Zakládání zahrady

Podrobné filtrování
Podrobné filtrování

Počet inzerátů:1

Zahrady na klíč

VybratHorní Tošanovice 1, Horní Tošanovice, 73953

Budete stavět dům a nevíte si rady se zahradou? Nebo vás netěší stávající stav vašeho pozemku? Jsme tu proto, abychom to vyřešili. Zahradu vám navrhneme, zrealizujeme a můžeme ji následně i udržovat. Dokonalý a dlouhotrvající servis nejen během příprav a realizace je u nás samozřejmostí.

Projekty zahrad vytváříme s každým zákazníkem na míru jeho požadavkům. Zahrada má být místem, kde se budete cítit dobře, které bude reprezentativní, uklidňující a krásné. A protože to každý vnímá jinak, neřídíme se žádnými šablonami, ale přistupujeme ke každému zákazníkovi individuálně.

Kromě návrhu a realizace zahrady pro vás můžeme v této oblasti udělat mnohem více. Doplníme ji automatickým závlahovým systémem, samozřejmostí je založení trávníku, záhonů i stavba moderních gabiónových plotů a mnoho dalších služeb.

Zajímá vás, jaká je cena realizace zahrady za m2? Odvíjí se od velikosti zahrady, náročnosti prováděných prací i zvoleného množství stromů, keřů a dalších rostlin či doplňků, jako je jezírko, potůček nebo skalka. Pošlete nám poptávku a vytvoříme vám cenovou nabídku na vaši snovou zahradu.

KaposGreen
+420.7... zobrazit
Telefon
Cena dohodou
  • 1
© 2024, LARADEX, s.r.o. – všechna práva vyhrazena, vyrobily Elevante a eBRÁNA