Kamnářství

Podrobné filtrování
Podrobné filtrování

Počet inzerátů:2

Kamna , kachlová kamna , pec , sporák

VybratGorkého 1365, Pardubice, 53002

Zabýváme se návrhy a stavbou kachlových ,omítaných kamen a sporáků, venkovních kuchyní, grilů a pizza pecí.
Jsme schopni stavět kamna s teplovodním výměníkem či hypokaustem, sloužící k vytápění vzdálených místností, ale realizujeme i opravy a rekonstrukce starších topidel, zapojení spotřebičů a následné uvedení do provozu.
Zajišťujeme profesionální vizualizace staveb.
Klademe vysoké nároky na nejlepší technologické řešení, maximální efektivnost spalovacích procesů, dlouhou dobu akumulace, což nám zajistí vytápění celého domu s největší možnou úsporou paliva při minimální náročnosti na obsluhu.

V případě dotazů nás kontaktujte kdykoliv, rádi vám poradíme.
Kamnářství Salamandr
+420.7... zobrazit
Telefon
Cena dohodou

KRBY, KAMNA, TOPENÁŘSTVÍ

VybratChudenická 1061/26, Praha, 10200

Naše firma se zabývá kompletním návrhem a výstavbou krbů, kachlových kamen, pecí, krbových kamen renomovaných zahraničních i českých firem, instalací topných systémů (podlahové vytápění, otopná tělesa, akumulační nádrže, kotle, řízení systémů automatickou regulací, solární panely) a stavbou komínů. / Máte-li zájem o krb s originálním designem, o kvalitní kachlová kamna s vysokou účinností, úsporný topný systém, nebo moderní krbová kamna, navštivte vzorkovneu našeho partnera MA-KO Inspiration s.r.o. kde jsou vystaveny desítky vzorků včetně funkčních staveb s topným systémem a akumulační nádrží. / Nabízíme i samostatný prodej kamnářských materiálů, kouřovodů, krbových vložek, krbových kamen, apod. / Vyřídíme Vám dotaci. Máme proškolené techniky na revizní kontroly kotlů na tuhá paliva a komínů./ Rádi s Vámi probereme vhodné řešení, vysvětlíme vše potřebné, ukážeme několik možných variant, nabídneme inspiraci v katalozích a vypracujeme 3D vizualizaci. /Těšíme se na Vás!
invida s.r.o.
+420.7... zobrazit
Telefon
Cena dohodou
  • 1
© 2024, LARADEX, s.r.o. – všechna práva vyhrazena, vyrobily Elevante a eBRÁNA