Traktory

Traktor je zcela ikonický zemědělský stroj. Své uplatnění nachází na poli, v lese, na farmě. Využití ovšem má také na stavbě, kde je potřeba těžká technika, která zvládne nerovný a náročný terén, nebo například při údržbě silnic. Traktory jsou vybaveny hydraulickým systémem, na který lze upnout zemědělské i jiné příslušenství jako nakladače, radlice, sypače, zametače, shrnovače, balíkovací lisy, sekačky, rotační obraceče a podobně. 

Pokud neplánujete pořídit svůj vlastní traktor, protože ho potřebujete občas a nárazově, nebo ho zkrátka potřebujete pouze k vykonání určitě práce, je pro vás řešením půjčovna traktorů a půjčovna zahradních traktorů. Pronájem traktoru je výhodný z několika důvodů – nemusíte platit pojištění traktoru, starat se o servis ani o jeho garážování. To zní jako dobrý nápad, co myslíte? 

Podrobné filtrování
-t
-kg
-km/h
Podrobné filtrování

Počet inzerátů:3

Traktor ZETOR 6211

VybratZachrašťany, 123

Max rychlost23 km/h
Nosnost1600 kg
Hmotnost2,04 t
Traktor Zetor 6211 je pracovní stroj s vlastním hydraulickým systémem a dvěma náhonovými vývody, určený jako nosič, případně tahač různých pracovních nástaveb a příslušenství. Jeho výhodou je vysoká manévrovatelnost díky většímu poloměru otáčení předních kol.
MALINA – VRŠE s.r.o.
+420.7... zobrazit
Telefon
Cena dohodou

Traktor ZETOR 7745

VybratZachrašťany, 123

Konfigurace náprav4x4
Max rychlost30 km/h
Délka 3,7 m
Nosnost1200 kg
Hmotnost3,9 t
Výška2,7 m
Šířka1,9 m
Traktor Zetor 7745 4×4 je pracovní stroj s vlastním hydraulickým systémem a dvěma náhonovými vývody. Jeho využití je zejména jako nosič, případně tahač různých pracovních nástaveb a příslušenství. Hmotnost traktoru je 3,9 tuny. Výhodou tohoto stroje je pohon všech čtyř kol, proto je vhodný i do těžkého terénu.
MALINA – VRŠE s.r.o.
+420.7... zobrazit
Telefon
Cena dohodou

Traktor ZETOR 7341

VybratZachrašťany, 123

Max rychlost40 km/h
Konfigurace náprav4x4
Hmotnost4,5 t
Traktor Zetor 7341 4×4 super turbo je pracovní stroj s vlastním hydraulickým systémem a dvěma náhonovými vývody. Jeho využití je zejména jako nosič, případně tahač různých pracovních nástaveb a příslušenství. Hmotnost traktoru je 4,5 tuny. Výhodou tohoto stroje je pohon všech čtyř kol, proto je vhodný i do těžkého terénu. Traktor má možnost využití přední hydrauliky a připojení předního náhonového hřídele.
MALINA – VRŠE s.r.o.
+420.7... zobrazit
Telefon
Cena dohodou
  • 1
© 2024, LARADEX, s.r.o. – všechna práva vyhrazena, vyrobily Elevante a eBRÁNA