Mobilní WC

Pohodlí kdekoliv a kdekoliv. Přenosné toalety zajišťují hygienické zázemí. Mobilní WC jsou navrženy tak, aby minimalizovaly spotřebu vody a zároveň splňovaly všechny hygienické standarty. Jejich výhodou je také možnost rychlého a snadného přemístění, kamkoliv bude potřeba.

Podrobné filtrování
Podrobné filtrování

Počet inzerátů:5

Mobilní WC

VybratPionýrská 362, Broumov, 55001

Objem nádrže70 l
Příslušenstvídržák toaletního papíru
Zapůjčení mobilních WC stavby a další
Milan Stupňánek
taxina... zobrazit
E-mail
10 Kč / den5000 Kč vratná kauce

WC mobilní

VybratLanškrounská 650, Ústí nad Orlicí, 56203

Mobilní WC pro dlouhodobé pronájmy nad 28 dní. Obsahuje pisoár, držák toaletního papíru, odvětrání. Vývoz je realizován 1× týdně, nebo 1x za 14 dní
Stavebniny DEK a.s.
+420.7... zobrazit
Telefon
Cena dohodou

Pronájem WC kabin

VybratLukavecká 1732, Praha, 19300

Pronájem chemických WC kabin a WC kabin s přípojkou pro všechny typy soukromých i veřejných akcí: sportovní akce, recepce, svatba, oslava. V oblasti stavebnictví podléhá pronájem WC kabin povinnosti splnění požadavků orgánu inspekce práce pro staveniště trvající nad určitý časový limit (informujte se o příslušných právních předpisech).
Isermat CZ s.r.o.
+420.7... zobrazit
Telefon
Cena dohodou

Mobilní WC

Vybrat573, Huslenky, 75602

Mobilní WC, známé také jako přenosné toalety, nabízí řadu výhod, které je činí neocenitelným zařízením na staveništích, venkovních akcích a v mnoha dalších situacích. / Mobilní WC lze snadno přemístit na jakékoli místo, což je ideální pro události nebo pracoviště bez stálých sanitárních zařízení. / Pro instalaci není třeba žádné stavební práce, což je užitečné v místech, kde není možné nebo praktické budovat trvalé toalety. / Nabízí bezpečné a hygienické prostředí pro vyřízení potřeb, zvláště když jsou pravidelně čištěny a udržovány. / Na velkých akcích nebo staveništích pomáhají snižovat potřebu cestování do vzdálenějších stálých toalet. / Moderní mobilní WC často využívají chemické roztoky, které snižují zápach a jsou šetrnější k životnímu prostředí. / Představují cenově efektivní řešení pro dočasné sanitární potřeby, zejména v porovnání s náklady na výstavbu trvalých zařízení.
DeWalt půjčovna
+420.7... zobrazit
Telefon
Cena dohodou

MOBILNÍ WC

Vybrat63, Karlovy Vary, 36017

Příslušenstvípisoár
Přivezeme, vyservisujeme, vyčistíme, odvezeme | Mobilní toaleta s umyvadlem | Mobilní toaleta s pisoárem | Bílo – červené provedení
KARLOMIX-TRADE s.r.o
+420.3... zobrazit
Telefon
Cena dohodou
  • 1
© 2024, LARADEX, s.r.o. – všechna práva vyhrazena, vyrobily Elevante a eBRÁNA