Malířské práce

Různé techniky, různé barvy, interiéry i exteriéry. Zkušený malíř pokojů se postará o všechna vaše přání, co se stěn i stropů týká. Odborně zhodnotí stav a kvalitu podkladu, na který bude nanášet barvu nebo jinou techniku, a poradí, zda je třeba ho nějak připravit nebo se může rovnou pustit do práce. Ať už chcete bílé stěny, betonovou stěrku za kuchyňskou linku nebo televizi, či štukovou omítku, obraťte se na profesionální malíře, kteří práci provedou precizně a rychle.

Malířské práce, které dají vašemu domovu či jinému objektu novou tvář, sjednejte s malíři pokojů ve vašem okolí. Podívejte se na nabídku našich inzerentů, kde naleznete spolehlivé kontakty na firmy a řemeslníky.

Podrobné filtrování
Podrobné filtrování

Počet inzerátů:12

MALÍŘSKÉ PRÁCE

Vybrat5. května 1007, Praha, 14000

Naše firma poskytuje také širokou škálu malířských prací pro interiéry i exteriéry. Mezi naše služby patří vnitřní malby, venkovní malby, lakýrnické práce, tapetování a mnoho dalšího.
SUKHARA MM
myk.su... zobrazit
E-mail
Cena dohodou

Výmalba bytů, kanceláří, sklepích prostor

Vybrat17. listopadu 748, Ostrava, 70800

Provádíme veškeré výmalby dle požadavků zákazníka. 
Malířství a pokládky podlah Tomáš Hanák s.r.o
cisten... zobrazit
E-mail
35 Kč / m2

Malování a úklid

VybratMalkovského 589, Praha, 19900

MALOVÁNÍ A ÚKLID
V oblasti malování se pohybujeme již mnoho let. Oproti bohatým zkušenostem naše ceny zůstávají lidové. Objednat si u nás ale také můžete třeba jen úklid po malířích, úklid domácnosti anebo úklid firemních prostor v jakémkoliv rozsahu. Máme pečlivé zaměstnance a slevy pro stálé zákazníky.
Pokládky podlah J-V
+420.6... zobrazit
Telefon
Cena dohodou

Malířské práce

VybratŽelezničářů 1068, Kladno, 27201

Stavební práce rekonstrukce bytů a domů na klíč. Dodání a montáž plovoucích a lepených podlah a schodů. Zateplené fasády, malířské práce, obkladačské práce, zednické práce, stěhování, bourací práce atd. Součinnost elektrikáře a instalatéra zajistím. Cenová nabídka zdarma.
Radek Baxa
+420.6... zobrazit
Telefon
Cena dohodou

Malířské a natěračské práce Brno

VybratČernovičky 805, Brno, 62700

Jsem profesionální průmyslový malíř-natěrač a je to moje hlavní činnost podníkání. Vždy vyřeším veškeré vaše problémy a požadavky s malbou, nátěrama, nečistotou a rzí. Specializuji se na všechny typy natěrů a maleb od A až po Z. Ať už jsou to společné prostory, byty, domy, kanceláře,fasády nebo konstrukce, radiátory, zárubně,zábradlí,střechy, ploty, podlahy,dveře,okna, atp.
Michal Brunclík-malířské práce Brno
+420.7... zobrazit
Telefon
Cena dohodou

Malby a nátěry všeho druhu..

VybratKuničky 113, Kuničky, 67902

Malby a nátěry všeho druhu.. Brno, Blansko , Boskoviice a okolí..
NOVÁ MALBA s.r.o.
Karand... zobrazit
E-mail
Cena dohodou

Malířské a lakýrnické práce

VybratHulice 31, Hulice, 25763

Provádím malířské a lakýrnické práce. Výmalba bytů a rodinných domů, renovace dveří, oken a schodišť. Drobné zednické práce
Ondřej Štolba
ondrej... zobrazit
E-mail
Cena dohodou

Malířské a zednické práce Praha - Miroslav Počan

VybratKoněvova 316, Praha, 13000

Malíři pokojů a lakýrníci s 25 letou praxí Vám rádi zpříjemní malováním Vaše prostředí. Svým zákazníkům poskytujeme malířské, lakýrnické a drobné zednické práce za rozumné ceny se zárukou spokojenosti. Při samotném malování je samozřejmostí pečlivost, čistota a hrubý úklid po provedené práci. Před malováním pokojů nebo prostorů s Vámi projednáme vhodný výběr materiálu a barevného odstínu. Snažíme se vyjít vstříc Vašim potřebám, nabízíme prohlídky, konzultace a rozpočty zdarma, dochvilnost a neomezenou pracovní dobu. Spolehlivě a zodpovědně dodržujeme termín zakázky a cenu za dílo dle dohody . Věříme, že i Vy se stanete našim spokojeným zákazníkem.
Malířské práce Praha - Miroslav Počann
+420.7... zobrazit
Telefon
Cena dohodou

Malíř, natěrač, tapetář - Martin Břicháček

VybratKaznějovská 1301, Plzeň, 32300

Výmalby bytů, komerčních prostor, SVJ, domů atd. Drobné zednické práce. Lepení tapet a natěračské práce. Používám jen kvalitní barvy a přípravky. Mou předností je pečlivě odvedená práce, spolehlivost a finální úklid. Viz reference.
Martin Břicháček
+420.7... zobrazit
Telefon
Cena dohodou

Malířské práce Bemal

VybratŠtúrova 1701, Praha, 14200

Provádím veškeré malířské a natěračské práce, aplikace dekorativních stěrek. Vymalování pokojů, bytů, domů, kanceláří, SVJ. V oboru od roku 2003. Spolehlivost, osobní přístup. Nabízím prodej kvalitních interiérových a venkovních barev, penetrací, dekorativních omítek.
Malířské práce Bemal
bemal@... zobrazit
E-mail
Cena dohodou

Malíř - Zdeněk Voleman

VybratOlomoucká 3896/114, Prostějov, 79601

Výmalby bytů, rodinných domů, drobné lakýrnické práce (např. nátěry trubek, radiátorů)
Zednictví Zdeněk Voleman
+420.7... zobrazit
Telefon
Cena dohodou

Malířské práce - Vladimír Hlaváček

VybratČechova 775, Ústí nad Labem, 40007

Zaměřuji se na malbu interiérů malých i velký ploch jako jsou například byty, kancelářské prostory a domovní chodby. Natěračské práce provádím v menším měřítku např.: zárubně a radiátory. Své služby nabízím převážně v oblasti Ústeckého kraje (Ústí nad Labem, Teplice, Děčín, Litoměřice, Lovosice...) Po dohodě se zákazníkem nabízím své služby i ve vzdálenějších místech, např. v Praze. Díky téměř 20-ti letech zkušeností vám mohu zaručit zodpovědnost, preciznost a rychlost. BÍLENÍ 22Kč/m² MALBA BARVOU 40kč/m² ŠKRÁBÁNÍ 16Kč/m² PENETRACE 9Kč/m² Ceník je pouze orientační, cena je závislá dle typu použité barvy a stavu podkladu. Po prohlídce cenu ZDARMA a nezávazně vypočítám.
Malíř Vladimír Hlaváček
+420.7... zobrazit
Telefon
Cena dohodou
  • 1
© 2024, LARADEX, s.r.o. – všechna práva vyhrazena, vyrobily Elevante a eBRÁNA