Vodovody a kanalizace

Potřebujete přivést vodu nebo ji naopak odvést? Využijte služeb firem, které se specializují na vodovody a kanalizace. Výstavbu vodovodů, kanalizací, vodovodních a kanalizačních přípojek tedy části inženýrských sítí, které zajišťují provozní potřeby obytných i průmyslových budov se vyplatí svěřit profesionálům. Nejen, že provedou celou stavbu vodovodního a kanalizačního řadu a přípojek, ale postarají se také o plánování a veškerou dokumentaci včetně dokladů ke kolaudaci.  

Výstavba vodovodu a kanalizace je velmi důležitou součástí každé stavby. Bez přípojek se žádný objekt neobejde. Podívejte se na nabídku našich inzerentů, kde naleznete spolehlivé kontakty na firmy a řemeslníky.

Podrobné filtrování
Podrobné filtrování

Počet inzerátů:4

Voda - Topení Karel Strnad

VybratŽižkova 27, Lišov, 37372

Kompletní rozvody vody, odpadů a topení. Kompletace koupelen. Montáž a demontáž WC, vodovodních baterií, umyvadel, bojlerů, radiátorů a další. Čištění odpadního potrubí. Kompletní opravy.
Voda - Topení Karel Strnad
+420.7... zobrazit
Telefon
350 Kč / hodina

Instalatérské práce Dušek

VybratNa Dolech 2397, Jihlava, 58601

Nabízíme: - rozvody vodoinstalace z plastového potrubí, měděného a ocelového - montáž zařizovacích předmětů (vany, baterie, myčky, dřezy, umyvadla, pračky, wc mísy) - montáž závěsných wc mís a bidetů - výměna zkorodovaného pozinkovaného vodovodního potrubí za plastové nebo měděné potrubí pro panelové a bytové domy Dále taky : - pročištění ucpané kanalizace s použitím tlakové čisticí soupravy - prohlídka kanalizace kamerou včetně videozáznamu a vytyčení trasy kanalizace - rozvody vnitřní a venkovní kanalizace včetně výkopových prací
Vladimír Dušek Jihlava
+420.5... zobrazit
Telefon
Cena dohodou

Protlaky pod komunikacemi pro instalatérské sítě

Vybrat251, Petrovice u Karviné, 73572

Protlaky pod komunikacemi pro instalatérské sítě | Protlaky pod komunikacemi pro instalatérské sítě jsou technikou používanou k instalaci potrubních systémů, kabelů a dalších infrastrukturních prvků pod existujícími komunikacemi (například silnicemi, chodníky nebo železničními tratěmi) bez nutnosti provádět rozsáhlé výkopové práce.
Václav Veber
+420.6... zobrazit
Telefon
Cena dohodou

Výstavba vodovodů, plynovodů a inženýrských přípojek

Vybrat251, Petrovice u Karviné, 73572

Výstavba vodovodů, plynovodů a inženýrských přípojek k objektům včetně všech dokladů ke kolaudaci | Výstavba vodovodů, plynovodů a inženýrských přípojek k objektům je komplexní proces, který zahrnuje několik kroků od plánování až po finální kolaudaci. | Plánování a Návrh | Získání Povolení | Výběr Dodavatelů a Materiálů | Stavba a Instalace | Testování a Kontrola | Dokumentace pro Kolaudaci | Kolaudační Řízení | Závěrečná Fáze a Provoz
Václav Veber
+420.6... zobrazit
Telefon
Cena dohodou
  • 1
© 2024, LARADEX, s.r.o. – všechna práva vyhrazena, vyrobily Elevante a eBRÁNA