Štípače dříví

S přípravou dřeva na vytápění domu, do krbu či ohniště, je poměrně dost práce. Aby to bylo snazší, odložte sekeru a půjčte si štípač dříví, který ušetří čas i energii. Dřevo bude připravené nejen na topnou sezonu raz dva. Štípačka dříví zvládne opravdu velká polena a její obsluha je snadná a ve výsledku mnohem bezpečnější než sekera. 

Štípače dříví jsou buď vertikální nebo horizontální. Ty vertikální bývají těžší a větší, jsou určené pro zpracování většího objemu dřeva. Horizontální jsou pro příležitostné řekněme hobby použití, jsou menší, skladnější a prodávají se za příznivější cenu. 

Štípačka na dříví najde své využití v domácnostech, respektive na zahradách, na farmách i v lesním hospodářství. Nejčastěji slouží k přípravě zásob dřeva na topnou sezonu, a to na podzim. Pokud si chcete štípačku půjčit, můžete tak učinit kdykoli během roku a být připraveni. Půjčovna štípačů dříví funguje celoročně, podívejte se na nabídky našich inzerentů. 

Podrobné filtrování
Podrobné filtrování

Počet inzerátů:1

Štípačka na dřevo Hecht 681 230V tlak 8tun

Vybrat28. října 91/25, Liberec, 46007

Napětí230 V
Hmotnost98 kg
Sazba do 3 hod - 190,- / Tlaková síla 8t / Tento typ štípačky je vhodný jak pro domácí uživatele, tak pro profesionální použití v malých a středních podnicích, kde je potřeba připravovat dřevo pro topení. Použití: Příprava Palivového Dřeva: Štípačka je ideální pro štípání kmenů a větví na menší kusy dřeva vhodné pro topení v kamnech, krbích nebo pecích. / Zpracování Padlých Stromů: Efektivní zpracování dřeva ze zahrady nebo lesa po bouřkách nebo kácení. / Výroba Dříví pro Venkovní Ohniště a Tábory: Rychlá příprava dřeva pro venkovní použití, jako jsou táborové ohně nebo grilování. / Malé a Střední Podnikání: Užitečné pro podnikatele v oblasti zemědělství, lesnictví nebo prodeje dřeva, kde je potřeba efektivní a rychlé štípání dřeva.
PEŠEK LIBEREC
+420.7... zobrazit
Telefon
275 Kč / den
  • 1
© 2024, LARADEX, s.r.o. – všechna práva vyhrazena, vyrobily Elevante a eBRÁNA