nádrží a jednoduchou výměnu příslušenství. / Kompaktní a Přenosný: Jeho kompaktní rozměry a nízká hmotnost usnadňují manipulaci a přepravu, což je ideální pro čištění v různých prostředích a na různých místech. / Všestranné Použití: Zařízení je vhodné nejen pro koberce a čalounění, ale lze jej použít i na matrace, automobilové interiéry a další textilní povrchy. / Použití: Hotelové Pokoje a Recepce: Udržuje koberce a čalouněné nábytek čisté, což přispívá k celkovému pohodlí a spokojenosti hostů. / Kanceláře a Zasedací Místnosti: Pomáhá udržovat profesionální vzhled pracovních prostor a zvyšuje hygienu pracovního prostředí. / Domácnosti: Efektivní řešení pro pravidelné čištění a odstraňování skvrn z koberců, pohovek a jiných čalouněných nábytků. / Automobilové Interiéry: Ideální pro hloubkové čištění sedadel, koberců a čalounění v automobilech, což obnovuje čistotu a svěžest interiéru. / Zdravotnická Zařízení a Péče o Děti: Zajišťuje vyšší úroveň čistoty a hygieny v prostředích, kde je to ze zdravotních důvodů zvláště důležité.
PEŠEK LIBEREC
+420.7... zobrazit
Telefon
320 Kč / den

Vysokotlaký čistič Karcher K 5 (Vapka) - 145 Bar

Vybrat28. října 91/25, Liberec, 46007

TypPřenosné
Tlak145 bar
Hmotnost 24 kg / Sazba do 3 hod - 210,- / Vysokotlaký čistič Kärcher K 5, s tlakem až 145 barů, je výkonný a univerzální nástroj určený pro hloubkové čištění domů, zahrad, vozidel a dalších ploch. Díky svému vysokému tlaku a efektivitě je ideální pro odstranění nečistot, mechů, řas a dalších obtížných znečištění. / Použití: Čištění Exteriéru Domů a Fasád: Odstraňuje nečistoty, mech a řasy z fasád, cihlových zdiv a venkovních povrchů domů. / Údržba Dvorů a Chodníků: Efektivně čistí chodníky, dlažby, betonové a kamenné povrchy od usazenin, olejů a gumových stop. / Mytí Vozidel: Ideální pro důkladné mytí automobilů, motocyklů, lodí a jiných vozidel bez poškození povrchu. / Čištění Zahradního Nábytku a Nářadí: Odstraňuje nečistoty a zbytky povětrnostních vlivů z plastového, dřevěného a kovového zahradního nábytku a nářadí. / Mytí Teras a Dřevěných Ploch: Vrací dřevěným terasám, plotům a dalším konstrukcím jejich původní vzhled tím, že odstraní zašednutí, mech a plísně. / Čištění Bazénů a Fontán: Použitelný pro odstranění vodního kamene, řas a dalších nečistot z bazénů, fontán a okolních ploch.
PEŠEK LIBEREC
+420.7... zobrazit
Telefon
330 Kč / den

Vysokotlaký čistič Karcher K7 premium Full Control plus

Vybrat28. října 91/25, Liberec, 46007

TypPřenosné
Tlak180 bar
Výkon3 kW
Vapka- 180Bar / Hmotnost 18kg / Sazba do 3 hod - 250,- / Maximální výkon 3000W / Výhody: Vysoký Výkon: Tlak až 180 barů zajišťuje efektivní odstranění i velmi tvrdohlavých nečistot, jako jsou olejové skvrny, mech nebo zažraná špína. / Full Control Plus Trigger Gun: Inovativní pistole s regulací tlaku a LCD displejem umožňuje uživatelům přesně kontrolovat tlak a režim čištění přímo z rukojeti pro maximální pohodlí a účinnost. / 3v1 Multi Jet Lance: Výměnná tryska nabízí tři režimy čištění - plošné čištění, rotorové čištění a aplikaci čisticího prostředku - bez nutnosti měnit trysku. / Plug 'n' Clean Systém: Umožňuje rychlou a snadnou výměnu čisticích prostředků jedním pohybem, což zvyšuje efektivitu práce. / Vysoká Mobilita: Vybaveno robustními koly a teleskopickou rukojetí, což usnadňuje manipulaci a přesun na různé pracovní plochy. / Eco Režim: Umožňuje úsporu vody a energie při méně náročných čisticích úkolech, čímž přispívá k šetrnosti k životnímu prostředí. / Použití: Čištění Exteriérů a Fasád: Odstranění nečistot, mechů a plísní z vnějších stěn a fasád domů. / Mytí Vozidel: Důkladné čištění automobilů, motocyklů, lodí a karavanů s možností aplikace vosku pro lepší ochranu povrchu. / Čištění Teras, Chodníků a Dvorů: Odstraňování usazenin, olejů a gumových stop z betonových, kamenných a dlaždicových povrchů. / Údržba Bazénů a Zahradního Nábytku: Efektivní čištění bazénů, plastového a dřevěného zahradního nábytku. / Praní Střech a Žlabů: Odstraňování nečistot, listí a zablokovaných odpadů ze střech a žlabů.
PEŠEK LIBEREC
+420.7... zobrazit
Telefon
385 Kč / den

