Natěračské práce

Lakýrníci a natěrači se specializují na natěračské a lakýrnické práce v průmyslových objektech, firmách i domácnostech. A to různými druhy nátěrových hmot uvnitř i venku. Potřebujete-li precizní nátěr nebo lak na stavebních nebo strojírenských konstrukcích, nábytku a dalších předmětech nebo objektech, obraťte se na profesionály, kteří umí posoudit stav povrchu a odborně ho ošetřit včetně odstranění starých nátěrů. Ušetříte si tak spoustu starostí. Zkušení lakýrníci a natěrači by rovněž měli umět plochy tmelit, brousit i nalézt správný odstín barvy dle potřeby.

Lakýrnické a natěračské práce sjednejte s odborníky ve vašem okolí. Podívejte se na nabídku našich inzerentů, kde naleznete spolehlivé kontakty na firmy a řemeslníky.

Podrobné filtrování
Podrobné filtrování

Počet inzerátů:6

Lakýrnické práce

VybratHulice 31, Hulice, 25763

Provádím lakýrnické práce. Renovace schodiště, dveří, oken a nábytku.
Ondřej Štolba
ondrej... zobrazit
E-mail
Cena dohodou

Malby - nátěry Bělohradský

VybratMarie Majerové 1074, Ledeč nad Sázavou, 58401

Jsme malíři s dlouholetou praxí poskytující své služby v okolí Ledče nad Sázavou (Světlá nad Sázavou, Zruč nad Sázavou, Humpolec). Dále pak na Vysočině a Středočeském kraji včetně Prahy. Cenovou nabídku poskytneme na přání zcela zdarma. Flexibilní pracovní doba - domluvte si termín Kompletní příprava a úklid Ceny odpovídající malé firmě Individuální přístup k zákazníkovi Cenová nabídka zdarma
Malby - nátěry Bělohradský
+420.7... zobrazit
Telefon
Cena dohodou

Komplexní malířské a natěračské služby

VybratZemědělská 1053, Hradec Králové, 50003

Firma MALZED nabízí své malířské a natěračské služby již od roku 1990. V současnosti patříme v oboru mezi střední společnosti s více jak 10000 realizacemi po celé České republice. Naše společnost nabízí komplexní malířské a natěračské práce, ale v případě požadavku, je schopna realizovat práce dalších stavebních profesí. Naši velkou specializací je navyšování požární odolnosti stavebních konstrukcí. Zejména se jedná o protipožární nástřiky ocelových, dřevených a betonových konstrukci.
MALZED
llm@ce... zobrazit
E-mail
Cena dohodou

LAKÝRNICKÉ PRÁCE

VybratJičínská 226, Praha, 13000

Váš lakýrník v Praze a okolí LAKÝRNICKÉ PRÁCE Provádíme nátěry oken, dveří, plechových radiátorů, litinových radiátorů, zábradlí, zárubní, kovových ploch, trubek, klempířských produktů, mříží, plotů, zámečnických produktů, nátěr, výrobu soklů atd.
Lakýrníci
+420.7... zobrazit
Telefon
Cena dohodou

Lakýrnické a natěračské práce

VybratLipová 5, Chotoviny, 39137

Lakýrnické a natěračské práce Pro více informací - https://vyskovepraceandel.cz/
Výškové práce Anděl
+420.6... zobrazit
Telefon
Cena dohodou

Natěračské práce

VybratLuční 1128, Bechyně, 39165

Natěračské práce | Pro více informací - novypra@seznam.cz
NOVYPRA
+420.7... zobrazit
Telefon
Cena dohodou
  • 1
© 2024, LARADEX, s.r.o. – všechna práva vyhrazena, vyrobily Elevante a eBRÁNA