Mobilní WC

Pohodlí kdekoliv a kdekoliv. Přenosné toalety zajišťují hygienické zázemí. Mobilní WC jsou navrženy tak, aby minimalizovaly spotřebu vody a zároveň splňovaly všechny hygienické standarty. Jejich výhodou je také možnost rychlého a snadného přemístění, kamkoliv bude potřeba.

Podrobné filtrování
Podrobné filtrování

Počet inzerátů:2

MOBILNÍ WC

VybratKarlovy Vary, 63

Příslušenstvípisoár
Přivezeme, vyservisujeme, vyčistíme, odvezeme | Mobilní toaleta s umyvadlem | Mobilní toaleta s pisoárem | Bílo – červené provedení
KARLOMIX-TRADE s.r.o
+420.+... zobrazit
Telefon
Cena dohodou

Mobilní WC

VybratHuslenky, 573

Mobilní WC, známé také jako přenosné toalety, nabízí řadu výhod, které je činí neocenitelným zařízením na staveništích, venkovních akcích a v mnoha dalších situacích. / Mobilní WC lze snadno přemístit na jakékoli místo, což je ideální pro události nebo pracoviště bez stálých sanitárních zařízení. / Pro instalaci není třeba žádné stavební práce, což je užitečné v místech, kde není možné nebo praktické budovat trvalé toalety. / Nabízí bezpečné a hygienické prostředí pro vyřízení potřeb, zvláště když jsou pravidelně čištěny a udržovány. / Na velkých akcích nebo staveništích pomáhají snižovat potřebu cestování do vzdálenějších stálých toalet. / Moderní mobilní WC často využívají chemické roztoky, které snižují zápach a jsou šetrnější k životnímu prostředí. / Představují cenově efektivní řešení pro dočasné sanitární potřeby, zejména v porovnání s náklady na výstavbu trvalých zařízení.
DeWalt půjčovna
+420.7... zobrazit
Telefon
Cena dohodou
  • 1
© 2023, LARADEX, s.r.o. – všechna práva vyhrazena, vyrobily Elevante a eBRÁNA