Vertikutátory

Vypadá skoro jako sekačka, ale dělá něco úplně jiného. Vertikutátor má v sobě rotující válec s několika noži. Ty nařezávají drny trávy a odstraňují z trávníku plsť a mech. Tím se následně zvyšuje cirkulace vzduchu a voda a živiny se rychleji vsakují do trávy. Jinými slovy vertikutátor trávník dokonale pročeše a provzdušní.  

Protože se vertikutátor neboli provzdušňovač trávníku obvykle používá řekněme příležitostně, konkrétně dvakrát do roka, a to na jaře a na podzim, je výhodnější si ho půjčit než pořídit. Proto jsou tu půjčovny zahradní techniky, kde si vertikutátory neboli provzdušňovače trávníku můžete zapůjčit. V nabídce mívají jak vertikutátor elektrický tak vertikutátor benzínový. Ušetříte si navíc starosti se skladováním a servisem vertikutátoru.  

Podrobné filtrování
-
-kW
-kg
-m2
Podrobné filtrování

Počet inzerátů:3

Benzínový provzdušňovač trávníků (Vertikutátor)

Vybrat28. října 91/25, Liberec, 46007

Hmotnost26,5 kg
Sazba do 3 hod - 300,- / Jeho hlavním účelem je odstranění plsti (vrstvy odumřelé trávy, mechu a jiných organických zbytků), které se usazují na povrchu půdy a brání přístupu vzduchu, vody a živin k kořenům trávníku. / Využití: Odstranění Plsti a Mechu: Provzdušňovač efektivně odstraňuje plst a mech, což zlepšuje přístup vzduchu a živin k kořenovému systému trávníku. / Zlepšení Vodního Režimu: Provzdušněním půdy se zvyšuje její schopnost absorbovat vodu, což je zvláště důležité v suchých obdobích. / Podpora Růstu Trávy: Díky lepšímu přístupu živin a vzduchu k kořenům dochází k posílení a zdravějšímu růstu trávníku. / Příprava na Přesev: Použití před přesevem trávníku zajišťuje lepší kontakt semen s půdou a podporuje klíčení. / Boj proti Parazitům a Nemocem: Provzdušnění trávníku pomáhá předcházet výskytu parazitů a chorob, které preferují vlhké a špatně provzdušněné prostředí.
PEŠEK LIBEREC
+420.7... zobrazit
Telefon
440 Kč / den

Vertikutátor Buffalo B1500SC

VybratKralupská 2451, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, 25001

Výkon1,5 kW
PohonElektrický
Plocha trávníku800 m2
Hmotnost9,3 kg
Objem koše30 l
Nezbytný pomocník pro ty, kteří chtějí krásně zelený, hustý a zdravá trávník. / Popis: Travní provzdušňovač a kultivátor 2v1, elektrický motor. Provzdušňovač s dvěma samostatnými válci umožňuje provádět provzdušňování a kultivaci odděleně, takže můžete ještě přesněji provést péči o trávník. Přístroj také pomáhá odstraňovat mech a plevel. Tráva s hlubším kořenovým systémem není zničena. / Technické údaje: Napětí 230 V/50 Hz / Výkon 1500 W / Rychlost otáčení bez zatížení 3000 otáček/min / Počet nožů řezného stroje 16 ks / Počet pružin 20 ks / Šířka sečení 32 cm / Pracovní hloubka 4 (-12/-8/-4/+4) / Zadní kola 10 cm / Přední kola 18 cm / Objem sběrného koše na trávu 30 l / Hmotnost 9,3 kg / Doporučená pracovní plocha do 800 m2
SOS PŮJČOVNA
+420.6... zobrazit
Telefon
Cena dohodou

PROVZDUŠŇOVAČ BILLY GOAT PR550H

VybratRosnice 63, Karlovy Vary, 36017

Výkon5.5 kW
PohonBenzinový
Hmotnost73 kg
Plocha trávníku1225 m2
Ideální pro provzdušnění půdy a odstraňování stařiny a mechů z trávy | Motor: benzinový | Šířka záběru: 51 cm | Možnost nastavení výšky | Uložení koleček: ložiska | Výkon: 5,5kW | Produktivita: 1225m2
KARLOMIX-TRADE s.r.o
+420.3... zobrazit
Telefon
Cena dohodou
  • 1
© 2024, LARADEX, s.r.o. – všechna práva vyhrazena, vyrobily Elevante a eBRÁNA