Kácení stromů

Běžný prořez stromů, například těch ovocných, na jaře či na podzim většinou člověk zvládne sám. Jakmile však přijde na rizikové kácení stromů na zahradě nebo kácení stromů u silnic, je lepší se obrátit na odborníky, kteří disponují potřebnou technikou i zkušenostmi. Nejen o kácení, ale i ořez stromů či keřů, dendrologický průzkum a podobně se postarají profesionálové s použitím vysokozdvižné plošiny nebo horolezecké techniky. Rovněž bývají tyto firmy vybaveny technikou pro frézování pařezů a podobně.  

Nevystavujte se nebezpečí a v případě prořezu stromů nebo jejich kácení se raději obraťte na profesionály. Zařídí pro vás také povolení ke kácení, samotné kácení a řezání dřeva či jeho likvidaci. Spolehlivou firmu zajišťující kácení stromů naleznete mezi inzerenty na naší stránce.

 

Podrobné filtrování
Podrobné filtrování

Počet inzerátů:3

Rizikové kácení stromů

Vybrattřída Přátelství 1995, Písek, 39701

Rizikové kácení stromů a následná likvidace dřevní hmoty krom pařezů.
Marek Štěpánek
Stepan... zobrazit
E-mail
Cena dohodou

Rizikové kácení a prořez stromů

VybratLuční 1128, Bechyně, 39165

Rizikové kácení a prořez stromů | Pro více informací - novypra@seznam.cz
NOVYPRA
+420.7... zobrazit
Telefon
Cena dohodou

Rizikové kácení

VybratLidická tř. 183/46, České Budějovice, 37001

Potřebujete vyřešit situaci s rizikovým stromem? Poskytujeme služby od vyřízení povolení v komplikovaných situacích až po realizaci a nařezání špalků na určenou velikost. Pro znázornění zde uvádím jednoduchý příklad, jak může vypadat postupné kácení 25 metrového smrku za pomoci horolezecké techniky v blískosti nemovitostí. Nastíněný postup: 1) stromolezec cestou nahoru strom odvětví 2) následně směrově pokácí špičku stromu 3) při sestupu odřezává části kmenu 4) zpracování stromu dle domluvy
Vladimír Kratochvíl
723 37... zobrazit
Telefon
Cena dohodou
  • 1
© 2024, LARADEX, s.r.o. – všechna práva vyhrazena, vyrobily Elevante a eBRÁNA