Nákladní stavební výtahy

Jak dostat těžké nářadí, menší pracovní stroje, materiál nebo i pracovníky do vyšších pater na stavbě? Pro urychlení celého procesu jsou obvykle využívány nákladní stavební výtahy. Zvládnou unést mnohem těžší břemena než samotní pracovníci a do vyšších pater přepravit i takové objekty, které by lidé nahoru v budově, která je v procesu stavby, ani nevynesli. Nosnost nákladních stavebních výtahů se liší, zvládnou někdy i náklad o několika tunách

Potřebujete na staveništi výrazně zlepšit logistiku práce? Potom jsou právě výtahy skvělým řešením. Výtah si můžete půjčit v půjčovně stavební techniky. Pronájem nákladních stavebních výtahů je ekonomické a chytré řešení pro všechny, kdo kladou důraz na bezpečnost a efektivitu práce. 

Vyberte si nákladní stavební výtah k pronájmu. Podívejte se na nabídku našich inzerentů a nákladní stavební výtah si půjčte kdekoli po Česku. K dispozici vám je půjčovna nákladních stavebních výtahů. 

Podrobné filtrování
Podrobné filtrování

Počet inzerátů:1

Pronájem výtahů GEDA 250 a 500, Praha, Tábor, vysočina

VybratKpt. Jaroše 2418, Tábor, 39003

Nosnost500 kg
Max. výška25 m
Pronájem a montáž stavebních výtahů GEDA 250 Comfort a GEDA 500. Doprava materiálu, suti a v případě GEDA 500 i osob/lidí na vyšší/nižší patra stavby. Pro svislou dopravu suti do kontejnerů nabízíme shozy na sut, případně menší nakladače a nákladní auto 4 x 4 na odvoz suti a materiálu z/na stavbu.
Montáže lešení s.r.o.
montaz... zobrazit
E-mail
350 Kč / den
  • 1
© 2024, LARADEX, s.r.o. – všechna práva vyhrazena, vyrobily Elevante a eBRÁNA