Zednické práce

Když dáš cihlu k cihle, vznikne zeď. Aby skutečně držela a byla pevným základem jakékoliv stavby, svěřte pro jistotu její výstavbu zkušenému řemeslníkovi. Zedník však umí mnohem víc než jen výstavbu zdí a jejich opravy. Další zednické práce, které můžete ve firmě specializující se na zednictví poptat, je také štukování, omítání nebo oblíbené dekorativní betonové stěrky

Šikovní zedníci si poradí s jakoukoliv zdí. Staví z cihel, tvárnic i sádrokartonu. Vytvoří pro vás sádrokartonové příčky a podobně. Využít zednické práce můžete nejen v případě stavby rodinného domu a rekonstrukce, ale i při zateplení fasády, pokládky dlaždic, obkládání terasy a podobně. 

Na naší stránce naleznete kontakty na spolehlivé zedníky. Vyhledávat můžete podle lokality tak, abyste nalezli zednictví ve vašem regionu, tedy co nejblíže vám.

Podrobné filtrování
-
Podrobné filtrování

Počet inzerátů:13

Zakládání staveb Josef Černý

VybratHněvkovice 155, Hněvkovice, 58294

Provádím zakládaní první řady zdiva typu Porotherm, Porobeton, Beton, VPC a jiné... - obvodové, středové, či nenosné vnitřní příčky běžných výrobců: HELUZ Česko, Wienerberger CZ, PORFIX, KM BETA a.s., Ytong a jiné... pomocí vyrovnávací maltové sady a nivelačního přístroje. Vždy zakládám kompletní obvod + středové nosné zdi, pokud není domluveno jinak. Případně se lze domluvit na vyzdění kompletní stavby. Moje služba je vhodná zejména pro svépomocné stavitele, kteří potřebují založit první řadu a následně chtějí pokračovat ve zdění nahoru vlastními silami. Lokalita kde působím - Hněvkovice (+max 60km dojezd ). Kontakt: Web: www.zakladanistavebjc.cz Face: Zakládání staveb Josef Černý Insta: www.instagram.com/ZaklStavJC TikTok: www.tiktok.com/@josephblackcz Email: zakladanistavebjc@seznam.cz
Josef Černý
zaklad... zobrazit
E-mail
Cena dohodou

DEMOLIČNÍ PRÁCE

Vybrat5. května 1007, Praha, 14000

Naše firma dále provádí také demoliční práce. Poskytujeme kvalitní a hlavně bezpečné služby, které zahrnují demolice všech typů budov. Nabízíme kompletní řešení od bourání – až po konečné odstranění. Dále také zemní a výkopové práce.
SUKHARA MM
myk.su... zobrazit
E-mail
Cena dohodou

Obkladačské práce, pokládka obkladů a dlažeb.

VybratVlkova 532, Praha, 13000

Obklady a dlažby do komerčních a soukromých objektů. Firma, která Vám ráda splní Vaše sny. Na trhu působíme od roku 2007. Nabízíme montáž obkladů a dlažeb z různých materiálů a v různých velikostech od mozaiky až po velkoformátové obklady. Jsme tým vyškolených profesionálů s dlouholetou praxí. Zaručujeme Vám 100% spolehlivost, kvalitní a rychle provedení, perfektní reference od našich spokojených zákazníků. V případě zájmu neváhejte a kontaktujte nás na telefonním čísle: 00420 608003726.
KeramikPro s.r.o.
kerami... zobrazit
E-mail
Cena dohodou

Zednické práce

VybratVojtova 514, Brno, 63900

Provádíme zednické práce, omitky a štuky, příčky a stěny, dlažby a obklady, bourací a stavební práce, fasády, rekonstrukce
Miroslav Horňák
+420.7... zobrazit
Telefon
350 Kč / hodina

Stavby od A do Y pro vás dnes a zítra

VybratFrýdecká 221, Český Těšín, 73701

Řemeslníci od rána do večera 
Roman Bongilaj
cklsta... zobrazit
E-mail
350 Kč / hodina35 Kč vratná kauce

Zednické práce

VybratMalkovského 589, Praha, 19900

Provádíme rekonstrukce bytů a rodinných domů.

Objednat si u nás můžete tyto práce:

  • dlažby a obklady
  • štukování
  • příčky a sádrokartonové konstrukce
  • zděná jádra na klíč

To vše kvalitně a za rozumné ceny.

Pokládky podlah J-V
+420.6... zobrazit
Telefon
Cena dohodou

Zednické práce

VybratŽelezničářů 1068, Kladno, 27201

Stavební práce rekonstrukce bytů a domů na klíč. Dodání a montáž plovoucích a lepených podlah a schodů. Zateplené fasády, malířské práce, obkladačské práce, zednické práce, stěhování, bourací práce atd. Součinnost elektrikáře a instalatéra zajistím. Cenová nabídka zdarma.
Radek Baxa
+420.6... zobrazit
Telefon
Cena dohodou

Zednické práce

VybratHulice 31, Hulice, 25763

Provádím obklady a dlažby
Ondřej Štolba
ondrej... zobrazit
E-mail
Cena dohodou

Zednické práce - Berkela

VybratPráčská 2598, Praha, 10600

Hledáte zkušeného a spolehlivého zedníka pro vaši novou stavbu nebo rekonstrukci? Máme řešení! Nabízíme kvalitní zednické práce, od zdění příček, omítek, až po komplexní realizaci zednických prací pro byty, domy a komerční prostory. Využijte našich let zkušeností, profesionalitu a individuální přístup k vašemu projektu.
Vasyl Berkela
+420.7... zobrazit
Telefon
Cena dohodou

Zednické práce - Jedelský a Klimeš

VybratLipová-lázně 370, Lipová-lázně, 79061

Potřebujete profesionální řešení pro stavbu nebo renovaci? Naše firma nabízí špičkové zednické práce s důrazem na kvalitu, spolehlivost a preciznost. S naším zkušeným týmem a kvalitními materiály zaručujeme spokojenost a dokonalý výsledek.
Jedelský a Klimeš - Stavební práce
+420.7... zobrazit
Telefon
Cena dohodou

Stavební a zednické práce ve výškách

VybratLipová 5, Chotoviny, 39137

Stavební a zednické práce ve výškách Pro více informací - https://vyskovepraceandel.cz/
Výškové práce Anděl
+420.6... zobrazit
Telefon
Cena dohodou

ZEDNICKÉ PRÁCE

Vybrat5. května 1007, Praha, 14000

Další z mnoha služeb, které naše firma nabízí, jsou kvalitní zednické práce. Náš tým zkušených řemeslníků Vám pomůže s jakýmkoliv problémem v této oblasti. Od opravy zdí, až po jejich výstavbu. Dále také samozřejmě štukování, omítání, zdění z cihel a tvárnic, nebo třeba dekorativní a betonové štěrky.
SUKHARA MM
myk.su... zobrazit
E-mail
Cena dohodou
  • 1
© 2024, LARADEX, s.r.o. – všechna práva vyhrazena, vyrobily Elevante a eBRÁNA