Mobilní zábrany a oplocení

Sháníte přídavná zařízení, pomocí kterých oplotíte pozemek, či stavbu. V této kategorii naleznete právě toto potřebné doplňkové vybavení. Díky svojí flexibilitě, jsou snadno přenosná a umožňují tak rychlou instalaci i demontáž. Použitím mobilních zábran také snižujete riziko vzniku zranění a úrazů.

Podrobné filtrování
-cm
-cm
Podrobné filtrování

Počet inzerátů:4

Mobilní Oplocení pozink. šířka 1.dílu 350cm, výška 200cm

Vybrat28. října 91/25, Liberec, 46007

Hmotnost14 kg
Šířka350 cm
Výška200 cm
Sazba - 1-3 měsíce 15kč/díl ,4- 7 měsíců 13kč/díl , 7 a více měsíců 10kč/díl / Použití: Staveniště: Dočasné ohraničení staveniště pro zabezpečení a ochranu pracoviště, materiálů a zařízení. / Veřejné Akce: Vymezení prostoru pro koncerty, festivaly, sportovní události a jiné veřejné shromáždění. / Průmyslové a Skladovací Prostory: Oddělení určitých oblastí v průmyslových zónách nebo skladovacích areálech pro zvýšení bezpečnosti a organizace. / Nouzové Situace a Rekonstrukce: Rychlé vymezení oblastí postižených katastrofami nebo oblastí, kde probíhají rekonstrukce a opravy. / Zahradnictví a Zemědělství: Dočasné oplocení pro ochranu zahrad, polí a dalších zemědělských ploch před divokou zvěří nebo jako podpora pro rostliny.
PEŠEK LIBEREC
+420.7... zobrazit
Telefon
Cena dohodou

Zábrany proti holubům

VybratLuční 1128, Bechyně, 39165

Zábrany proti holubům | Pro více informací - novypra@seznam.cz
NOVYPRA
+420.7... zobrazit
Telefon
Cena dohodou

Mobilní oplocení 2.5×1.1m

VybratLidická 78, Broumov, 55001

Výška110 cm
Šířka250 cm
Tyto mobilní zábrany slouží například k rychlému ohraničení staveb, parkovišť, nebo při pořádání společenských akcích k tvorbě koridorů při vstupu, pro vymezení V.I.P. zón aj.
KRAKAS s.r.o.
krakas... zobrazit
E-mail
Cena dohodou

MOBILNÍ OPLOCENÍ – M200

Vybrat363, Huštěnovice, 68703

Mobilní ploty jsou oblíbené pro svou jednoduchou a rychlou instalaci a snadnou přemístitelnost. Jednotlivé dílce dosahují díky žárovému pozinkování vysoké kvality a dlouhé trvanlivosti. Nabízíme jak plné, tak i drátěné plotové dílce. Toto dočasné oplocení je ideální nejen pro ochranu staveniště či oplocení dočasných skladů, ale najde své uplatnění i při pořádání sportovních nebo kulturních akcí. Má jednoduchou montáž, snadnou přemístitelnost, vysokou kvalitu a žárově pozinkované úpravy.
Kodra půjčovna
+420 7... zobrazit
Telefon
Cena dohodou
  • 1
© 2024, LARADEX, s.r.o. – všechna práva vyhrazena, vyrobily Elevante a eBRÁNA