Malotraktory

Cestou necestou, polem nepolem, a hlavně malotraktorem! Když potřebujete traktor, ale zase ne tak velký, poslouží vám malotraktor. Tenhle "menší bratr" traktoru zastane spoustu práce. Je však kompaktní a ideální pro menší pozemky, zahrady, farmy, golfová hřiště, vinice či komunální služby ve městech a obcích. Ačkoli mají malotraktory menší výkon než traktory, jsou běžně vybaveny řadou funkcí a jejich práci lze modifikovat s celou řadou příslušenství. Mezi běžná přídavná zařízení patří nakladače, sekačky na trávu, pluhy, sněhové frézy a další. 

Potřebujete-li malotraktor, je nejsnazší cestou, která vám ušetří čas i peníze, půjčovna malotraktorů. Minitraktory a malotraktory jsou skutečně všestranné stroje schopné provádět různé úkoly jako je sekání trávy, orání půdy, odvoz materiálu, nakládání nákladu a další. Pronájem malotraktoru a celkově jeho provoz je navíc výhodný. Malotraktory totiž mají výrazně nižší spotřebu paliva než běžné traktory a jsou lépe ovladatelné. 

Vyberte si malotraktor u nás. Podívejte se na nabídku našich inzerentů a malotraktor si půjčte kdekoli po Česku. Je to rychlé, levné a ekonomické. 

V kategorii nejsou žádné inzeráty. Buďte první.

© 2024, LARADEX, s.r.o. – všechna práva vyhrazena, vyrobily Elevante a eBRÁNA