Hlína

Někdo si možná řekne, hlína jako hlína. Nenechte se však zmást, když stavíte, řešíte i okolí domu, tedy zahradu. A v tuto chvíli budete potřebovat různé druhy zeminy. K dorovnání nerovností terénu vám vystačí netříděná zemina. Jakmile však budete chtít ten správný podklad pro výsev trávy, rostlin, dřevin a podobně, bude lepší zemina tříděná. A to není všechno, dále je také výkopová zemina, zemina se substrátem a další. 

Pokud je v místě vaší stavby nedostatek zeminy nebo zkrátka potřebujete určitý typ zeminy, je řešením její koupě. Nalezněte ve svém okolí firmy, které nabízí prodej zeminy a ideálně také dovoz zeminy. Na našich stránkách jsou firmy z celé České republiky, v jejichž nabídce je zemina na prodej. 

Podrobné filtrování
Podrobné filtrování

Počet inzerátů:2

Prodej a dovoz zeminy

VybratNa vyhaslém 815, Kladno, 27201

Zajistíme dovoz materiálů přímo na Vaší stavbu, nebo k vám domů na zahradu. Dovezeme prakticky jakékoliv množství a jakýkoliv materiál, který si objednáte. Jsme spolehliví, co slíbíme také splníme. Dodržujeme termíny. | Vozíme zeminu výkopová zemina | tříděná zemina | zemina se substrátem
Autojeřáby Jurkovič s.r.o.
+420.7... zobrazit
Telefon
Cena dohodou

Prodej a dovoz zeminy

VybratHlavní 1, Stehelčeves, 27342

Zajistíme dodání zahradnických kompostů a substrátů včetně zeminy tříděné hnědé i černé. | Zemina: jemná prosetá + kompost + písek – vhodná k vylepšení kvality půd mulčovací kůra smrková vhodná k dekoračnímu mulčování záhonků a kolem stromků atd.
ABN Trans
+420.6... zobrazit
Telefon
Cena dohodou
  • 1
© 2024, LARADEX, s.r.o. – všechna práva vyhrazena, vyrobily Elevante a eBRÁNA