KÄRCHER HD 5/15 C PLUS HD

VybratDukelská 436/15, Jeseník, 79001

TypPřenosné
Tlak185 bar
Průtok500 l/h
Délka hadice10 cm
Šetří sílu a čas: Vysokotlaká pistole EASY!Force a rychlospojky EASY!Lock - Konečně práce bez únavy: vysokotlaká pistole EASY!Force. Rychlospojky EASY!Lock: robustní s dlouhou životností. Až 5 krát rychlejší manipulace. Mobilita - Vestavěné držadlo na přední straně přístroje umožňuje snadné nakládání a pohodlnou přepravu. Držadlo se zasune stisknutím tlačítka. Kompaktní konstrukce. Flexibilita - Možnost vertikálního i horizontálního provozu. Při horizontálním provozu kola přístroje nedosedají. Tím přístroj zajišťuje maximální stabilitu. Samostatná parkovací a přepravní poloha pro stříkací zařízení. Kvalita - Automatické snížení tlaku chrání komponenty a prodlužuje životnost. Kvalitní mosazná válcová hlava. Velký, snadno dostupný jemný vodní filtr k ochraně čerpadla před částečkami nečistot ve vodě. Uložení příslušenství - Šroubení (M 18 x 1,5) k uložení čističe ploch přímo na stroji. Praktické přihrádky na trysky pro trojnásobnou trysku a rotační trysku. Gumový pásek pro upevnění vysokotlaké hadice.
NARADI PROFES
+420.6... zobrazit
Telefon
450 Kč / den

Vysokotlaký čistič 250 bar přívěsný s vlastní nádrží

VybratPrůmyslová 1190, Lovosice, 41002

TypPřenosné
Průtok1500 l/h
Délka hadice4000 cm
FunkceRegulace tlaku
Výkon15 kW
Tlak250 bar
VýbavaVariabilní
ČerpadloKovové
Hledáte vysokotlaký čistič pro multifunkční využití? Tak už nehledejte a seznamte se s HYDROU 25! Neomezujte se a stříkejte vysokým tlakem kdekoliv a kdykoliv. Tato bestie je poháněna vlastním 23 koňovým spalovacím motorem Briggs & Stratton a má vlastní 250l nádrž na vodu! HYDRA 25 je mobilní vysokotlaká stříkačka a dopraví se snadno na potřebné místo jakýmkoliv automobilem s tažným zařízením. Není třeba žádný další zdroj energie (například elektrické) a můžete to tak valit pod tlakem bez omezení! Pozor je fakt silná a chrlí vodu silněji, než si umíte představit!
#Ostentatious s.r.o
+420.7... zobrazit
Telefon
3900 Kč / den

Vysokotlakový čistič Riwall REPW 120 SET

VybratKralupská 2451, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, 25001

TypPřenosné
Průtok432 l/h
VýbavaRotační tryska
Délka napájecího kabelu5 m
Tlak120 bar
FunkceSe samonasáváním
Vysoký příkon a tlak pro důkladné čištění / Možnost připojit přístroj k tlakové vodě nebo čerpat vodu z nádrže / Oddělená nádobka na saponát pro důkladnější čištění / Nízká hmotnost a pojízdná kolečka zajistí vysokou mobilitu / Tlaková pistole s rychlospojkou / Nástavec s otočnou nastavitelnou tryskou / Nástavec s rotační turbo tryskou / Technické parametry: Maximální tlak 120 bar / Příkon 1500 W / Průtok 432l / hod / Délka hadice 5 m / Hmotnost 7,41 kg
SOS PŮJČOVNA
+420.6... zobrazit
Telefon
Cena dohodou

Benzínová tlaková myčka 200bar

VybratHuslenky 573, Huslenky, 75602

TypPřenosné
Průtok522 l/h
Výkon3.2 kW
Tlak200 bar
Motor: 4-taktní, OHV, 173 cm³ / Výkon: 3,2 kW / 4,4 HP / Max. tlak: 200 bar / Pracovní tlak: 180 bar / Max. průtok: 522 l/hod / Mycí účinek: 2,9 kW / Max. teplota vody: 50°C / Max. tlak vody na vstupu: 10 bar / Trysky: 0°/15°/25°/40°/tryska na saponát / Objem nádrže na benzín: 0,9 l / Rozměry stroje: 670 mm x 490 mm x 1000 mm
DeWalt půjčovna
+420.7... zobrazit
Telefon
Cena dohodou

Čistič koberců a čalounění Karcher

VybratHuslenky 573, Huslenky, 75602

TypPřenosné
Tlak1 bar
ČerpadloPlastové
Výkon0.04 kW
FunkceRegulace tlaku
Čistič koberců a čalounění od Kärcher je profesionální zařízení, které je navrženo pro hloubkové čištění a odstraňování nečistot, skvrn a alergenů z koberců, čalounění a dalších textilií. / Průtok vzduchu: 54 l / s / Podtlak: 220/22 mbar/kPa / Nádž na čistou/špinavou vodu: 10/9 l / Nástřikové množství: 1 l / min / Nástřikový tlak: 1 bar / Zpětný tlak: 2,5 bar / Výkon čerpadlo: 40 W / Plošný výkon: cca 20 - 25m2/hod. / Max. teplota vod: 50 °C / Max. příkon: 1250 W / Hmotnost: 10,7 kg / Rozměry (d x š x v): 710 x 330 x 440 mm
DeWalt půjčovna
+420.7... zobrazit
Telefon
Cena dohodou

Vysokotlaký čistič 130bar

VybratHuslenky 573, Huslenky, 75602

TypPřenosné
Tlak130 bar
Vysokotlaký čistič s tlakem 130 barů je užitečným nástrojem pro širokou škálu čistících prací, a to jak v domácnosti, tak i v komerčním prostředí. Nabízí řadu výhod, které z něj činí efektivní a oblíbené zařízení pro odstraňování nečistot a usazenin. / Vysoký tlak 130 barů efektivně odstraňuje tvrdé nečistoty, jako jsou olejové skvrny, mech, usazeniny a jiné znečištění, což je činí ideální pro čištění chodníků, teras, vozidel a mnoho dalšího.
DeWalt půjčovna
+420.7... zobrazit
Telefon
Cena dohodou

ČIST.STROJ NA ZÁMK. DLAŽBU EASYCLEAN EC-60

VybratRosnice 63, Karlovy Vary, 36017

TypPřenosné
Průtok1200 l/h
Výkon4 kW
Tlak150 bar
Vysoce účinný vysokotlaký čistič vybavený motorem s ochranou proti stříkající vodě | Čistící síla je 5x větší než u vysokotlakého čističe | Pracovní šířka: 600 mm | Hmotnost: 51 kg | Rychlost až 25 km/h pro rychlou přepravu | Vysokotlakové čerpadlo (max. prevádzkový tlak je 150 barov) je poháňané výkonným benzínovým motorom Honda 4KW (5.5 hp). | Je nezávislý na napájaní na elektrinu vďaka benzínovému motoru. | Minimálny objemový prietok 20l/min.
KARLOMIX-TRADE s.r.o
+420.3... zobrazit
Telefon
Cena dohodou

ČISTIČ KOBERCŮ PUZZI 100 SUPER

VybratRosnice 63, Karlovy Vary, 36017

TypPřenosné
Délka napájecího kabelu7 m
Výkon1.25 kW
Délka hadice250 cm
Pro střední plochy pro živnostenské použití i pro použití v domácnostech | Nástavec na čalounění a sedačky | Nástavec na koberce | Plošný výkon: Max. 25 m2/hod | Výkon čerpadla: 40w Výkon turbíny: 1250w
KARLOMIX-TRADE s.r.o
+420.3... zobrazit
Telefon
Cena dohodou

ČISTIČ KOBERCŮ PUZZI 10/1 EU

VybratRosnice 63, Karlovy Vary, 36017

TypPřenosné
Délka napájecího kabelu7,5 m
Výkon1.25 kW
Délka hadice250 cm
Hodí se obzvláště pro hygienické a efektivní čištění menších až středně velkých ploch | Nástavec na čalounění a sedačky | Nástavec na koberce | Plošný výkon: Max. 20 - 25 m2/hod | Odsávání znečištěné vody z čištěné plochy zajišťuje sací motor o výkonu 1250 W | Stroj je vybaven stříkací a sací hadicí o délce 2,5 m
KARLOMIX-TRADE s.r.o
+420.3... zobrazit
Telefon
Cena dohodou

BOSCH GHP 5-75X VYSOKOTLAKÝ ČISTIČ

VybratRosnice 63, Karlovy Vary, 36017

TypPřenosné
Tlak185 bar
Výkon2.6 kW
Délka hadice500 cm
Kompaktní vysokotlaký čistič s dlouhou životností, s mosazným čerpadlem a praktickým bubnem na hadici | Max. tlak: 185 bar | Výkon: 2 600 W | Max. teplota přiváděné vody: 50 °C | Délka kabelu 5 m
KARLOMIX-TRADE s.r.o
+420.3... zobrazit
Telefon
Cena dohodou
  • 1
© 2024, LARADEX, s.r.o. – všechna práva vyhrazena, vyrobily Elevante a eBRÁNA